Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Dr Huber Czerniak wspominał, że leczy dzieci z autyzmem, aczkolwiek zawsze podkreślał, że wyciągnięcie dziecka z tego stanu jest możliwe gdy szybko zaczniemy leczenie, a im później tym trudniej. Leczenie o ile kojarzę to przede wszystkim dociągnięcie witaminy D do 200, B3 rozszerzające tętnice i jakieś substancje wspomagające oczyszczanie organizmu. Nie należy się poddawać. Suplementy można kupić np na: https://witaminas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
tia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy zawsze przykro się czyta. Niektórzy mają pod górkę już na samym starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie współczuje. Wszyscy powinniśmy wspierać niepełnosprawnych, otaczać ich troską a także dawać każde możliwe wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Autyzm to choroba jelit . Leczenie przez diete . Poczytaj Zębe , doktora Czerniaka . To skutek tez szczepionek bo uszkadzaja jelita . Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaje pewne dziecko lat 8 i ma niepokojące objawy. Źle trzyma łyżkę cała ręką, gdy je przełykajac pokarm robi tak jakby miała odruch wymioty. Często i długo bawi się sama zawsze laleczkami. Nie potrafi bawić się w grupie. Ma problem z koncentracja, nie słucha i nie pamięta co się do niej mówi. Gdy rozmawia szybko przeskakuje z tematu na temat nie kończąc rozmowy i myśli. Ciężko się rozmawia z nią. Gdy leci muzyka kręci mocno głową robi sobie taki wiatr we włosach i zamyka oczy. Gdy ogląda telewizję często przypisuje sobie postać do swojej osoby, zabawy też są ograniczone i powtarzają się. Gdy suszy włosy to wydobywa dźwięk podobnej tonacji do suszarki, podobnie jest gdy chodzi a coś ja nie interesuje coś nuci a raczej wydobywa jakieś dźwięki ciągłe. W szkole nie najlepiej jej idzie. Czy ktoś może wiedziec czy to jakieś odchylenia? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szukam ludzi do programu zarabiania w internecie. -Nie potrzebujesz doświadczenie - Praca 2 h dziennie - Wszystko legalne w 100% - Zarobki 1600 zł w 1 miesiącu - Bez wkładu własnych pieniędzy Chętnych zapraszam na e mail p więcej szczegółów : ebizesman222@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Mazurek
Czy to ty naprawde jesteś Oliwia z olbięcina? Jeśli tak co to jest ten autyzm 1 % podatku???????? Oliwia twoja dziewczynka jest chora na autyz niewiem co zrobić ale to już zależy od lekarzy dała bym 1% podatku na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu można zarobić od 25 do 50 zł miesięcznie bez wysiłku, wystarczy sie tylko zarejestrować https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się kończy szczepienie, dalej szczepcie swoj****chory to wszystkie będą miały mózgi zj/ebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11 Najbardziej z/ebany mózg masz ty. Wstyd, że w dzisiejszych czasach wciąż chodzą takie ameby umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktos mi pomoze ,zbieram na wino juz mam dosyc picja denaturatu ,pomozecie mi uzbierac na winko rysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa facet p***a facetowa
niech k***a j****a zdycha w męczarniach następna j*******a poleczka chuj z wami wszystkimi sram na was polki ciepłym kałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetniebic
jak bym pomagał komuś autystycznemu to tylko chłopakowi - jest mała szansa że bedzie gieniuszem. a dziewczynka? to sie nazywa spierniczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi coś doradzić w tym temacie. Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×