Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

ja czesto przekrecam albo zjadam literki,koszmar ale tak juz mam :) powinnam miec nick "polykajaca literki" :p jak twoje samopoczucie? TT elektro-mechanik ,brzmii powaznie :) i jeszcze te ciagle podroze? Ciezko cie chyba jakos przytrzymac w miejscu , stad biegasz za tym szczesciem i biegasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
TenTamten > taką specjalność miałem w wojsku Kierowca-Elektromechanik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chcial miec = witam :) milo ze sie pojawiasz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
Abigel > siemka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
deko> Twoja sprawa Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunegund dlaczego w pomarańcze wpadles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej poprosze wszystkich o piekne usmiechy :) jakis dowcip by sie przydal czy co? hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzymuje blondynkę policjant i mówi : Nie ma pani powietrza w przednim prawym kole Blondynka patrzy i mówi : Ale tylko na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko mnie tez nie ale z natury mam w sobie duzo optymizmu i w takim momencie kiedy czuje sie powiedzmy slabiej pod wzgledem zyciowego optymizmu, szukam go tu i tam:) kunegunnd i wpadniecie w pomarancze ? nie niesadze , przypadek chyba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również z reguły, ale dziś mi się spasił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworcowym peronie mężczyzna podchodzi do atrakcyjnej blondynki. - Za ile...? Dziewczyna niewiele myśląc wymierza mu siarczysty policzek. Skonfundowany mężczyzna kończy szeptem - ... minut odchodzi pociąg do Ełku? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
Podczas poświatecznej obniżki cen w markowym sklepie. Do kasy podchodzi mężczyzna z kilkoma różnymi, damskimi ciuchami, wszystkie w czarnym kolorze i kładzie na ladę. - Zanim żona wyjdzie z przymierzalni, pani już może to podliczyć. Znajoma kasjerka biorąc kolejno ciuchy komentuje z uśmiechem: - Widzę ulubiony kolor czarny, małżonka musiała w poprzednim wcieleniu być wroną! - Coś w tym chyba jest!... Bo w tym wcieleniu dziób drze podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabia: - Janie, czy u nas w ubikacji są dwa sznurki, czy jeden? - Jeden. - W takim razie znowu załatwiłem się pod zegarem. x :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
- Jak to cudownie - pomyślała Mariolka budząc się w sobotni poranek - tak wczoraj wspaniale się bawiliśmy z koleżankami i kolegami witając nadchodzący weekend, i nawet głowa mniej nie boli, chociaż tyle wypiłam, i cały weekend przede mną. I nawet nie podejrzewała, że był już wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Janie, drzwi do windy otwiera się w prawo czy w lewo? - W prawo, panie hrabio. - O cholera, znowu zjechałem na dół zsypem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
Szpital MSWiA. Sala operacyjna. Wybitny chirurg do przecietnego anestezjologa: - Dlaczego pacjent wciaz przytomny? - Bo nie wbil pan jeszcze w niego skalpela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Janie, w nocy miałem przypadkowy wytrysk nasienia! - Już zmieniam prześcieradło... - Baldachim, idioto!!! Rankiem, po hucznej zabawie: - Janie ! - Tak? - Czy u mnie w samochodzie drzwi otwierają się do góry? - Nie... - Cholera, znów przywieźli mnie w bagażniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
Pięcioletnia dziewczynka mówi do mamy: - Mamusiu, mówiłaś mi kiedyś, że aniołki mają skrzydełka i latają. To prawda? - Tak, córeczko. A czemu pytasz? - Bo słyszałam, jak wczoraj tatuś do niani mówił: "Mój ty aniołku". Kiedy ona poleci? - Jutro, córeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
Chińczyk pyta Polaka: - To ilu was jest, w tej Polsce? - No, ze 40 milionów... - To wy się tam chyba wszyscy znacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciał mieć
no i poszli sobie wszyscy :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezarlo mi mego posta wrrr chcialam powiedziec ze ja sie tu staram,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×