Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

czesc !!! trzymam mocno kciuki natanielko !! Powodzenia !!! wczoraj mialam gosci w domu wiec nie siedzialam na necie. dzis jade do miasta po pracy odezwe sie dopiero wieczorem . Pa Pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam wszem i wobedz ,że od dzisiaj możecie mówić na mnie siostro basen !!! :D:D:D:D Zdałam na 4 !!! :D:D:D:D Jak ja się cieszę, ze to już koniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Siostro Basen...:-D. Niedlugo wyruszamy na lotnisko wiec nastepnym razem napisze do was juz z Polski...:-)... Zimno tam macie? Bo u mnie termometry wskazywaly dzis 23 stopnie...:-P...Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kurde u mnie nadal brak @, dziwne, rano sobie z ciekawości temp zmierzylam i bylo 37,2, i to 32 dzień cyklu, a ostatni byl 26 dniowy, zrobilam testdzis i po 7 min nie bylo za bardzo widac a po 10 min taki slabiutki widoczny pid swiatlo cien drugiej kreski, wydaje mi sie ze ciaza jest niemozliwa, bo przez mylne testy owulacyjne robilismy to nie wtedy kiedy trzeba bylo, ale dla pewnosci powtorze test w niedziele, pozdrawiam jest ktoras z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilko, no ale ja mialam wczesniej niezbyt regularne cykle a ostatnio sporo newrow wiec mysle ze przez to to opoznienie. a co u ciebie sluychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona byla taka slabiutka ze jakbym komus pokazala to by powiedzial ze nic nie widzi, a ja nawet pod swiatlo patrzylam i cien byl, nie nakrecam sie bo pewnie zrobie za dwa dni i nie bedzie tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylo ale ta druga slabiutka pojawila sie po kilku godzinach, ateraz po okolo 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jezeli to prawda to mam juz w sobie malenstwo, jednak nie potrafie o tym tak myslec, nawet wstyd mi isc do apteki po kolejny test bo juz mnie tam wszystkie farmaceutki znaja z kupowania testow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka84 trzymam kciuki!!! :) Lece sprzatac i na zakupy a wieczorkiem gdzies ze znajomyli sie rozerwac :) milego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! na wstepie natanielka wielkie gratki!!!!!!!1 anulka jeju aż mi serce zaczeło mocniej bić! anusiu ja nie chce Cię nakrecać ale normalnie czuje ze to to!!! dziewczynki wczoraj dzien był masakryczny- praca- praca- praca- potem imprezka- ale fajnie było odstresowałam się!!! byłam u mojej koleżanki w sszpitalu- dzidziuś jest śliczny :) :) :) cudowny!!! pogadałam troszke z koleżanką! - starali sie o dzidzie 5 lat! ale sie nie poddali i prosze :) dziewczynki mam troche pracy- bede wieczorkirm sciskam was mocno- i skrobcie tu bo ostatnio jakies pustki! musze znowu zaprowadzić tu porzadek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski anulka trzymam kciuki za wyrazniejsza druga kreske :) nie bylo mnie bo latalam po sklepach robilam zakupy wiosenne :)musialam sie odstresowac bo deneruje sie na sama mysl ze juz niedługo przylezie @ wkurza mnie tez trzy kilo na plusie po zimie ale jak je zrzucic skoro chce sie miec dzidzi? jak myslicie mozna sie teraz jakos odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, a mi sie wydaje ze jednak to nie to, boli mnie dzis brzuszek, latam do ubikacji patrzec czy juz @ przyszla, ale narazie nie, mysle jednak ze jutro juz bedzie:/ jednak dziwi mnie temperatura bo rano bylo 37,1, wiec podwyzszona a co tam u Was, malo Was tutaj ostatnio, pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka a ja mysle ze cos jest na rzeczy! a wiesz kochaniutka że przy ciazy sa takie same objawy jak na @ ! :) dziewczynki nie mam dobrych wieść -wczoraj z mężem zdecydowalismy że do wakacji zawieszamy starania- bedziemy sie zabezpieczać, bo zdecydowałm sie brac te leki i nie mogę ryzykować :( - dziewczynki mam nadziej że pozwolicie mi zostac z wami! nie chce sie wypisywać bo zwiazałam sie z wami i lubie tu zaglądac - a tak bym chciała wam kibicować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babusiu, wlasnie bym sie obrazila jakbys nas zostawila, ja rowniez jak teraz nie wyszlo zawieszam starania do sierpnia, bo we wrzesniu podpisuje umowe w nowej pracy i jak bedzie brzusio widac to nie podpisza ze mna, teraz bedzie potrzebna kasiorka na kredyt za mieszkanie dlatego jestem zmuszona przestac sie starac, chyba ze pan Bog dal nam teraz to szczescie to damy rade je wychowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka w takim razie ciesze się :) trzymam kciuki! a jesli nawet nie wyjdzie to kolejne starania zaczniemy razem! ja tez planuje pod koniec sierpnia sie starać!!! dziewczynki a co tak cichutko dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem codziennie tylko nie zawsze mam czas cos skrobnac, kurcze, dzis temperaturka spadla do 36,8 wiec zmora pewnie tuz tuz, trudno, widac tak mialo yc, beziemy razem z babusia walczyc o malenstwo od sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila
