Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

miałam na studiach jedna przyjaciólkę- ale studia się skończyły- teraz mieszamy od siebie ponad 100 km więc widujemy sie kilka razy w roku. jedna przyjaciółkę mam od prawie 20 lat- ale z nia tez różnie bywa- czasami cos jej sie odwidzi i przez miesiąc nie przychodzi- jej facet ni elubi sie spotykac wiec i jej nie widuje- on jedzie za granice do pracy wtedy ona przychodzi- tylko oni sami tyle problemów mają że nawet nie zaczynam o swoich. wiecie co dziewczyny tak naprawde tylko wy i mój mąż wiecie że bardzo sie staramy a nie wychodzi - nikomu sie nie zwierzyłam z tego i chce żeby tak zostało bo jak pisałam różni są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia to tak jak u mnie. Nikt nie wiem oprócz Was i męża. No i jeszcze laski na drugim topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a te kawały o teściowych to mój mąż stale do domu przynosi- a najlepsze jest to że on za swoja teściowa( moja mamą) to by w ogień wskoczył!-razem chodzą na spacery, dzwonią do siebie- a moja mama zawsze go broni- i nawet jak nabroi to mówi- oj nie krzycz na niego! dziewczyny ta reklama pepsi max mnie rozwala! widziałyscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierze,ze ludzi laczy nie tylko przeszlosc i wspolne doswiadczenia,ale i wspolny cel, marzenia... Ja musze uciekac,bo maz naburmuszony siedzi,ale przynajmniej mam lepszy nastroj,dzieki wam...:-). A na koniec o tesciowej: Jagna zaniepokojona dziwnymi odgłosami dochodzącymi od sąsiada, pyta: - Co się u was dzieje, kumie - Nic. To tylko teściowa śpiewa wnukom kołysanki. - Chwała Bogu! Już myślałam, że świnia wam zdycha. Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia trochę nie wyszło ,ale i tak jest piękne to serducho :) Dziękujemy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea kurcze zapomniałam Ci zdjęć wysłać. Obiecuję, że jutro wyślę !! A teraz idź i odpoczywaj !! Spokojnej nocki , albo upojnej, jak wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam życzę spokojnej nocki. Ja tam spać jeszcze nie idę, czeka mnie nocna nauka. Mecz się skończył, mąż nie krzyczy więc siadam do ksiązek !! :) Buziaczki dla Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, przepraszam ze mnie tak dlugo nie bylo, mialam troche spraw do pozalatwiania,a o tajemnicy nie moglam mowic bo to nie bylo nic pewnego, teraz juz jest prawie pewne i mam nadzieje ze nie zapesze a wiec znalazlo sie mieszkanko, takie jak chcialam, i za przystepna cene, wiec od poniedzialku bylo sporo zalatwiania, no i do dzis rodzice czekali na decyzje czy dostana kredyt hipoteczny i dzis wstepnie powiedzieli ze dostana wiec za okolo miesiac wyprowadzam sie do wlasnego mieszkanak i bede tam mieszkac razem z moim narzeczonym no i za jakies 5-6 miesiecy bierzemy slub a nie chcialam mowic odrazu bo juz tyle tych mieszkan bylo i zawsze cos wypadalo, albo za drogie albo ludzie sie wycofywali itd itd wiec teraz jestem bardzo bardzo szczesliwa ze w koncu razem zamieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję, boję się zapeszyć, teraz trzeba czekać góra 2 tyg na ostateczną decyzje, mamnadzieje ze wszystko bedzie ok i na swieta wielkanocne juz w wlasnym mieszkanku bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mam jeszcze 2 tygodnie napiecia czy wzystko bedzie dobrze, i zeby nam wszystkim sie spelnily marzenia, ja mialam w ostatnim czasie 2, mieszkanko i dzidzia, mam nadzieje ze to jedno juz tak do konca sie spelni a dzidzia to z czasem tez przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam spac, jestem niewyspana, bo zeszlej nocy spalam na podlodze, madra ania czyscila tapczan waniszem, i jak czyscila zedo wieczora nie wysechł i trzeba bylo spac na podlodze, milej nocy, buzka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu TO SUPER !!!!!!!!!! BARDZO SIĘ CIESZĘ !!!! I Nie martw sie na pewno spełni się Twoje marzenie. i to pierwsze i to drugie !!!!! A ja myślałam że tu już nikogo nie ma :) Ja jeszzcze się ucze , zrobiłam sobie przerwęna kanapkę, bo mi w brzuch zaczęło burczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamilcia. Ja wlasnie jem sniadanie i spadam spowrotem do ksiazek :o W nocy polozylam sie o 2.30. dzisiaj pewnie tez mnie to czeka :o Miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! sloneczko dzis swieci wiec postanowilam zrobic wielkie pranie i tak mi zeszlo od rana... A teraz kawka i chwila odpoczynku :-) Anulka,mam nadzieje ze wraz z nowym mieszkaniem przyjdzie i nowy czlonek rodziny... Bo do tej pory jak sama mowilas,ani miejsca ani okazji nie mieliscie,zeby porzadnie sie postarac ;-). A tak przynajmniej bedziecie na swoim i hulaj dusza... :-D Natanielka,owocnej nauki... :-) Kamilka teraz pewnie smiga po miescie... Milego dnia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki! anulka- super- teraz w nowymmieszkanku to bedziecie buszować :) :) :) Natanielka- ja się łącze z Tobą w bólu bo na sama myśl jak sobi eprzypomne zakuwanie do obrony to aż mi ciarki przechodza- wszyscy mi mówili że to formalnosc ale ja panikowałam- oczywiście niepotrzebnie jak sie okazało! a kamilka pewnie piratuje po autostradzie!kamilcia ja sie wczoraj zastanawiałam bo mówiłas że teściowa Ci eodwiedza- to ona tez mieszka w niemczech? ja myslałam że tylko ty z mężem do pracy wyjechaliście-a wy tam całą rodzine macie tak? chyba że coś źle zrozumiałam! mathea- ja tez musze sie wziac za robote ale jakos len mnie dopadł! w wekend pracuje więc dziś muszę wszystko porobic! Tylko u mnie dzień ponury i jakos tak nie mam werwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! a co tu dzisiaj takie pustki??? kamilka Ty wróciłas z tej jazdy bo zaczynam sie martwic? gdzie wy sie dziewczyny podziewacie????? natanielka w książkach,- a resztą gdzie????? oj chyba trzeba bedzie liste obecności wprowadzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........6...............24.02............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław 9) Lili80.....................2...............27.02...... ......Katowice 10) kamila250579.29.......1...............07.03?...........Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam tabeleczke przy moim nicku - nawet nie popsułam chyba za dużo :) tak spoglądam na nasza tabeleczkę lili 80 - wekend przyszedł- zaglądaj do nas częściej bo tak słabo sie znamy! mysztorek- tez prawie do nas nie zagląda! Madusiak -a Ty choc tu do nas nie sama sie smucisz- wszystkie jedziemy póki co na jednym wóżku- mi tam zawsze lepiej jak tu swoje żale wyleje! no i jeszcze małe lanie dla studentki! :) reszcie na razie odpuszcze! ale meldowac mi się tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest kamcia- juz sie martwiłam kochanie o ciebie! a kiedy egzamin? bedziemy kciuki trzymac! ja mam prawko już 7 lat- ale zdawałam 5 razy!- teraz nie wyobrażam sobie zycia bez prawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×