Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

przypomniało mi sie jak pisałam prace magisterską! co ja sie na wnerwiałam! jak mi nie wychodziło z tymi marginesami, tabelami, i innymi! klełam jak szewc( hihi) lepiej było nie podchodzic, dobrze że mężuś tyle cierpliwości i mi naprawił wszyćko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja mysle ze juz niedlugo(tego kazdej z nas zycze) zmienimy nazwe forum na Misja-Jestem Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak,Pumka dobrze ze nie w tym samym lozku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam zaraz do domku koniec pracki :) ale jeszcze dzis tu zajrze:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiak- ja to z tymi testami to niedługo zbankrutuje! w pierwszym cyklu zrobiłam 5! teraz zamówiłam takie tanie na alegro i zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi szkoda ze musze uciekac bo jest tu coraz fajniej na tym naszym szczesliwym topiku papa siódemeczki :) do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja już też jestem stałym kuopcem testów, dobrze ze w moim miasteczkunsa 3 apteki, chociaz już chyba itak mnie pamiętają że to taod testów, boja takwsumienie jestem z bydgoszczy tylko zmalego miasteczka bardzo blisko bydgoszczy, teraz mam w domku jeden tescik, i zrobie godopiero az mi suie bedzie spoznial okres okolo tydzień, bo kasy na nie juz sporo poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea no tak ;) Starać się będziemy razem ale tylko przez klawiaturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę uciekać, na pewno się wieczorkiemodezwę, naprawdę bardzo tu miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mąż ciągle wypomina, że bez sensu robię test tydzień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybiorę z psiakiem na spacer. Tak pięknie biało jest u mnie. I mimo, że nie lubię zimy to fajnie będzie się przejść. Wpadnę tu jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula- heh ja też mieszkam kolo wrocławia- u mnie aptek jest sporo ale też ostatnio zmianiam fryzury żeby nie było że jakas nawiedzona jestem! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam! lece do mamusi i tez na spacerek z pieskiem sie wybiore! no i w domku musze ogarnąć! bo wyjdzie że już nic nie robie! bede potem! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak wróciłam to żadnej nie ma :( anulka , świetna robota !!!!!!!!!!!!!!!! a ja jak najbardziej mogę być na 7 miejscu :D ja to już bym najchętniej potestowała, ale boję się kolejnego rozczarowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka spokojnie słonko🌼 5 dni.....wytrzymasz.... trzymam kciuki żebys zapoczątkowała naszą szczesliwa passe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż 5 dni !!! :D Dla mnie to jak wieczność !! Nie wiem, czy wytrzymam !! Ale będę twarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra o napisze inaczej:P bedziesz pierwsza wiedziala:D ja jezeli juz, to dopiero w marcu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteście dziewczynki! ale sie namordowałyśmy z tą tabeleczką! siódemeczka szczęśliwa ale jak tak czytałam topiczek to widzę że bywają tu jeszcze jakies staraczki- więc zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to po tylu miesiacach starań to też już jakoś w to nie wierzę. Ale zawsze pozostaje jakaś cichutka nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka prosze cie , nawet tak nie mysl, masz 25 lat, to dopiero pół roku- tak myśl. Moj psiapsiółka poroniła dwa razy, druda 3... jedna stara sie 3 lata, druga 4!!!!! Trzeba myslec pozytwnie słonko🌼. Sa dni ze mam pretensje o siebie, ze tyle zwlekalismy... ale takie życie, co ma byc to bedzie, glowa do gory piers do przodu:D a jak nie wyjdzie to nogi za pietnascie trzecia i jedziecie po sól do wieliczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, zycze wam wszystkim powodzenia. Ja rowniez pisze na innym topiku dla staraczek i zaprzyjaznilam sie z paroma dziewczynami i jest swietnie, zycze wam tego samego i oczywiscie bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×