Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Polecam się zainteresować komorą hiperbaryczną. W Bielsku Fundacja Pomaluj Mój Świat ma taką w swojej siedzibie. Syn mojej koleżanki po jednym turnusie zaczął komunikować jej różne rzeczy, np. dawał jej do zrozumienia, że chce wyjść do ogrodu. Przed tlenoterapią ledwo można było z niego wyciągnąć odpowiedź na pytanie, czy jest głodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za interesujące porady. Jestem pewien, że mi się przydadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam polecam UZDROWICIELA z Opola można znaleść w internecie Uzdrowiciel Mariusz Bryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David bowie
Jestem bowie i Nie mam zamiaru wydawać. Pieniądze na jakąŚ dziewcznkę wolę wydawać miliony na naklejkę od jabułka lub od banana lub jakiegoś jedzenia, haha jestem sprtny david bowie ktury kocha zosindę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Nazywam się Marta jestem osobą która pomaga rodzinie w ciężkiej sytuacji jest to rodzina wielodzietna gdzie znajduje się pięcioro dzieci i mama. Ta dzielna kobieta została sama z małymi dziećmi jej mąż zginol w wypadku samochodowym 2miesiace temu Od tamtej pory kobieta nie może sobie poradzić. Jej mąż planował zainstalować ogrzewanie w domu nie stety nie zdążył chcieli byśmy aby do świąt zorganizować potrzebny materiał aby rodzina mogła godnie żyć żeby dzieciaczki miały w końcu łazienkę do tego jest daleka droga ale wierzę że z waszą pomocą damy radę to zrobic. Jeśli jest osobą która chce pomóc w jaki kolwiek sposób proszę o kontakt. Rodzina ma założone konto bankowe gdzie można bezpośrednio wpłacić jakiekolwiek grosze na samym końcu podam konto. Jeżeli jest osobą która chciałaby poznać bliżej rodzinę lub jej sytuację proszę pozostawić do siebie meila bądź telefon z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc Bank spółdzielczy 60 80020004 0106 6791 3001 0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam fundację Silentio, są tam bardzo pomocni i życzliwi. Pomagają wszystkim,  specjaliści i terapeuci prowadzą fajne zajęcia rozwojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Kaśka01

Jakie produkty wchodzą w reakcję z układem białokrwinkowym? Możesz więcej napisać, gdzie szukać informacji?

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka z ciężkimi chorobami wymaga czasu, zaangażowania i pieniędzy na specjalistów oraz kosztowne terapie. Strona dotuje.pl pomoże w zebraniu środków na wybrany cel, a nagły zastrzyk gotówki pozwoli na szybsze rozpoczęcie leczenia. 

Edytowano przez Karul2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka z ciężkimi chorobami wymaga czasu, zaangażowania i pieniędzy na specjalistów oraz kosztowne terapie. Strona https://dotuje.pl/ pomoże w zebraniu środków na wybrany cel, a nagły zastrzyk gotówki pozwoli na szybsze rozpoczęcie leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×