Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Dzień dobry !!!! 🌼 🌼 🌼 Wczoraj padłam jak przecinak. o 20 już spałam, tak mnie wczorajszy dzień wykończył. Spałam całą noc, rano nawet nie słyszałam jak mój M do pracy wychodzi. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) natanielka wyspana :) a ja nie spac mi sie chce jak cholera:( zle dzis spalam no i stad zmeczenie :( taki dzis ponury dzien ze bede pewnie spac po pracy w domku zrobie sobie drzemke :) juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to życze żebyście się
doczekały tej @, trzymam za to kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia specjalnie dla Ciebie !!! :) Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........7...............22.03............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław 9) Lili80.....................2...............27.02...... ......Katowice 10) kamila250579.29.......1.............07.03?...........Niemc y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a anulka co znia wiesz cos natanielko? gdzie ona sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mysztorek gdzie jestes? daj nam znac czy mamy gratulowac :)czekamy na wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-). Jak mija dzien?? U mnie swieci sloneczko...:-). Mam dobry humor,pojutrze lecimy z mezem do Polski...ale sie ciesze :-D..A co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ nadal niet, ale przyjdzie, czuje to:) pozdrawiam, mam teraz inne powazniejsze problemy, i nie mam czasu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babucia 24
hej dziewczynki. u mnie starszne ponuro dzisiaj- wygląda jakby jesien nadchodziła a nie wiosna! kamcia- pisz nam dziś koniecznie co u lekarza!!! anulka- ale nam pojechałas :) :) :) pisz tu nam o swoich problemach to moze pomożemy :) -może podpowiem Ci czego nie robic w mieszakniu żeby potem nie załowac :) chodzi mi oczywiście o urzadzanie mieszkania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilcia- dobrze że wszystko gra- teraz bedziesz mogła sie spokojnie starc! ja dziś miała fatalny dzien - nie czułam sie zbyt ciekawie, pogodna do dopy i nic mi sie nie chciało. wogóle jakies pustki na topiczku :( może wkrótce bedziemy sie radowały :) ja nie wiem co sie dzieje- boli mni e dziwnie bodbrzusze jak na @ a przecież dopiero mi sie skończyła- nic nie rozumiem- kiedys jak mnie tak brzuch pobolewał to miałam nadżerke- w przyszłym tygodniu może też sie do gienekolga wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki @ nie ma.... jutro zrobie test, jezeli sie nie zjawi.... troche w szoku jestem, bo bylo jak w zegarku... rano sie zamelduje👄.... mysle o was duzo, ale naprawde zyje biegu, nie mam kiedy pisać....wybaczcie😍 słodkich snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil220579
Hej mysztorek :) chyba dobrze to napisalam :) To ja juz trzymam kciuki :) i jak zobaczysz jutro te dwie upragnione kreseczki to napisz nam szybko ok:) Przecierz ktoras w koncu musi zaczac ta misje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! mysztorek trzymamkciuki i odezwij nam sie dzis po tym tesciku . ktoras z nas musi wkoncu zarazc ciaza :) czekamy na wiadomosc :) jak doczekam sie @ to tez ide do ginia musze sie przebadac tak kontrolnie i moze zrobie sobie hormony lepeij wiedziec , usg zrobie jajnikow czy sa ok no i cytologie wiec narazie czekam na @ a zaraz po niej dzwonie do ginia . jeszcze mam w planach isc do dentysty no i farbowanie włosków narazie nic z tych rzeczy nie moge robic bo jeszcze nie ma @ i sie jeszcze łudze ze ona juz nieprzyjdzie . Pozdrawiam was i zycze milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Mysztorek czekamy na wieści !!!!!! Pumka jeszcze pare dni musisz poczekac i wszystko bedzie jasne. Kamilcia dobrze ,ze lekarz powiedzial ze jest ok. Przynajmniej bedziecie mogli znow sie starac !!! A ja sie czuje jak zezwłok. Pół nocy nie spałam. Budzilam sie co 15 minut. Gardlo mnie boli, oddychac mi bylo ciezko. teraz jestem nie wyspana, a trzeba sie uczyc na jutro. jeszcze mojemu M sie oberwało w nocy :D:D Przysnilo mi sie