a ty juz wstałas??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila
szukaja cie dziewczyny z topiku mamuski z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nadzieja
witam dziewczyny!!ma do Was takie pytanko czy spotkałyście sie z czyms takim ze test wykazuje brak ciaży a ona jest?my staramy sie o dziecko,wczesnie mialam nieregularne cykle wiec bylo trudno, ale po uregulowaniu wszytsko bylo ok, wiedzilam kiedy mam dni plodne i itp,okres dostawalam co 33 dni, ostani mialam 28 stycznia, do dnia dziejszego nie mam, robilam testy negatywne, moze mój bład bo zrobilam popoludniu;/czuje kłucie w jajnikach, bardziej w lewym, caly czas przelwa mi sie wbrzuchu i mma zaparcia i gazy na przemian z biegunka, mam tak jakby zaczerwieniona troche sine wejscie do pochwy, piersi mnie nie bola sa moze bardziej pełne, czasami zaczna troche swedziec lub troche piec....nie wiem co myslec co robic czy isc do lekarza?kochalam sie w dni płodne i to oczywiscie bez zabezpieczenia.....prosze o odp i rade co o tym myslicie czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! wszystkim wam wszystkiego naj naj!!! a ja dzisiaj pracowałam i niedawno do domciu wróciłam! kamilka- tak jak pisałam wczesniej odchudzam sie i to dosyc intensywnie- biorę meridię a przy niej staranka zabronione! zdecydowałam z mężem że pod koniec wakacji zaczniemy sie znowu starać- mam nadzieje że dieta pomoże i conieco ułatwi! do pomarańczki-- ja mysle że dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja:) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki!! Juz w Polsce,cholerka ledwo przyjechalismy a zaczal snieg padac...:-( Wczoraj caly dzien odpoczywalismy,poszlismy na spacerek,milo jest znowu byc w ojczyznie... Anulka,mam nadzieje ze Ci sie udalo...:-). Napisz jutro co i jak...Mam nadzieje ze zostaniesz pierwsza mamusia w naszym gronie..:-) Jesli chodzi o mnie to takze mam zamiar testowac jutro,ale nie mam juz raczej nadziei... Brzuch i jajniki bola mnie jak na @...:-(... Trudno,zobaczymy... Jak nie to mamy nastepny miesiac...;-). Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, zmora nadal nie przyszla, ale i tak czuje ze przyjdzie, wszystko mnie boli tak jak wlasnie na @, no i zapomnialam kupic test zeby jutro zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki!!! z góry przepraszam ze mnie długo nie bylo ale to z winy mojego kompa w domku :( nie mam podlaczenie z netem musze dzis zawolac kogos kto mi poustawia wszystko na nowo . Ale co by nie bylo to wczoraj mialysmy swoje swieto wiec WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO DLA WAS !!!!!! SPOŻNIONE ALE SZCZERE ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET !!!! Ja juz w pracy i zaraz poczytam zaległosci moje bo troszke naskrobałyscie :) Ostatnio zle sie czuje mam zawroty głowy straszne - mowia ze to z cisnienia :( okropnie sie czuje jakos mi tak słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co z wami spicie czy w pracy ???? widze ze tu niektore rezygnuja chwilowo ze staran ale dziewczyny nie odchodzcie od nas bedzcie z nami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......Wiek......cykl starań........Data@.. ......miejscowość 1) babusia 24..............4...............25.04..........Wrocław 2) anulka-84, 24...........5...............?????............Bydgoszcz 3) pumka27................1...............10.03..........Lubin 4) Mathea..26.............3...............10.03..........Grecj a 5) Madusiak ...............9...............09.03..........Trójmiasto 6) mysztorek.28..........?...............03.03...........UK 7) natanielka.25...........7...............22.03..........B.P. 8) studentka 23...........?...............21.02...........Wrocław 9) Lili80.....................3...............28.03...... ....Katowice 10) kamila250579.29.....1.............07.03?............Niemc y Która testowała juz i juz cos wie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×