Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Gość gdybys mnie lepiej znala
a moze znasz :) wiedzialabys, ze jestem raczej skryta i nie mam wiele do powiedzenia;) wiesz:D intelekt nie ten:P poza tym wiersze to bardzo "osobista muzyka":) wole poczytac innych, niz dac cos od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to na pisanie wierszy przychodzi wena ogólnie wieczorem kiedy właczę sobie jakąś '' smętną'' muzykę i się zaczynam uzalac nad soba heh.... a czytac to tez uwielbiam... i tak sobie czytam juz jakis czas cały topik od początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak od poczatku
to mimo woli natkiniesz sie tam rowniez na mnie:D oj :D i moze poznasz jakas prawde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co tu sie dzieje :-) tu przez kilka dni nie było tyle postów :-) ;) a tylko 8h mnie nie było tutaj ;) no może trochę więcej :-P ------------------------------------------- 27 rocznikowo> poczekamy na ten net ;) powoli może się naprawi :-) Ty wiesz wiesz ,że ja cierpliwy jestem :-) :-P (a pamiętasz co Ci obiecałem , a o co mnie poprosiłaś :-) ) --------------------------------------------- Myleenka> 🖐️witam Ciebie :-) i na dobry i miły początek 🌻ek :-) ------------------------------------------ a teraz idę bo muszę poskładać mój rower bo taki smutny stoi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a ja tu jakos na tym topiku od dzisiaj :) i tak sobie patrzę czytam i mi sie podoba :) może zostanę tu z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyruszam na wieczorny spacerek :) wróce napisze pewnie więc do napisania później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
teżuś słońce, ale ja nie wiem o którym obiecaniu piszesz:) necik dalej sobie hula nie umnie, netia jeszcze nic nie zrobla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
ale nic to jak mi net wrócą, to się dowiem:) a teraz znikam, mam nadzieje ze dzis net powroci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
necik dzis nie powroci raczej, eh:( zgloszenie bylo w niedziele, a oni powiedzieli ze wczoraj :( i ze maja 24 godziny na realizacje:( a wczoraj bylo tylko dzwonione czy juz cos wiedza.. co za debile, ja chce juz moj neci 😭 ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam problemy z netem ale w końcuuuuuuuu jest ok :) u Ciebie tez bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
to, że będzie to ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼🖐️ Myleenka w nawias kwadratowy wpisz drukowanymi literkami czesc albo kwiatek:) Lece na spinning:) Do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
e to nie fajnie ------------------- ale mi sie nie chce tam jechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 rocznikowo
wolałabym na ta delegacje jechac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×