Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mathea

Misja-Zostac Mamą

Polecane posty

A co tu taki spokoj? Nikt sie nie odzywa? Nawet na pomaranczowo??? Wychodzi na to ze jedna zablokowana osoba pisala w imieniu wielu innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cie to lauren
obchodzi? moze bys sie przedstawiła co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu nie pisałaś
to coś taka zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Cześć dziewczyny! Jestem nowa. Mam nadzieje, że uzyskam tu pomoc i profesjonalną odp. Otóż bardzo chce mieć dziecko. Kochałam się ze swoim chłopakiem pod koniec dni płodnych (moje cykle są nie regularne trwają od 32 do 35/6 dni). Mogło dojść do zapłodnienia. @ spóźnia mi się już 3 dni. Żadnych objawów ciąży nie mam , więc nie wiem czy mam się cieszyć czy nie? Proszę o odpowiedź za które już z góry dziękuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lauren
NO KOCHANIUTKA- JESTES BARDZO BEZCZELNA PRZY SWOCIH 11 POSTACH:( Mozesz byc nastepna zablokowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Michalinka
Poczekaj jeszcze troche,niedlugo sie wszystko wyjasni:) Zycze pwoodzenia w oczekiwaniu na dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:) A za co mialabym byc zablokowana? Za to ze akurat ty nie wiesz kim jestem??? Widocznie nie jestes tyle warta zeby to wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Michalina
zaplodnine jajeczko wedruje do macicy nawet do siedmiu dni, wiec troche to potrwa zanim beda objawy ciazy. Jezeli okres spozni Ci sie o jakis tydzien - 10 dni mozesz sprobowac zrobic test, wczesniej nie ma sensu. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szieg szoguna
nie, Luren, nie za to, ze ktos tam nie wie kim jestes, ale za to, ze masz roznych 5 nikow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Dziękuje Wam Kochane za odp. Testy już dziś kupiłam (od dwóch różnych firm). Chyba jutro rano zrobię, bo aż mnie korci... Chociaż sama już nie wiem. Taką sytuację miałam już nie raz, że @ mi się spóźniała, zrobiłam test i nic ;( Boję się, że tym razem też tak będzie. Choć świadomie tym razem kochałam się ze swoim chłopakiem w dniach płodnych (które teoretycznie wg. mnie wtedy miałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noto powodzenia
w 8tyg ciuchy ciazowe??? To w 9mies wychodzi nato,ze bedziesz wazyc 120kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze sobie wazyc
i 150- najwazniejsze, zeby urodzila sliczne, zdrowe dzieciatko! Potem moze schudnac- ciekawe, co ty zrobisz z glupia zazdroscia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywne babsko
"Noto powodzenia w 8tyg ciuchy ciazowe??? To w 9mies wychodzi nato,ze bedziesz wazyc 120kg " i glupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test dziś rano wynik taki dziwny, bo ta druga kreska ledwo, bardzo, bardzo, bardzo ledwo widoczna... Nie wiem więc czy liczyć to jako wynik pozytywny czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Chyba nie ma co się cieszyć, bo właśnie @ dostałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
No nie wiem staramy się już rok. Mam b. nieregularne @ . Cykle trwają mi nawet 45 dni. I trudno nam utrafić na dni płodne. Powoli tracę nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Kamilko dziękuje za wsparcie i dobre słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja słyszałam. Mąż jest z takiej ciąży (Mąż z TROJACZKÓW). Pozdrawiam i wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno zrobiłam test ciążowy. Myślałam, że jestem, ale nic z tego. Staramy się w sumie od niedawna, więc jeszcze nie tracę nadziei. Michalina --> nie trać nadziei. Będzie dobrze...Tak, jak mówi kamila nie myśleć, nie obliczać, nie stresować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe informuj na bieżąco i thx za ciążowe fluidki :* Może teraz się uda i za miesiąc obwieszczę miłą niespodziankę. A jak się w ogóle czujesz? Masz mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te akcje z jedzeniem znam. Też czułam się pełna i jadłam i jadłam, z drugiej str. zaś nie chciało mi się jeść bo właśnie czułam się pełna. Niestety poroniłam i już następnego dnia czułam się normalnie - przykre, ale nie tracę nadziei że jeszcze zostanę mamusią. Miłego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Niech mi ktoś dokładnie powie, jak najlepiej określić dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dni plodne
najdokladniej okreslisz testem na owulacje. Mozesz tez codziennie rano mierzyc temperature sobie ( zanim sie podniesziesz z lozka). Zazwyczaj jest podobna kazdego ranka, a w dzien plodny podwyzsza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_
Czy ten test na owulacje to jak on wygląda i ile kosztuje? Pierwszy raz o czyms takim słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×