Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

deko > bo jak sie coś planuje to nigdy nic z tego nie wychodzi (przynajmniej u mnie ) to ja już wolę marzenia :-D mam na coś chęć , ochotę to to robię i nie zastanawiam cię "co by było gdyby ?" bo jutro kometa pierdyknie i już nie bedzie okazji :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz, jesli powiedzmy jest tyle hipotez na ten rok2012 to niejako w ludziach zapanuje jakiś strach:) tak sadze, bo te wczesniejsze hipotezy na koniec świata nie mialy aż tak wspólnego mianownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebuje min.3h spac żeby mi było lepiej.. po godzinie czy 2 jest mi gorzej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zawsze, bo ja wieczorami nie mam co robić :o to siedze na necie - taka smutna prawda jest:) też to raz tu raz tam:P zanim pomyślisz ze może byc tam, to on jest już tu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, bo wiesz, mam niby iść na dwie rozmowy, ale jak już do mnie zadzwonili to mi się odechciało.. jedną odpuszcze bo w necie wyczytałam że to jest jakaś akwizycja tzn coś jak fundusze emeryt., a mnie cos takiego nie interesuje. a to drugie to na zlecenie, to jeszcze ujdzie, ale gdzie w Krakowie, co mam strasznie daleko, wiec na rozmowe pojde bo przynajmniej doświadczenie w rozmowie bede miała.. a tak to musialabym sie zastanowić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czasem Ci sie trafi coś fajnego a jezeli od poczatku bedziesz niezadowolona z pracy to jak niewolnictwo Ja dojezdzac bym nie chciala Dzieczyna na kafe pisala,ze dojezdza w jedna strone 2godz:( Codziennie Czyli ponad pol doby w pracy Masakra Nic na sile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też sądze że to bezsensu, ale wiesz jak ktos ma ciężko sytuacje :p to może nie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sie zajechac bedac tyle poza domem:( Dzien w dzien dziecko by mnie na zdjeciach tylko ogladalo:) A Ty Deczko jeszcze poczekaj az trafi sie cos odpowiedniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkeam, ale na romowe pójde:) ewentualnie podobno, maja mnie wziac na zlecenie do starej pracy:P ale to do konca mnie nie satysfakcjonuje, ale przynajmniej na wakacje grosza zarobie:P albo na cos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprysznocowalam sie i grubo ubralam:P Zimno Tezowi to sie nie oplaca wracac dp domu:P Moglby lozko sobie w pracy wstawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×