Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia _P

jak to jest z oliwką

Polecane posty

Gość madzia _P

mam pytanie odnośnie używania oliwki podczas sexu...od dłuższego czasu mam na to wielka ochotę, ale zastanawiam się czy oliwka(zwykła dziecięca) nie "zaszkodzi" w żaden sposób penisowi i czy można od razu przejść do penetracji:) ?? czy możemy jej swobodnie i obficie używać, czy tez przed założeniem prezerwatywy trzeba będzie ja "zmyc" :)?? dzięki za rzetelne odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia _P
bo oliwki są dość małe i nie wiem czy taka mała zielona oliwaka da rade mnie zaspokoić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia _P
taaa....podszywaczom już dziękuje, albo jak już to wymyśl coś bardziej zabawnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia _P
nikt nic nie wie:P ??? pewnie macie takie doswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjkddf
ja używam oliwki, żeby lepiej wchodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota084
uzywalam oliwki czasem zamiast intimela ale miałam po 3 dniach dramat;/ strasznie mnie bolało jak wchodził. nic oliwka nie dawala , i jeszcze wysuszała nie wiem jak ci wytlumaczyc ze wiesz przez chwile jest mega slisko ale pozniej jakby sie wchłania i jest opór. lepiej kup cos przeznaczonego do takich zabaw np w rossmanie duzy durex do masazu i bzykania 19zł albo intimel 14 zł- o wiele mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota084
mnie uczula;p czerwony tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkus
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlatego nie uzywac
oliwki z gumka bo jest tam spirytus i to calkiem powaznie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta ze stażem
Ja używam oliwki dla dzieci w żelu johnosona, dostępna marketach, jest bardzo dobra, do anala lepsza niż żel durex, wiem co piszę bo mój pan ma wielkie działo więc zawsze przed współżyciem smaruje się, inaczej nie wchodzi. Do cipki jest także rewelacyjna, używam ją od ok 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zabaw jest rewelacyjna, ale po stosunku ja przynajmniej odczuwałąm pieczenie, swędzenie. Z gumkami oczywiście wykluczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się własnie podoba, jezeli Ci chodzi o to ze w trakcie jest tlusta. Bo po wszystkim ona siaka i nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sam produkuje oliwke
poprzez lizanie cipecji mojej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytia
uper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssss
mój facet używa jej zeby lepiej wchodził do tyłeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwix;)
a używam oliwki i najpierw trzeba nia obsmarowac posladki potem wejscie do pochwy i odczekac jaakies 2 min najlepiej zeby on wtedy masowac c i piersi. ale potem gdy juz w ciebie wejdzie to Ci daje taką rozkosz i zaskpokaja. Po 3 h seksu myslalam ze wyjde z siebie(bylo mi tak dobrze) Mam nadzieje ze cos doradze ale lepsze sa oliwki w zelu(przezrczyste) niz te zolte bo one sie strasznie leja i penis po tym swędzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mąż policjant
a smalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalens
Dzisiaj spróbowałam to pierwszy raz z olivka do dzieci i było mi tak dobrze że kochaliśmy się drugi raz i jak narazie nic się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku seksu w prezerwatywie trzeba używać lubrykantów opartych na wodzie bo inne mogą wchodzić w reakcję z lateksem i spowodować pęknięcie gumki. W innych przypadkach można stosować to, co się chce - nawet masło jak w znanej scenie seksu analnego w jednym z topowych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ze jak sie uzywa oliwki do zabaw analnych to w razie malej wpadki nic nie przywiera np do zabawek czy do penisa. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy oliwka np. bambino dla małych dzieci nie zaszkodzi w żaden sposób jeśli bym chciał smarować penisa włącznie pod napletkiem żeby byłzawsze dobrze nawilżony czy może prowadzić to do jakiś powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna używam zwykłej oliwki do seksu analnego z kobietami i nigdy nic złego się nie stało, ani żadnej z kobiet, ani mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×