Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moonniiccaa

Spóżnia się...czy możliwe?

Polecane posty

Witam ostatnią miesiączkę miałam 17.01.2009 cykle mniej więcej co 28-30 dni.Miesiączka miała być 13 tego dziś 17 i dalej nic .Poza tym mam wrazliwe sutki i często muszę korzystać z wc.Jak myślicie jakie szanse że dzidziuś będzie z tego ?Pozdrawiam i czekam na odpowiedż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mozesz byc w ciazy,najlepiej zarob sobie test:) i napisz tu wynik:) Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za małe wsparcie bo myślałam że nikt się nie odezwie dziś zrobię i podam wynik:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze dotrzymasz slowa-czekam na wyniki. Ja jestem w podobnej sytuacji tylko tyle ze ja mam juz 2 chlopakow i chcemy 3 ale jeszcze nie teraz,tak od wakacji,ale teraz mam problem bo juz @ nie mam od ponad 2 tygodni a test NEGATYWNY. Ale teraz jest wazniejszy twoj test!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 2 synów 8 i 6 lat i szczerze przyznając marzy się córeczka.Ale ucieszyłabym się też z syna.Zobaczymy co test pokarze :))mała nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 2 synów 8 i 6 lat i szczerze przyznając marzy się córeczka.Ale ucieszyłabym się też z syna.Zobaczymy co test pokarze :))mała nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARESZCIE!!!!znalazla sie osoba ktora tez chce trzecie dziecko!!!!!!! Ja tez mam dwoje chlopcow teraz 3 i 6 ale chcemy juz miec maluszka na drugi rok czyli beda mieli po 4 i 7:) TEZ NAM SIE MARZY CORECZKA:) Ale mamy podobne myslenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi Monika zniknęła-gdzie sie podzialas???Moze robisz test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nigdzie nie zniknełam ale wiesz jak to jest obiad sprzątanie, a test zrobię ok.15,30 jak mąż wróci z pracy i po drodze kupi.Odezwę się póżniej jak będe znała wynik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem tez wlasnie to robie;) choc czasem ten \"bajzel\" doprowadza mnie do szalu;P Codziennie ta sama robota-ale ty najlepiej tez to wiesz:) Bede tutaj ok 16 i bede czekala na twoja wiadomosc. Ja z moim brakiem miesiaczki pojde dopiero pozniej wiec tez ci napisze co to jest-dodam ze mam zalozona spirale ktora bede wyciagala w maju zeby od wakacji sie starac:) Bardzo fajnie mi sie z toba pisze,mam nadzieje ze utrzymamy kontakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tutaj czekam na wiesci;) ale jakby ci wyszlo ze nie,to sie nie przejmuj-nastepnym razem sie uda:) Ale mam nadzieje ze juz jest malenstwo-corunia-w tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniiiiiiiicccccccccaaaaaaaaa gdzie jestes??? Napewno szykujesz mezowi obiadak,ale napisz jak test-chyba sie nie poganiewa jak go na minute zostawisz zeby napisac:p czekam czekam czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Monicccccccciiiiiiii ciagle brak:( A napisalas ze sie odezwiesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przepaszam że nie pisałam ale popsuł mi sie komp.Wiadomość jest taka że na tesciku wyszły 2 piękne różowe kreseczki:))Bardzo sie cieszę , teaz jest ok.4 tydzień jutro wizyta u gin.Hurrra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja juz starcilam nadzieje ze sie odezwiesz:( Ale jednak jestes:) CIESZE SIE BARDZO I RAZEM Z TOBA:) Teraz zeby do konca bylo wszystko dobrze no i zycze ci zebys urodzila piekna i zdrowa dziewczynke:) Ja juz wyciaglam ta spirale wiec napewno znajac mnie bede co miesiac w ciazy:P Ale takie na 100% starania zaczniewmy od wakacji jak juz wczesniej pisalam-ale mam nadzieje ze bedzie trzynac nasz \"prawie prywatny\" topik;) Chciala bym wiedziec jak przechodzisz ciaze i co ci lekarz