Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kompletnie załamany Mateusz32

Żona przyznała się do przypadkowego seksu w drodze do domu

Polecane posty

Gość Kompletnie załamany Mateusz32

Jechała pociągiem z Berlina z wtorku na środe i zrobiła to z jakimś gościem. Tłumaczyła się że potrzebowała czułości ((bo była w Niemczech 2 tygodnie sama) i chciała sprawdzić jak to jest z innym . Dobija mnie to że zrobli to bez zabezpieczenia do czego sie przyznała. Teraz brzydze sie z nią uprawiać seks. Nie chce moczyć w "jego spemie" Żona może być w ciąży i to nie ze mną!!! Najgorsze jest to że mamy już 4-letniego smyka i nie wiem czy dalej ciągnąć ten związek dla dobra syna (o ile jest mój, będe musiał badania zrobić) i wyjść na rogacza jeżeli ludzie się dowiedzą czy może wyjść z tej sytuacji z twarzą i sie rozwieść Doradźcie coś P.S. jest tu dużo podszywaczy, ja pisze tylko pomarańczowymi nickami, bede wam mówił kiedy jest podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompletnie załamany Mateusz32
co że wołam o poradę jest niezgodne ???? może sie zamienimy miejscami i ty sie bedziesz męczył a ja sie bede "byczył"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobija cię,że bez zabezpieczenia ?? Ja pierdziu ..... Rogacz jesteś i się pierdołami przejmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus fenix
oooo brachu ja bym nie darował.... podziekowałbym jej i kazał spierdalac czym predzej do tego typa :) zrob testy na ojcostwo i po sprawie. Jesli musiałbym ja znosic to traktowałbym jak powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno powtarzać co chwila tematu. Możesz podnosić swój. Zaczną Cię usuwać. A właściwie to czego oczekujesz od nas tutaj? Wydaje mi się że powinieneś problem rozwiązać z żoną a nie z nami. Swoją drogą bardzo nie fair postąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus fenix
Mieszkacie razem? To twoje mieszkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompletnie załamany Mateusz32
no to niech mnie usuwają, skoro nie mają współczucia to niech usuwają, są tyle samo warci co ta moja prostytutkożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus fenix
jeszcze ci sie przyznała do seksu z pierwszym lepszym gosciem. No szczyt bezczelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompletnie załamany Mateusz32
współwłasnośc jest (pół jest jej a pół moje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus fenix
Albo nie zrob jej na złosc za kare :) Hihihi idz i wyrwij jakas chetna laseczke i zrob to z nia. Bedziecie na remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz by wystarczyło o tym napisać tak BTW. Ale wracając do tematu - osobiście nie wybaczyłabym i sorry kochana, drzwi są tam. A opiniami ludzi bym się nie przejmowała. Z jednej strony świetnie że się przyznała, z drugiej głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus za to, ze sie przyznala... chyba to pierwszy raz skoro ci powiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bysiuu
Żona Ci się pruje, niedobrze! Przełóż ją przez kolano i zlej na gołą dupę!!! Później czekaj aż na kolanach przeprosi, albo wywal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguna
nie badz egoista i pomysl ze macie dziecko i trzeba byc sklonnym do poswiecen. ty mozesz jej nie wybaczyc ale ja nie wybaczylabym moim rodzicom gdyby sie rozstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguna Jasne laska bedzie mu rogi przyprwiać co chwilę a on ma o dziecku myśleć i jej wybaczać? O dzieciach można również myśleć nie bedąc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus fenix
Troche hujowo ze nie w całosci to twoje mieszkanie. Bo wtedy to powinienes ja wypierdolic razem z jej gratami za drzwi i po kłopocie :) A tak huj wielki. Skoro raz sie puscila to wkrotce zrobi to znowu... stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, ale wy prosto myslicie moze zrobila to raz, strasznie zaluje i nigdy nie powtorzy jakby nie miala wyrzutow sumienia to by mu nie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcus fenix
boze, ale wy prosto myslicie moze zrobila to raz, strasznie zaluje i nigdy nie powtorzy jakby nie miala wyrzutow sumienia to by mu nie powiedziala" Buahahahahahahahaa no taki komentarz to mogła tylko kobieta napisac :) Zdrada to zdrada. I niema kurwa mowy o litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygnebiony
A skad masz pewnosc ze to byl pierwszy raz jak sie ruchala teraz to mogla tez wczesniej. a po drugie to niech spierdala czlowieku nad czym sie bedziesz zastanawial zeby cale zycie spedzic z workiem na sperme rozmyslac czy przypadkiem jakis koles nie wyjebal jej na przystanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 - ALE PRZY TYM BYŁ TYLKO ORAL BEZ ANALU TO CHYBA AKCEPTUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorenc
rozstań sie z nią, przysięgała wierność i co? I gówno. Jak 2 tygodnie nie wytrzymała to lipa. Sam nie szukaj laski by sie odpłacić to nie ma sensu tylko nie wiem jak z dzieckiem może dasz rade je wziąść ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPOMNIAŁEM SPYTAĆ TO BYŁO W PKP CZY db ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WREDNIAK I BRUM TO WY JUŻ NA WSZYSTKICH FORACH SIE WITACIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy sie na jednym forum. Nawetna jednym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×