Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DÓŁ JAK SIE PATRZY

TOtalny dól. czytajcie...

Polecane posty

Gość DÓŁ JAK SIE PATRZY

wiec tak, moja hstoria miłosna jest dosc skomplikowana. zaczne od tego że szukałem jakiejs laski do zagadania. kumpel dał mi numer jakiejs dziuni no i napisalem na gadu. pisalem z nia jakies pół roku, dała mi fote, nafocie niezabardzo ciekawie wyglądała no ale ujdzie. spotałem sie z nia. bylo fajnie, spacerowalismy pare godzin i rozmawialismy. potem coraz czestsze spotania. potem przytulania i całowanie. tak przez 3 miesiace około, ogulnie fajnie. potem wyjechałem na wakacje bez niej jak wruciłem to jeszcze sie widywalismy i niby bylo jak dawniej ale cos sie zmienilo.. niewiem co zabardzo. nastepnie byla juz prawie zima i wogule żadże spotkania bo daleko mieszkala i jakos coraz mniej mi sie podobała bo poznalem inne laski bardzo fajne z wyglądu. no i doszło do takiego momentu ze olewałem ją... jak sie z nią spotykałem to wręcz uciekałem, jaja kochalem ale na odległosc bo jak ja widzialem to miłosc ulatniala sie jakby... jestem ostatnim kretynem wiem. ja chcialbym byc zakochanym w niej po uuszy jak kiedys ale nieumiem... teraz wole sie niespotykamy a jak piszemy ze soba to sie kluciumy o rózne bzdety... nieiwem sam czy z nia chcialbym byc i nawet niewiem cyz ja kocham ale czesto o tym mysle i sie dołuje. nieiwme co zrobic, znalezc sobie inna dziewczyne? moze sie w niej zakocham, niwiem... prosze pomuzcie, przyjme na klate kazdą wiadomosc jaka tu bedzie... : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgazm.
Wrzuć pierścień do ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę szans .. na cokolwiek między wami ... daj sobie spokój ... chłopcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DÓŁ JAK SIE PATRZY
mam 18 lat wiec raczej pod chłopca niepodchodze, ona ma 16 tak dla info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje ci sie
ja mam 24 i dalej jestem chlopcem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż to szok
ja mam małego sisiora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one one one
niestety odleglosc czesto zabija uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
Chłopczyku..... zanim zaczniesz pisać takie żale na forum to przynajmniej zainstaluj słownik do przeglądarki bo żal patrzeć jakie byki sadzisz. A co do problemu to znasz powiedzenie: osiołkowi w żłoby dano? Tylko że ten osiołek to maminsynek jakiś co szuka porad na forum erotycznym..... Jak sam myśleć nie potrafisz to się nie bierz za dziewczyny bo życie jakiejś zmarnujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×