Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalkaaaaa

SZUKAM CIEBIE

Polecane posty

to moze spróbuj zmienic?:) a jesli chcesz zmienic kogoś to najpierw zmmien siebie inaczej nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chcesz zmienić coś w soim związku czy wogóle chcesz zmienić swoje życie ? A w czym tkwi problem u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka nie łudz sie ze jak facet szuka kochanki to chce zmienic życie raczej je poprawic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie łudzę i dobrze wiem w czym rzecz, niczego też po nikim nie oczekuje. Jak na razie delikatnie szukam :):):) jak znajde to super jak nie to rozpaczać też nie będe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprościej byłoby wieczorem położyć się spać i wstać rano w nowym świecie , ale tak to tylko w bajkach więc pozostaje nam indywidualne podejście do sprawy.Tylko czy w ludziach w naszym wieku można coś zmienić i nie mam na myśli tutaj tylko partnerki . Próbuje coś zrobić w związku (choć nie ma tragedii) , poprostu mamy swoje charakterki i tyle. Zmiana życia to całkiem inna historia ....tylko na forum o tym łatwo można pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35M mozna zmienic człowieka ale najpierw jak juz wspomniałam musisz zmienic siebie :) swoje podejscie do pewnych spraw jesli dobrze sie czujesz w innej niz swoja skórze to masz szanse a jak nie to raczej nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×