Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

Gość Milenka31
Mam 31 lat jak w nicku. Mój synuś ma prawie 8 lat- dumny pierwszoklasista. I chcę drugie dziecko. Tak bardzo, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Ok, tylko wróć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Ok, to zajmij się praniem. Mały chce rodzeństwo, ostatnio się pytał dlaczego jest jedynakiem i że chciałby brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, musialam sie czyms na chwilke zajac, kamilko oczywiscie bedziemy sie wymieniac pomyslami, ty masz wieksze doswiadczenie w tuych sprawach wiec bede sie od ciebie uczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Anulka, zazdroszczę ci i twojego nowego mieszkanka, w końcu ze swoim mężczyzną i tego że byc może niedługo będziecie we trójkę. Fajnie by było gdyby do tego mieszkanka wprowadziła się już was trójka- jedno w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenko tez bym chciala, ale zobaczymy czy tak bedzie, naprawde po rozmowie z wami kusi mnie zeby zrobic znow test, nie wiem czy rano zdaze kupic przed praca i w domku zrobic, moze tawstretna zmora jutro przylezie, ech, no ale nikt nie mowil ze bedzie latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Moim zdaniem zrób test, może druga kreska będzie już baaardzo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze rano czy bedzie mi sie chcialo do apteki leciec, pewnie nie, i zrobie tak, ze jak do 30 marca sie nie pojawi @, mam wtedy wizyte u lekarza i sie wyjasni, moze to z innego powodu nie mam okresu, a nie z powodu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko, ja nie mialam zbyt regularnych cykli, ostatni moj cykl mial 26 dni, i liczac ze ten tez bedzie mial 26 to @ powinna byc 1 marca, dzis jest 37dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Powiedział że siostra może być, ale koniecznie chce brata i chce żeby po siostrze był brat. Czyli wychodzi na to że muszę próbować aż do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Ojej, 12 dni po terminie - nich to będzie ciąża :-) Ja na twoim miejcu nie wyrzymałabym jeszcze do 30 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Mój staż króciótki- rok. Jestem po rozwodzie, niestety mój były mąż nie dorósł do roli ojca, no ale trudno- teraz w nowym związku wiem że będzie super. Czuję to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Przydały by się bliźniaki, czemu nie... mogą być nawet trojaczki ;-) No właśnie 11 dni, a za godzinkę już 12 dni spóźnienia to bardzo duż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Spicie?? To dobrej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
coś mi się komp zawiesił i nie widzialam twoich ostatnich maili Kamilko. Dopiero jak napisalam dobranoc to sie pokazały. A jeśli chodzi o mojego byłego, to już 4 lata nie jestem razem, a mój synuś wszystko rozumie i wie, że teraz jest nam lepiej. to dobranoc i buziaczki pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie z mama rozmawialam, i ja zalamalam:) dowiedziala sie po latach kiedy mialam swoj pierwszy raz i pewnie kobieta spac nie bedzie mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie ptanie...
czy przed okresem moze bardzo bolec krzyz? bo juz sama nie wiem, dlaczego mnie tak boli. czy mialyscie takie dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie, tak przed okresem moze bolec krzyz, to sie u mnie zdarza co miesiac, wiec sie nie przejmuj Moje dziewczynki, u mnie nadal brak @, temperatura znow 36,8, i chyba kupie po pracy tescik i jutro albo w niedziele zrobie, bo jednak czekac do 30 marca na lekarza to za dlugo mathea czemu nie piszesz co u Ciebie, jestesmy ciekawe kamilko chodzilo mi o to ze bedziemy sie wymienialy pomyslam jak zrobic zeby w domku byla przjemna atmosfera sprzyjajaca przytulaniu z mezusiem:) babusia natanielka pumka i wszystkie o ktorych zapomnialam, buziaczki, odzywajcie sie czesciej. mlego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
Miłego dnia wszystkim :-) Myslałam Anulka, że zrobiłaś już test i pochwalisz się 2 kreseczkami. No cóż to poczekamy jeszcze troszkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka zaraz dopiszę Cie do tabelki tylko musisz podac swoje dane. ile masz lat, ktory to cykl staran, ktorego ma byc przypuszczalnie Twoja @ i skad jestes :):) To tyle. Bo widzę ,ze zanosi się na to, że bedziesz u nas stałą bywalczynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka31
31 latek, pierwszy cykl staran, Płock, odstawiłam tabletki i nie wiem kiedy będę miała @- prawdopodobnie 24.03, bo gin jak u niego byłam powiedzial że owu miałam mieć 9-10 marca, czyli dodać 14 dni, to tak wychodzi termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Milenko !! jezeli u nas zostajesz to sie zaczernij bo cos tu pomaranczowo :P witam rowniez natanielke i anulke no i reszte dziewczyn z naszego topiku ktore sa nieobecne chwilowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natanielka, to ja Milenka, zapisz mnie w tabelkę jako Milka- juz zaczerniona, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na Mathea to jestem zła bo nic nie pisze ostatnio wwrrrrr:P a mnie ciekawosc zjada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×