Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

to czemu jak wszystkich z pomorza poznaje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja blizej Szczecina Kiedys wogole mieszkalam w Szczecinie:) A wogole jestem z Mazur:Dale nie chlop:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nieładnie.....:) A tam oglądam narazie telewizorek i siedzę na kafeterii, popijam kawą i nie wybieram się spać :) Jak widać prowadzę bardzo zdrowy tryb życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zescie pociagneli rozmowe sporo do przodu :) mamy juz imiona i okolice pochodzenia :) fajnie mam nadzieje ze dzisiej bedziecie mieli sympatyczny dzien a wieczorem pogadamy o tym i tamtym buziaki dla wszystkich xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten Tamten
poszukiwany? co tak sie zapracowal ze juz zapomina o kafeterii? obiecywal zdjecia i ........ na obietnicach zakonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko anthill
wkońcu to facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was? jakie nastroje po pracowitym dniu? rany wypatruje wiosny i slonca a tu wielki guzik....... zdecydowanie powinnam mieszkac w duzo lagodniejszym klimacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja to generalnie snieg lubie ale tak na jeden dzien :p jak dluzej popada alebo co niedaj boze polezy pare dni to katastrofa co prawda tu gdzie mieszkam snieg jest zadkoscia ale i tak uwazam ze jest za zimno jako istotka uwielbiajaca slonce :) zdecydowanie zrobilam pomylke nie przenoszac sie gdzies w tropiki :) też bym chciał mieć = to dobrze ze udany:) ale ze cie snieg zasypuje to chyba mniej dobrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×