powie po 1 wizycie. Pozdrawiam cie bardzo serdecznie:) I tez sie dorzuce -HUUUURRRRRRRAAAAAAAA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)) Dzisiaj miałam 1 wizytę i przyznam szczerze troche się zmartwiłam ..powiedział że mam cystę krwotoczną na jajniku ale jak on to stwierdził nie ma się czym martwić;) ciąża jak na wiek wszystko ok tylko zmartwił go kształt pęcherzyka płodowego bo zamiast okrągłego czy owalnego to jest podłużny , wygladał jak łezka.Pan doktor przepisał Duphaston i powiedział żeby narazie się nie martwić , zobaczymy na nastepnej wizycie.Szczerze powiem że się zmartwiłam ...zrobię badania krwi które zalecił ale na wizytę zapisałam się dopiero na 30 marca, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)) Dzisiaj miałam 1 wizytę i przyznam szczerze troche się zmartwiłam ..powiedział że mam cystę krwotoczną na jajniku ale jak on to stwierdził nie ma się czym martwić;) ciąża jak na wiek wszystko ok tylko zmartwił go kształt pęcherzyka płodowego bo zamiast okrągłego czy owalnego to jest podłużny , wygladał jak łezka.Pan doktor przepisał Duphaston i powiedział żeby narazie się nie martwić , zobaczymy na nastepnej wizycie.Szczerze powiem że się zmartwiłam ...zrobię badania krwi które zalecił ale na wizytę zapisałam się dopiero na 30 marca, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie sluszalam o pecherzyku lezce. Nie mam pojecia co to moze byc-ale mam nadzieje ze sie wszystko dobrze pouklada-moze lekarz cos zle widzial;) A ja tez jak bylam na wizycie zeby wyciagnac spirale to lekarz tez mi powiedzial ze mam tam cyste i dlatego nie dostalam miesiaczki-ale juz wkoncu jest-ale tez nie wiem czy ta cysta znikla czy nie i czy byla z krwia-wiem tylko tyle ze to cos po jajeczkowaniu-niby powiklania-ze cailko zolte cos...aaaa nawet nie wiem jak on to tlumaczyl-zagmatwal mi tak sprawe ze kiwalam TAK ale nic nie rozumialam;P Teraz juz sie nie bedziemy zabezpieczec i co bedzie to bedzie:) Moj maz jest troche bardziej sceptycznie do tego nastawiony,za to ja az chyba za bardzo optymistycznie;) Ale co tam-damy rade;) Mam nadzieje ze bedziesz tu zrekac i wpisywac jak sie czujesz i jakie masz dalsze objawy ciązy:) Czekam na wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj boli mnie podbrzusze , dzisiaj rano częściej i mocniej jak nie przejdzie do wieczora to chyba na pogotowie pojadę bo to chyba nie dobra oznaka..zobaczymy co dalej :( ide poleżeć może przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monicca nie martw sie na zapas-czasem kobiety boli brzuch w dole-moze to normalnie.Ojej jak mi przykro-moja dobra kolezanka tez jest teraz w poczatkowej ciazy i plami i zadne tabletki nie pomagaja tez sie martwi-teraz ty bidulko sie tez martwisz a ja razem z toba-musismy byc dobrej mysli i TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u Ciebie i Twojej koleżanki?U mnie dzieki Bogu ból brzucha przeszedł nareszcie czasem tylko coś zakuje choć obawiałam się już najgorszego ale może to po tym leku, niewiem.Z drugiej strony myślę czy na pecherzyk nie wpłyneły antybiotyki które zażywałam przez przeszło miesiac , bo nie mogłam sie wyleczyć.Narazie dobrze się czuję, lekkie mdłosci ale za to piersi aż gorące i stwardniały, sutki ogromne...hehe.Dziekuję za słowa otuchy:))Mam nadzieję że będzie dobrze.Nastepna wizyta za jakieś 2 tygodnie , wolę prywatnie niż czekać miesiąc z NFZ.a 50 zł to nie majątek:))Mam nadzieję że będzie serduszko i okrąglutki zarodek :)) Pozdrawiam Cię cieplutko.I czekam na odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U mnie wszytsko ok:) @ jeszcze mam,ale mysle ze juz niedlugo mi sie skonczy i .... 