Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

a Brzydzia - wczoraaj miałam testy kompetencyjne z wiedzu ogolnej i merytorycznej i zadzwonili do mnie że testy przeszłam i zostałam zakwalifikowana do drugiego etapu czyli rozmowa kwalifikacyjna. I się obowiam i oczywiscie budzi się u mnie opcja ucieczki:o ale ide, nawet jesli mi nie pojdzie to sie zorientuje jak wygladaja rozmowy w adm. pub. po testach, gdyz nie bylam na takich nigdy. Choć sam fakt przejścia etapu jest budujący:) będzie jak będzie nie ma się co łamać denerwować na zapas:P (tylko, żeby to takie proste było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i tą rozmowe mam dziś stad moja wczesna pora - bo jest 8.30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostałam kartki 😭:P ;) --- i oczywiscie uczyłam się wczoraj i przed :P (a na domiar złego bolała mnie głowa od poniedziałku:o) dlatego mnie nie było (bo wzasadzie napisalam dwa posty i Ci nie odpowiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypominaj mi 😭 zapomniałam jezyka w buzi - jeszcze tak nie miałam:o zdrętwiał mi jezyk i nie mogłam nic powiedzieć:o teżyk alesz Ty dobry jestes [ale nie dostałam nic na gg] brzydzia -nic nie dostałam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas taki upał, ze aż źle, choć wkoncu deszcz dzis był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba do niego przyłącze. Ostatenie dni spałam po 5 godz.:P i teraz zasypiam juz:P wiec też posuń się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzisz on tak zasnał, że oni drgnie, nie chce oddać nawet numlocka:P Pa brzydzia :) kolorowych tez kolorowych - bo Ci odciśnie klawiutora na buzi:) tez i brzydzia dzieki za kartke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×