Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hej hej to ja... Sesji nie bylo...:-( Zapomnialam na smierc,ze mam dzis seminarium i dlatego tak szybko zwialam...:-D Kamilka, no ja ci wyslalam maila z nowymi fotkami. nie doszly? Pewnie Wirtualna Polska je ocenzurowala ... ;-). Madusiaczku,witam cie cieplutko :-). Dawno nie pisalas... Jak widzisz,zadna jeszcze nie zaciazyla (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo),ale siedzimy razem na topiku i staramy sie wspierac wzajemnie. Jesli chodzi o twoja sytuacje to radzilabym skonsultowac sie jeszcze z innymi specjalistami- bo co lekarz to inna diagnoza, inna forma terapii , inne spojrzenie na pacjenta itd. Nie mowie,ze to co ci zaproponowal jest zle,bo wystarczy poczytac na necie-sa to normalne formy terapii i zabiegi. ale moze daloby sie jeszcze cos wykombinowac? Trzymaj sie i pamietaj,ze wsrod nas masz swoje stale miejsce... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka,juz niedlugo to siostra bedzie tobie pomagac wybierac wyprawke wiec... Glowa do gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea tak masz racje ale jakos ostatnio szybko łapie dołki nie wiem co sie ze mna dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! anulka dasz nam w koncu znac co i jak!!!!!!!!!!!!! bo jak sie za ciebie wezmiemy to zobaczysz! pumka- wiem jak to jest- kazda z nas by pewnie o tym myslala ale to normalne! ja wierze że predzej czy później wszystkie bedziemy wybierac sie na zakupki dla niemowlaczków! a potem zorganizujemy wielkie spotkanie z naszymi bobaskami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea tak masz racje ale jakos ostatnio szybko łapie dołki nie wiem co sie ze mna dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka - nie jestes sama- ja to mam co chwile doła i gdyby nie fakt że własnie dostałam @ to nawet bym pomyslala ze w ciąży jestem przez te moje zmienne nastroje- raz jest mi straszni esmutno, płacze po kontach a za chwile już pogadam z wami i jakos mi przechodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak mi tez przechodzi jak sie tu wygadam z wami :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z nas ma zmienne nastroje...I nie ma na to rady... Ja czasami sama siebie nienawidze za moja placzliowsc czy nerwowosc. A co dopiero moje otoczenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia... tak tak .Pewnie wdycha to wspaniale wiosenne powietrze, podziwia ksiezyc i gwiazdy... I zaraz nam powie, ze czuc juz wiosne,a moze i lato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 83-marzec.Za rowny miesiac mam urodziny i mam nadzieje ze dostane wtedy swoj wymarzony prezent :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest nasza kamilka! no prosze ona zamiast wiosne świetowac to znowu smutasek! no! żeby mi to ostatni raz było! boże jak te chłopy z wami wytrzymują! ( a ze mną to wogóle nie wiem)- mój znowu strzela na kompie z kumplami i co chwile przylatuje i ; jak tam kochanie ? oo - rozmawiasz z koleżankami to ni ebęde przeszkadzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta dziewczyn? natanielka, anulka (co to za tajemnica ??),studentka,pumka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nie mogłam sie chwilowo polaczyc z internetem :( alu juz jestem i sie melduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj maz to juz spi i wiem ze dzis tez nie bedzie u mnie wiosny :) ale trudno moze i tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka,a ja wlasnie uciekam,bo maz wody do wanny napuszcza i wola...;-). Ech ta wiosna,kwiatki,motylki i takie tam...:-). Dobrej nocki wam zycze i do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj za duzo wypil z kolega i dzis jest bardzo spiacy :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczynki! nawet nie będe pisała gdzie byłam! poprawie się obiecuje! ide spac bo mi mąż łęb urwie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Babusia gadaj no szybko gdzieś Ty była. Ty to masz zdrowie. O 2.30 jeszzce na kaffe pisać :D 😘 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia to miłego latania !!! Wiec ie co laski. Tu w topikach jest temat o chińskim kalendarzu płci. I wg niego wychodzi mi na dziewczynkę marzec, później dopiero lipiec i październik. A wróżka mi powiedziała ,że będę na bank miała dziewczynkę i zajdę w ciąże przed skończeniem szkoły. a szkołę kończę w marcu . WIĘC MOŻE COŚ W TYM JEST !!! A może i nie ale dodaje mi to nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-). Kurcze,ale parszywie sie czuje. Juz sama nie wiem co sie ze mna dzieje... Niby powinnam miec jeszcze dni plodne,ale juz pojawily sie u mnie objawy jak przed okresem-drazliwosc,placzliwosc,obrzek i wrazliwosc piersi... Poza tym pobolewaja mnie jajniki, a sluzu nie mam zadnego...:-( . co to moze znaczyc? Na ciaze nie wskazuje... ale na @ chyba za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Własnie sie zastanawiam jak to jest z tym sluzem gdy sie zajdzie w ciaze czy cykl przebiega tak jak zawsze czy wogule nie ma wtedy sluzu ???? wiecie cos??? Mathea no na @ to troszke zawczesnie:P a zawsze cie bola piersi? bo ja mam tak ze mi w sumie w ciagu cyklu nic nie dokucza ani nie ma bolu piersi no chyba ze to ze tydzien przed @ dostaje szału malego i jestem bardzo nerwowa moj maz od razu wie ze juz niedługo @ hehe no i tydzien przed bardzo chce mi sie słodyczy :P przed owulacja ale nie zawsze mam kłucia w jajniku taki maly bol ale da sie wytrzymac :) caly czas mysle czy jestem czy nie i obserwuje siebie ale nic nie zauwazylam ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami moze byc tak ze jest sie w ciazy a nie ma zadnych objawow na poczatku ( ale mnie kusi zrobic test ale wiem ze zawczesnie :P ) ja tak mialam z pierwsza ciaza dowiedzialam sie tylko jak nie dostalam @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×