Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baran20051

Dziewczyna Mnie Zostawila

Polecane posty

Gość baran20051

Witam dziewczyna mnie zostawila po roku czasu nie wiem co mam robic . Zostawiłą mnie 2 tygodnie temu a ja nadal nie umiem sie pozbierac , zostawila mnie z powodu klotni wiem ze to glownie moja wina chcialem sie zmienic nie chcialem sie z nia klocic ... tylko ona juz niechciala dac mi szansy .. po rozstaniu spotkalismy sie kilka raz zachowywalismy sie jakbysmy byli razem calowanie przytulanie sex ja to wszystko robilem z milosci ona niby tez (mowila ze nie umie mi sie oprzec ) ale i tak nie chce mi dac szansy wczoraj widzalem sie z nia ostatni raz i powiedzialem jej ze jak bedzie chciala do mnie wrocic to niech sie do mnie odezwie a jak nie to niech sie nie odzywa ... Najbardziej boli mnie to ze na tych spotkaniach robilismy to czego nie powinnismy a ona na to pozwalala chociaz wiedziala ze i tak do mnie nie wroci .... moze jak zateskni to przejzy na oczy ....ps. te klotnie byly o pierdoly . Podobno w kazdym zwiazk sa . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młot sprawiedliwości
laska po prostu chciała mieć udany sex, a do związku ma pewnie już kogoś innego na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
dla kobiet klotnie to najwiekszy problem w zwiazkch, zrobiles blad i ona stracila wiare ze potrafisz zmienic sie. Masz dwa wyjsca.. moim zdaniem 1. Jedz do niej i przepros i obiecuj, ze zrobisz wszystko co zechce i postarasz sie juz ni klocic z nia. 2. zapomnij o niej i na drugi raz zapamietaj sobie ten zwiazek jako przestroge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran20051
to juz zostalo mi tylko 2 wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca87
olej ja i znajdz sobie inna.. wiem z wlasnego doswiadczenia ze nic z tego nie bedzie w przyszlosci:) troszke poboli i minie..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran20051
mam z nia utrzymywac kontak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca87
jesli chcesz o niej zapomniec i nie rozdrapywac ran to staraj sie nie utrzymuj z nia kontaktow..!! oczywiscie to moja opinia zrobisz jak uwazasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie też zostawiła sucz
niewierna :/, ale niesamowita była. Teraz mam już nowa, lepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran20051
Boje sie ze jak kiedys ja zobacze w jakims barze czy na imprezie to wszystko wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baran20051
normalnie dostane do glowy zanudze sie i w ogole ... nie mam pojecia co mam ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×