Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gonia1987

JAKI LEŻACZEK - BUJACZEK??

Polecane posty

Mój synek ma 2 miesiące i chciałabym kupić mu leżaczek. Bardzo proszę o linki - jakie Wy macie leżaczki i czy się sprawdziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****daj
fisher-price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z FP taki http://www.allegro.pl/item547581874_fisher_price_lezaczek_bujaczek_3_w_1_do_18_kg.html wg mnie zalety: - miał opcje bujania / fotelika bujanego - super materiał - bardzo łatwo się prał i szybko wysychał wady: - ta wibracja na baterie baaardzo denerwowała mojego Synka - i waga - niby do 18 kg to sporo ale jak młody miał 1 - 1,5 roczku i zaczynał mi się wspinać na leżaczek to musiałam go schować i tak zapas wagowy został nie wykorzystany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko z niespodzinką
Gonia Pamiętam jak czytałam topic o młodych mamusiach. I tam jeszcze nie byłaś pewna ciąży i bałaś się reakcji rodziców bo byli źli za pierwszą ciążę i nie wiedziałaś jak zareagują na wieść o dziecku rok po roku... A tu widzę już Maciuś na świcie. Jak rodzice przyjęli wiadomość o drugim wnuczku? Leżaczek Fisher Price. Miałam ten z Akwarium i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z fp jest fajny:) a łatwo ściąga się materiał żeby go wyprać i czy nie blaknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamiętam to tam był jeden zatrzask - ściągało się to bardzo, bardzo łatwo, ja to początkowo przecierałam jedynie gąbką z płynem, potem prałam w ręku, a potem już w pralce na 30-40' i wszystko było oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maasia
widzę :) ale mam twoje zdanie gleboko w d...pie poniewaz istnieje cos takiego jak google i wyniki wyszukiwania na konkretne pytanie, niezaleznie od daty powstania posta zakumales ciemniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×