7 marca pojdziemy na żywioł ;) Bo ponoc bede przed jajeczkowaniem a niby wlasnie wtedy mozna sie starac o dziewczynke-jak juz planowac to na calego;P Ale procz tego 7 bede sobie mierzyc temperature dziennie o 7 i zobacze kiedy bedzie rosla-to znow zaszalejemy:) A co do NFZ to masz calkowita racje!!!Lepiej wydac 50zl a miec pewnosc ze jest wszystko dobrze a nie ze jest cos nie tak a ty sie o tym dowiesz dopiero za miesiac:/ To jest chore!!!! A co do mojej kolezanki,to jak wczoraj z nia pisalalam do poludnia to dlaj plamila:( Martwi sie tym bardzo!!! A ja z reszta tez bo zanim urodzila 1 dziecko to poronila,i teraz wszystko wraca:( W piatek idzie do gina i mi zaraz da znac co sie tam wydarzylo-aha dodam ze juz powinna miec zarodek a jeszcze nie miala-ale u mnie bylo tak samo z 1 chlopakiem ze mialam pozniej jajeczkowanie i dlatego nie bylo jeszcze fasolki,mam nadzieje ze u niej bedzie tak samo. Ale sie napisalam!!!Mam nadzieje ze sie w tym polapiesz:P A tak poza ciazami napisz z jakiego wojewodztwa pochodzisz???Tak w ogole napisz cos o sobie:) Ja tez napisze ale narazie sie napisalam jak glupia i musze isc chlopaką sniadanko zrobic:) Czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak mam na imię Monika i mieszkam w woj.Śląskim dokł.Świętochłowice.Jestem meżatką mam 2 synów, Michała i Daniela , straszne urwisyJa narazie dobrze sie czuje tylko zmęczenie mi dokucza .Mam nadzieję ze i Wy nie bedziecie musieli długo czekać na dzidzię :)) Pierwszy termin porodu na razie jest na 24 pażdziernika:)A dzis sie umówiłam prywatnie na 11 marca.Juz nie moge sie doczekac jeszcze 2 tygodnie...eh ale cóż trudno trzeba cierpliwie czekać.W poniedziałek rano badania krwi które zlecił.Ja też miałam poronienie ale po pierwszym synu, tak wiec rozumiem twoją koleżankę.Według mnie jak ma plamienia i bóle podbrzusza to powinna isć na pogotowie i tam to skontrolują, a nie czekać w domu.Ale to jest tylko moje zdanie.Teraz muszę iść po PITY i rozliczyc jeszcze dzis , ale czekam na odpowiedż:)Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA nie uwierzysz ale ja tez jestem z woj ślaskiego i to w dodatku ze Świetochlowic a dokladnie z Chropaczowa!!!!!! Mam na imie Ania,jetsem mezatka i mam dwoch tez chlopakow Radusia i Bartusia i bardzo chce miec 3 dziecko i jak bylby chlopczyk to chyba ro rymy zeby bylo Macius;P Ale to zart:) Moze my sie znamy???Ale jaja nie wierze w to co przeczytalam!!! A co do mojej kolezanki to byla na pogotowiu i ja poslali z lekami do domu i ze ma lezec ;/ Jak to nasza piekana sluzba zdrowia!!! Mam nadzieje ze z twoja dzidzia jest wszystko dobrze i sie utrzyma. Napisz do jakiego gina chodzisz???Ja chodzilam z obydwoma chlopakami do Balagi i bylam bardzo zadowolona:) Pozdrawiam cie bardzo cieplutko i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze co chwile patrze tu czy juz odpisalas-w glowie mi sie nie miesci ze z posrod tylu miast i ludzi ktorzy tutaj zagladaja trafilysmy sie wlasnie my z Świetochlowic:) Ale ja po slubie wyprowadzilam sie do Piekar Ślaskich,ale dzieci obydwoje rodzilam w Świonach;) Moj starszy syn bedzie mial we wrzesniu 6 lat ,z ktorego miesiaca jest twoj mlodszy synek???A moze jest rocznikiem 7 latkiem??? Ojej pisz juz szybko te PITY i napisz cos-az mnie kreci :P Czekam czekam czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej mieszkałam w Chorzowie a teraz tu jak narazie czyli w Świetochłowicach.Obydwóch synów rodziłam jak był jeszcze szpital nr.1 starszy Michał jest z kwietnia 2001 a młodszy jest z lutego 2003.No rzeczywiscie ale trafiłysmy na cały net:) hehe , zbieg okolicznosci?!o 16.00 ma lecieć na reality.tv opowiesci o narodzinach czyli porody i takie tam :) Cieszę się że poznałam kogos kto jest tak blisko:)aaa pity już zrobione i oddane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×