Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

ale znam sposob jak zrzucic te kalorie :) duzo przytulanek z mezem i kalorie spalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Wam mogę się przyznać, w poniedziałek jedna moja koleżanka będzie rodzić i nie wiem czy to normalne, pewnie nie ale ja jej tak strasznie zazdroszcze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka tez ma rodzic w poniedzialek :) ma cesarke planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulcia to normalne że ktos kto bardzo pragnie dziecka zazdrości innym mamą! ale przecież to nioe jest nic złego! ja też zazdroszcze przyszłym mamusią! anulka przyjdzie i czas na nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ale męczące to jest, ide na zakupy i gdzieś po drodze widzę kobietki z brzuszkami nie bylo chyba ostatnio tak żebym nie widziała kobiety z brzuchem po wyjściu z domu, ech, oglądałyście może film "rozmowy nocą" jak nie to polecam, ja miałam z niego dużo śmiechu bo to filmek troche o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia78_31
my tez probujemy pierwszy raz w zyciu ,no i mam nadzieje ze sie nie zniechece tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem. Tylko że siedze i piszę prace na jutro. W sumie to mam do napisania dwie, juz jedną prawie skonczyłam :) Studentka przykro mi :( Ja testuję jutro. co ma być to będzie. Bo ja od paru dni mam plamienia takie kawa z mlekiem i sie boje ,ze jeśli nam sie udało to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki mąż mnie z kompa zrzucił a teraz wychodzimy do znajomych! melduje sie jutro tylko troszke później bo rano pracuje! sciskam was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
witam ja tez pragne zostac mama hehe mozecie luknac na moj wykresik i powiedziec co sadzicie?? nie mam okresu a powinnam miec 17 staram sie juz kilka cykli z gory dzieki buziaki dla was http://28dni.pl/cycles/90689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia i Ty jeszcze nie testowałaś ??? :D:D Ja juz trzy razy bym to zrobiła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
no wlasnie nie testowalam bo po ostatnich rozczarowaniach to nie chcialam i boje sie a jak myslisz moge byc?? w miedzy czasie bylam w szpitalu ale czytalam ze te antybiotyki co bralam nie byly szkodliwe nawet gdybym byla w ciazy i w dostaku antybiotyki nie opozniaja miesiaczek i ta temp mnie zastanawia :) piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia chciałam sprawdzić ,ale tam trzeba sie zalogować, a ja nie mam tam konta :( Ja myślę, że na bank jesteś w ciąży !!! TEstuj mi jutro i to szzybko !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
ok testuje jutro albo pojutrze i dam znac jak nie dostane okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
moze nie masz tam konta ale to dziwne powinien sie pokazac :) mozesz na szybko sobie zalozyc i luknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babusia miałam przedwczoraj hsg robione. Studentka tak mi przykro :( NAstępnym razem się uda :) Na pewno! Wszystkim, które jutro testują powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hmmmm no to ja nie wiem to wejdz na ta stronke i wynajdz udostepnione wykresy i tam bedzie moj napewno a mam login robacek89 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia jeżeli brałaś antybiotyki to pewnie one opóźniają miesiaczkę??? ale tego dowiesz się jak zrobisz test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolunia ja również nie chcę być złą przepowiadaczką, alete wyższe temperatury musząsię utrzymywać przez minimum 18 dni, więc poczekaj, oczywiście życzę Ci żeby sięudało, ale też miałam po owulacji zawsze podwyższoną tempkę, później pewnego dnia spadła i następnego przychodził okres, niby zawsze po owulacji temperatura wzrasta, życzę jutro powodzonka w testowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem moja znajoma urodzila dziewczynke!!! Bardzo sie ciesze jej szczesciem,ale cos cichutko we mnie szepce: a kiedy ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,mam dobre przeczucia :-). I mysle sobie,ze kazdego miesiaca przychodzi nowa nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jadę do mojej kuzynki, jest odemnierok starsza a ma już dwójkę dzieciaczków, młodszama 10 miesięcy więc sięnacieszę małym brzdącem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich przyszlych Mam: JAK NARODZIŁY SIĘ MAMY * Podobno w jednym z zakątków raju od rana do wieczora bawiły się zawsze dzieci. Kiedy Pan Bóg w swej dobroci postanowił stworzyć świat, wezwał je wszystkie do siebie i powiedział: Trzeba, abyście poszły i zaludniły całą ziemię. Co chciałybyście zabrać ze sobą, by wam przypominało niebo? * Pierwsza grupa dzieci, ta najodważniejsza, odpowiedziała natychmiast: Chciałybyśmy z raju coś, co przypominałoby nam anielskie śpiewy! * I Pan Bóg stworzył ptaki. * Inne dzieci, po chwili zastanowienia, odpowiedziały: Chciałybyśmy na pamiątkę coś, co przypominałoby nam rajskie kolory! * I Pan Bóg stworzył kwiaty. * Jeszcze inne poprosiły: Gdy już będziemy na ziemi, chciałybyśmy coś, co przypominałoby nieskończoną wielkość nieba! * I Pan Bóg stworzył morze. * Pozostała jeszcze jedna grupa dzieci, tych najbardziej nieśmiałych. Opuściły one głowy, zarumieniły się. My... my prosiłybyśmy o kogoś, kto pomógłby nam żyć, kto nauczyłby nas kochać; kogoś, kto potrafiłby nas zrozumieć i umiał nam zawsze wybaczać... * Pan Bóg uśmiechnął się i stworzył mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×