Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Iczi
Z tego co wiem , to autyzm to choroba jelit i leczy sie odpowiednia dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wyłudzanie kasy. Najlepsze na autyzm to pare razy w doope pasem wojskowym ze sprzączkom . I rano powtórzyć . Cud lekarstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurwa chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni nie mają pieniędzy a inni nie mają gdzie c***ja włożyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dziecko nie potrzebuje pomocy. To, że nie potrafi rozpoznawać uczuć innych jest błogosławieństwem. Mam podobnie. Przestań panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kuli ziemskiej źyje 5 miliardów ludzi z autyzmem. 2 miliardy bez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako mama dziecka z autyzmem postanowiłam się wypowiedzieć.To nie jest tak że te dzieci nie mają pomocy z nikąd...moje dziecko ma zapewnione wszelkie terapie z nfz.może wypiszę żeby było jasne;ma orzeczenie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju w ilości 8 godz.miesięcznie.dwie z neurologopedą,dwie si i dwie z pedagogiem specjalnym.Poza tym ma orzeczenie o potrzebie specjalnego kształcenia i w przedszkolu realizują te zalecenia;ma 4 godz z logopedą która jest też surdologopedą i neurologopedą,cztery godz terapii SI i psychologicznej,4 godz rehabilitacji ruchowej i 4 godz zajęć z terapeutą który zajmuje się autyzmem.Poza tym dziecko ma w przedszkolu nauczyciela wspomagającego który jest z nim cały czas.Za nic nie płacę,na każde dziecko z autyzmem jest przyznana subwencja oświatowa która jest nie mała bo wynosi około 50 tyś.rocznie.Ja miałam wielkie szczęście,trafiliśmy na ludzi którzy chcieli nam pomóc,niczego nie utrudniali ale ja sama też o to walczyłam.jak poszło dziecko do przedszkola to wierciłam dziure w brzuchu dyrekcji żeby działali,nie robią tego za darmo,mają na to fundusze...jedyne za co płace to treningi słuchowe,badania bo chodzimy prywatnie do ośrodka który zajmuje się tego typu zaburzeniami ale to wizyty raz na trzy miesiące .oczywiście pracujemy jeszcze z dzieckiem w domu bo żadna terapia nie przyniesie rezultatu jeśli nie będzie współpracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na autyzm to dobre lanie batem końskim . Dlaczego konie nie mają autyzmu bo leje sie batem . A nie ziobrać kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Can Jemu
Niech zdycha, tak jak reszta niepełnosprawnych ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam te wpisy wasze no i jestem pod wrażeniem wiele sie pisze o biedzie ,ze ludzie pomagaja daleko nie trzeba szukać znam pewną rodzinne która mieszka na wsi obok mojego wujka, którzy są w bardzo trudnej sytuacji materialnej brakuje im praktycznie wszystkiego w tej chwili żyją co im da opieka społeczna, sąsiad miał rentę socjalną ,ale jest bez renty czeka na komisje ,sąsiadka bez żadnego dochodu choruje na raka nie mają nawet za co kupić leków ja im pomagam jak mogę ale to nie jest duża pomoc,bo sam za wiele nie mam a są to ludzie naprawdę którzy potrzebują pomocy sąsiad nie pełno sprawny chodzi o kulach OWA RODZINNA jest bardzo zmotywowana do walki z chorobą ale potrzebują pomocy nie.potrafią sami sobie pomóc postanowiłem w ten sposób im pomóc może znajdzie sie ktoś kto wyciągnie do nich pomocną dłoń ,są jeszcze w polsce ludzie którzy maja dobre serce , tym bardziej ze owa rodzinna nie ma nawet na zapłatę podstawowych rachunków ,boje sie ze wkrótce odetną in światło . ,a oni w tej chwili nie mają żadnych dochodów jesli państwo chcieli by im pomóc podarować in nawet 5zł,, pomóc by mieli na zapłatę Energi elektrycznej to dla nich jest bardzo dużo oni chętnie przyjmą każdy drobiazg podzielić sie z nimi żywnością, to byli by wdzięczni bardzo proszę w swoim i w ich imieniu jesli uraziłem państwa tą prośbą to przepraszam,, podam mail,, jeśli państwo by chcieli odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie ściema i prawdę piszesz . To zwróciłeś sie pod zły adres . Tutaj piszą same debile 99% debili . Postaraj sie gdzieś zgłosić do normalnych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Rybicka
oczywiście że wspiore akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jeśli chodzi o rozwój dziecka, u którego zdiagnozowano autyzm to najważniejsze są specjalistyczne zajęcia. Jeśli chodzi o takie miejsce w Częstochowie to polecam http://www.czyz.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalowac ze to dziecko jest urodzone w POLSCE , a nie w UK , tutaj jak czegos brakuje w szpitalu albo ktos ma problem , to Rada miasta dostaje telefon ze szpitala , Council z koryta £££ podaje i nie wazne ile brakuje kasa z systemu leci , a koryto placi... Politycy nie kradna pieniedzy podatnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agix99
Wszystkie terapie z pewnością bardzo dużo kosztują. Niestety w naszym kraju NFZ nie refunduje terapii logopedycznych, hipoterapii ani dogoterapii, a nieleczone dziecko może mieć w przyszłości coraz większe problemy. Dlatego warto sobie nawzajem pomagać. Ja już przesyłam 1% podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz pożyczki? Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty kredytów i lokat bankowych wszystkich wiodących banków w Polsce. Pomozemy przy formalnościach. Opracujemy indywidualne warunki z bankiem. Sprawy załatwiamy szybko i bez zbędnych formalnosci. Spotkaj sie z naszym doradcą. Expander Wyslij wniosek: https://link.do/oqoml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Mam tez dziecko z autyzmem musze na rehabilitacje czekac pol roku,jesli nie masz znajomosci,albo nie zebrasz o kazdy grosz,to pozegnaj się z mozliwoscia rehabilitacji,dziecko rośnie,bez rehabilitacji,choroba moze sie pogłębić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Sporo ludzi oszukuje z tymi ogloszeniami,najpierw sprawdzcie,czy rzeczywiscie potrzebna pomoc dla dziecka,grube miliony rodzice zbieraja,nawet jesli nie potrzebne,powinno sie przedstawiac wszystkie rachunki np za rehabilitacje,leki,koszty wizyt lekarskich,ja za psychiatre lub neurologa place po160zl plus dojazd,na NFZ czekac rok lub dwa lata bez sensu,poprostu oszczedzam na sobie buty mam dwa lata ubieram sie w lumpeksie,jem pasztetowa z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę z innej beczki, ale jak ktoś z Was zna problem z kiepskim zasięgiem polecam przetestować sieć nju. Polecam najpierw przetestować na startówce z nju za 5 zł tu możecie zamówić starter: https://link.do/1HUcx przyjedzie do domu, dostawa za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×