Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

hej hej !! MÓZG MI JUŻ PARUJE !!! :o ooo i ja muszę zaktualizować tabeleczkę :) A ja mam prawko od listopada , i zdałam za 1 razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie już małą przerwę, bo oglądałam chirurgów. Dobra idę dalej zakuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04...........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03............Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03............Lubin 4) Mathea..26.............3..............10.03.............Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03............Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03.............UK 7) natanielka.25..........7...............22.03.............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02.............Wrocław 9) Lili80.....................2...............27.02...... ......Katowice 10) kamila250579.29.....1...............07.03?............Niemc y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........7...............22.03............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław 9) Lili80.....................2...............27.02...... ......Katowice 10) kamila250579.29.......1.............07.03?...........Niemc y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, teraz może być :) Właśnie Lili, gdzie się podziewasz ?? Wg tabeleczki powinnaś dzisiaj testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie była u mnie koleżanka na kawie. dziewczyny gdzie wy sie dzisaj podziewacie? natanielko- lili pisała że robiła test z krwi i był negatywny i że czeka na @- ale póki jej nie ma to jest nadzieja! ale i tak lili rzadko do nas zagląda :( dawno też nie było mysztorek :( piszcie dziewczynki do nas bo razem zawsze razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wekend pewnie bedzie nas mniej- ja tez musze popracowac- ale mam nadzieje dziewuszki że wy nie zawiedziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak mija wieczor??? Ja juz schizuje...doszukuje sie zarowno objawow ciazy jak i @ (a przeciez sa podobne) i to tak wczesnie :-(. Niby pojetny ze mnie czlowiek,ale czasami to sama ze soba do ladu dojsc nie moge... Pumka,a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wszystkie strony internetowe i wg nich:jestem w ciazy, nie jestem...,mam grzybice albo jakies zapalenie,jestem zdrowa...itd. Glupieje juz!!! Na test jest jeszcze za wczesnie,poczekam do przyszlego tygodnia... smutno mi jakos :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka hej! gdzie sie podziewałas! mathea ja też bym testowała - zwłaszcza że mam w szafie 20 testów ciążowych, przepraszam 19 bo jeden zdążyłam zrobic zanim nadeszła ta wstrętna @ !!!! pumka- zgadza się mamy rocznice w tym samym dniu- mam nadzieje że wkrótce inne rocznice też bedziemy razem świetować! chciałam dodać foto na nk ale mąż gra i mam nie truć teraz :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea- to ja cie mocna przytulam kochana! ja dziś nawet dobry dzionek miałam- kolezanka mnie nawiedziła i nawet pośmiałam sie troche( teściowej chyba sie czkało :) :) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kamilcia buszuje po nk! chciałam wrzucic nowe fotki ale mąż gra na swoim kompie i mni eprzepedził :( kamcia a co Ty w nocy bedziesz robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilcia odblokowała komentarze! no mam nadzieje że teraz mnie nie usunie z listy znajomyck za moje 2 grosze dorzucone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem- a taki gulasz drobiowy robie :) ja gotuje też rzadko ale w sumie jak juz coś zrobie to mój mąż wspomina cały tydzień- i potem znowu mi marudzi zrób takie pyszne było- wiec go za często nie mogę przyzwyczajać :) :) :) kamcia - kurcze nie mam pojęcia jak to jest! ale poczekaj na google zaraz poczytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia ja czytam na google - to ludzie różnie pisza- wypowiadała sie dziewczyna że ona po poronieniu nie miała okresu bo zaszła zaraz w nastepna ciążę- tylko