że jakiś pijak mnie zaczepia i ja próbowałam go odgonić no i takim sposobem mój M zarobił z pięści w plecy, az podskoczył:D:D:D dobrze ze na brzuchu leżał bo tak to by w mordę zarobil :D:D 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wynik negatywny, wiec mam jakis poślizg z @. Jak do soboty nie przylezie to pewnie test powtorze, teraz mialam w domu jakis taki najtanszy, ale to i tak nie ma chyba roznicy. Glowy do gory i czekamy dalej na pierwsza ktora rozesle fluidki:D. buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyk! mysztorek- mysle że nic straconego- to może być za wcześnie- dziewczyny niech ktos wkoncu zobaczy te dwie kreseczki bo zaczynam sie martwic o nasz topic że jakis pechowy :( ja własnie zaraz biegne do szpitala odwiedzic kolezanke bo urodziła synka :) jest taki sliczny widziałam na zdjęciach- taki słodziutki bobasek! mam nadzieje że bede mogła go potrzymać na rączkach :) miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusia gratulacje dla koleżanki !!!!!!!!!! Mysztorek, jeszcze nie wszystko stracone !! Nie trać nadziei !! Ja piszę na innym topiku i tak niektórym dziewczynom tydzien po @ wychodzili dopiero pozytywne testy :) Także GŁOWA DO GÓRY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathea - co tam u ciebie? juz jestes w Polsce? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie mam za bardzie terak kiedy i gdzie pisac. Ale stram sie cztac w miare mozliwosaci co piszecie :) Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu sie u mnie wszystko unormuje i bede miała wiecej czasu. Dostałam okres wiec zmieniam tebeeleczke :) i od weekendu zn0owu działamy :) pozdrawiam i czekam na pierwsze dobre wiesci od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia specjalnie dla Ciebie !!! Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04..........Wrocław 2) anulka-84, 24..........5...............01.03...........Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03...........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03...........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03...........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03............UK 7) natanielka.25..........7...............22.03............B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02............Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ......Katowice 10) kamila250579.29.......1.............07.03?...........Niemc y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! A co tu taka cisza??? Nikogo nie ma...:-(. Dzis wiecie jaki dzien-Dzien Tesciowej!! Czyzby zatem wszystkie swietowaly razem ze swoimi tesciowymi :-D... Mysztorek,mozliwe ze bedziesz powtarzac test,ma racje Natanielka,ze zwykle w pierwszym terminie wychodzi negatywny,bo byc moze poziom hcg nie wzrosl na tyle,by wykryl go test..:-) Dzis caly dzien sprzatalam... Nie wiem czy pisalam,ale z mezem konczymy wlasnie budowe naszego nowego domu i dzis przywiezli nam drzwi i okna...No i sprzatania bylo co nie miara... Mam nadzieje,ze juz za 2 miesiace wprowadzimy sie i byc moze bedzie nam dane urzadzic pokoj dziecinny...:-). Jutro lecimy do Polski,a walizki jeszcze nie spakowane...;-). Najlepsze jest to ze samolot mamy o 4 rano w sobote z Aten,wiec musimy wyruszyc juz jutro wieczorem... Juz nie moge sie doczekac...:-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04..........Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03..........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03..........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 7) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 10) kamila250579.29.....1.............07.03?............Niemc y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny długo mnie nie było...ale podpatruje co się tutaj dzieje i dopinguję każdej z Was o te dwie upragnione dwie kreseczki!!! u mnie na razie nic.... i póki co nic nie będzie jak dobrze pójdzie to może w maju zaczniemy staranka???? ale za Was trzymam kciuki:)!!! trzymjcie się ciepło!!! dam znać jak sprawy ruszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×