Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabije sie

to koniec

Polecane posty

Gość zabije sie

Dziś sobie uświadomiłam, że pracy nie znajdę. Cv jest ok, rozmowy ok, a oni nawet w warzywniaku mówią- "niestety ktoś inny został wybrany". To koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabije sie
Mariola czy chcesz mi powiedzieć, że będzie jeszcze gorzej? Ty masz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacznę trochę z daleka
Jedna z definicji głupoty brzmi następująco: Głupotą jest robić to samo i oczekiwać innych wyników. Od dłuższego czasu szukasz pracy i jej nie masz. Może czas przestać szukać pracę i zacząć szukać możliwości zarabiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam pracę, ale byłam w podobnej sytuacji - szukalam 3 miesiąca i poszłam po rozum do głowy. Wg ostatniego postu zaczełam szukac możliwości zarobku a nie pracy ... załozyłam własną firmę - nie było łatwo ale się opłacało ... czego i Tobie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemno wszedzie....
kurwa, uwazaj na tego debila od piramidy finansowej! ruski przegrancu, wypierdalaj!! autorko- ja mam tak samo!! nie przejmuj sie!!! no tez mam ochote skoczyc, ale co zrobic trza nadal probowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemno wszedzie....
no ale on namawia do piramidy a nie wlasnej firmy wiec uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to tutaj za rusofob się
znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabije sie
nie mam dużych wymagań, w mojej sytuacji nawet zarobki 1000zl mnie ratują, ale ja mam takiego pecha, że nie mogę znaleźć nic, pewnie nawet na wolontariusza by mnie nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A z jakiej jesteś miejscowości
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabije sie
z najgorszej :P -mazury, chociaż w sumie mogłoby być gorzej i mogłabym mieszkać gdzieś w Bieszczadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazury.
Daleko. Szkoda. Raczej ni ebęde mógł ci pomóc. Praca aż na taką odległość jak dotychczas nei sprawdziła się. Musiałabyś być nadzwyczajnie zdesperowana żeby mimo odległości pracować solidnie bez stania "szefa" nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frau
Tez jestem z malej miejscowosci. Tez przez wiele lat bylam bez pracy.Sprobowalam pracowac za granica, ma to swoje minusy, prawda, ale sie oplaca. Sczegolnie przy tym kursie euro. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalallaokpjj
nas produkcje idz tam zawsze trzeba ludzi 1400 na reke masz jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakiet startowy
kosztuje 49 zł i daje: 1. Gwarantowany dochód 2. Możliwość awansu 3. Rozwój osobowości 4. Pewną bezpieczną przyszłość 5. Ciekawe znajomosci Jedyny warunek - trzeba chcieć! Poszukiwanie pracy - koszt średnio 360 zł i daje: 1. Ograniczone dochody 2. Ciągły wyścig szczurów 3. Ryzyko zwolnienia 4. Narzucone i często niezbyt miłe towarzystwo w miejscu pracy 5. Nędzna egzystencja na emeryturze. Radziłbym mocno nad tym się zastanowić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiama543
Do frau, twój nik wskazuje, że pewnie pracujesz gdzieś w kraju niemieckojęzycznym. Ile miałaś miałaś lat jak wyjechałaś pierwszy raz, umiałaś dobrze posługiwać się językiem? Ja coraz bardziej biorę pod uwagę taką możliwość boję się jednak, że być może jestem już za stara, bo mam już trzy dychy na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×