ona pisze że nie miała zabiegu. inni piszą że czasami jest to utrudnione bo endometrium jest jeszcze jakies cienkie i zarodek nie może sie zaimplantowac czy cos w tym stylu- ale z tego co czytam to możliwe to raczej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to Ci ekamcia rozumiem bo ja w pażdzierniku miałam tez taki zabieg u ginekologa( polipy) i 3 miesiace niec nie mogłam! ciężko było ale dałam rade- mam nadzieje że znowu mi sie to nie przytrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiące - nic nie było... :( wiesz kamcia ja wtedy nie myslałam jeszcze tak bardzo o ciaży, chciałam zacząć starania no i poszłam do gin. a tu sei okazało że nie mogę bo trzeba zrobic zabieg- tylko ja byłam strasznie wydygana bo bałam sie że to może cos złego i takie tam( jestem przewrażliwiona na tym punkcie) wycinki wysyłali do badań histopatologicznych więć żyłam w strachu i nawet mi nie w głowie było myslec o ciaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia ja uciekam bo koniec tygodnia to niestety dla mnie nie wypoczynek :( buziaczki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) nie mam internetu w domu cos sie stało i przyszłam tylko do rodziców poczytac co u Was słychac :) Czekam dalej na okres ale nadzieji juz nie mam ze cos bedzie w tym miesiacu bo jednak test z krwi daje chyba 100% pewnosc czy sie jest czy nie. Wiec czekam az sie pojawi okres i zaczynamy znowu staranka. W poniedziałek mam podobno miec juz internet to sie odezwe. Zycze miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) wczoraj mnie nie bylo bo mialam caly czas gosci w domu mama siostra kolezanka i tak minol dzionek na odwiedzinach potem zaprosila mnie kolezanka i poszlam do niej przyszlam wieczorem to kapanie sprzatanie i spanie i przytulanie :) wiec dopiero wstalam niedawno i biore sie do sprzatania bo ma przyjsc do mnie mama robimy sobie sałatke warzywna :) wiec odezwe sie wieczorkiem :) dzis bede napewno wieczorem :) Mathea ja tez wariuje wiec nie jestes sama dalej mam ten mleczny sluz nie wiem co on oznacza ale dalej go mam. nic innego mi nie dolega :p wiec czekam dalej co sie wydarzy za tydzien zrobie test 8 marca to dam oczywiscie wam znac trzymam kciuki za was wszystkie oby nam sie udało :) Lili fajnie ze sie odezwalas zagladaj czesciej bo cos nas malo ostatanio. Buziaczki dla was !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc👄 Dziewczynki bardzo przepraszam, ze mnie tyle nie bylo. Duzo pracuje, za 2 tyg urlop, wiec pracuje wiecej zeby nie zbankrutowac przez wyjazd:D. U mnie nic nadzywaczajnego sie nie dzieje, wyczekuje na @ w przyszlym tygodniu, od kwietnia biore sie za robote:D Staram sie was czytac, zeby chociaz byc na bierząco... ale piszecie jak opętane:D:P:Dco bardzo wam sie chwali. Pamietajcie.... cokolwiek by sie nie dzialo, nie zapominjacie o optymiźmie... i uśmiechu:D:D:D Całuje WAS gorąco...👄👄👄👄 postaram sie pisać cześciej....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!!Jak mija dzien? U mnie tak sobie,strasznie sie dzis slabo czuje,wiec chyba wezme kapiel i pojde znow do lozka... A wieczorem umowilismy sie ze znajomymi,wiec mam nadzieje ze mi sie polepszy... Boli mnie brzuch jak na @, wiec czuje ze nic z tego :-(. Mysztorek,witam cie!! Masz u mnie klapsa za to ze sie nie pojawiasz ;-). mam nadzieje ze zaczniesz bywac czesciej :-) Pumka,jak dla mnie to jest duze prawdopodobienstwo ze zaszlas... :-). Lili80 glowa do gory... Wszystkie jestesmy w takiej samej sytuacji,wiec jesli w tym miesiacu sie nie udalo to w nastepnym...az do skutku..:-) W koncu co innego nam pozostalo? Babusia,milej pracy :-) Pozdrawiam was wszystkie i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsuia 24
hej wszystkim! lilii i mysztorek was witam serdecznie!!! dziewczyny zaglądajcie do nas częściej!!! ja tylko no sekundke- musze uciekac bo mam jeszcze troche spraw! buzska dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak sie człowiek spieszy to sie pomarańczek cieszy- to byłam ja! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×