Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Gość też ... ...... ....
jakie miłe pomarańczki :-) dziękuję Wam pomarańczki [kwiat} a ja sobie rozpracowuje lapka od szefa hehe :classic_cool: bo go nie ma :classic_cool: Brzydulka gdzie Ty znowu jedziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatęskniam już
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem szef wejdzie w histori
e poczynań swego pracownika i zobaczy kafeteria.pl/forum:P i sobie pomysli co Ci moi pracownicy robią w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko mówi że nr gg 16060196
jest już nieaktualny, wszelkie zażalenia można składać na nr gg podany w wiadomości prywatnej od deko :) informacje tajna niejawna;):P deko pozdrawia i macha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie juz nawet nikt nie
przywita, już zapomnieliscie, szybko :(:o szkoda, taki life "jak jestes nieobecny to Cię nie ma" takie przyslowie chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydulka dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ... ...... ....
no bez neta to jak bez reki :-( może dziś będzie necik ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos smutal i pytal
gdzie zniknelam ? wiec jestem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam tezyk
:) wiesz juz kim jestem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydulka Ty wiesz
prawda? :) powiedz mi, co sie dzieje ze swiatem i z ludzmi:(.skad tyle zaklamania i niewiary w siebie, w ludzi:( znamy sie juz tak dlugo a wciaz jestesmy sobie obcy. skad ten dystans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie kim jestes:) zlo,zawisc przeraza mnie:(No i ludzie widzacy tylko swoj czubek nosa.Przechodza wielka metamorfoze w obliczu tragedii.Czasami im wspolczuje.Chyba bardziej tego tego kim sa :O I czasami mam ochote krzyknac-mam to w d* czasami niestety nie wypada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje bytowanie tutaj
to swoisty krzyk:( wiem. czasem bywam nieznosna ale patrzac na wszechogarniajaca znieczulice i glupote, moja "niemoc " to pikus:(jest cos co mnie martwi:( spotykam ludzi i widze, ze Oni sie nie usmiechaja a smieja sie:( moze ja postrzegam wszystko inaczej niz powiedzmy dwa lata temu, ale powiem Ci szczerze, ze bywa, iz nie potarfie sie tutaj odnalezc:) a przeciez jestem z Wami:) od czasow prehistorycznych niemal.robie sobie przerwy, wracam i czuje sie glupsza niz przed odwykiem;) cos ze mna nie tak?, czy z bywalcami? bo zaczynam tracic rozeznanie:D spij dobrze:) lapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ----------------- witam tezyk wiesz juz kim jestem? nie nie wiem mogę się tylko domyślać nie wiem dlaczego piszesz i nie chcesz powiedzieć kim jesteś ? (jeśli nie chcesz na forum to możesz na mail :-) ) jak nie chcesz to nie pisz :-) ------------------- Pomarańczko myślę ,że z tobą wszystko oki :-) Każdy człowiek jest kowalem swojego losu . Co do takiego zjawiska jak "odwyk " tu na kafeterii to tego nie rozumiem, dla mnie odwyk to całkowite odcięcie sie od tego od czego się jest uzależnionym (nigdy nie byłem od niczego uzależniony to może sie nie znam ) ,ale tak mi się wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaahhha
Toż to Deko pod pomarańczą ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie deko nie deczko
to tylko ja:) domyslacie sie wiec łapka:P i spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×