Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

🖐️ Spotyka się Mietek z Zenkiem i Mietek mówi: wiesz co Zenek ja znam wszystkich ludzi na ziemi. Zenek: to nie możliwe! Mietek co ty za pierdoły opowiadasz? Mietek: jak chcesz to ci to udowodnię. kogo chcesz poznać? Bush\'a? nie ma sprawy jedziemy do białego domu. zrobili jak powiedział pojechali spotykają Busha który mówi: Mietek kope lat dawno się nie widzieliśmy pijemy! na następny dzień skacowany Zenek mówi to ze znasz Busha to jeszcze nie znaczy ze znasz wszystkich ludzi na ziemi. Mietek: to kogo chcesz teraz poznać? Putina? dobra jedziemy na kreml! zrobili jak powiedział i spotkali Putina który mówi: Mietek kope lat pijemy! Znowu się nawalili a Zenek na następny dzień mówi do Mietka: to ze znasz Busha i Putina to dalej nie znaczy ze znasz wszystkich ludzi na ziemi! Mietek: to co kogo chcesz teraz poznać? papieża? ok jedziemy do Watykanu! zrobili jak powiedział zajechali do Watykanu i Mietek mówi: czekaj Zenek parę minut ja tam zaraz pokaże się z papieżem w tamtym oknie. i faktycznie pokazali sie razem. po paru minutach wraca Mietek do Zenka i widzi jak ten wali głową w mur. Mietek: Zenek co się stało? Zenek: to ze znasz Busha to nic, to ze znasz Putina to tez nic ale jak jeden z włochów zapytał mnie kto w tym oknie stoi obok Mietka to mnie normalnie rozje*balo... xD :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide wlasnie bo wiosna idzie, i mi glowe rozsadza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak tu zaglądam to zwykle mam chęć marudzenia:P hehe dziwne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Tytam zagladasz ześ moje oko wypatrzył:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest choc niebeiski mi sie podoba.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×