Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zupa grochowa

po pierwszej inseminacji.....

Polecane posty

witajcie,czy ktoras byla taka szczesciara,ze zaszla w ciaze po pierwszej inseminacji?ja czekam na wyniki.....gdzies za tydzien:) ale tempka jest niska....wiec pewnie nic z tego. inseminacje mialam w 12tym i 14 tym dniu cyklu.....teraz biore tabletki dopochwowe...progesteron czekam na Wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem po pierwszej inseminacji, czekam gdzieś do 1 marca, także jeszcze troszkę :) życzę Ci powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też. Wczoraj miałam pierwszą czy udaną okaże się 1-2 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,ze jestescie......ja mialam 9 go i 11go lutego.....po pierwszej wieczorem zrobilam zastrzyk na pekniecie pecherzyka.....po 2 dniach znowu inseminacja.....i teraz tabletki przez 12 dni.... a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 15 lutego w 13 dc, jutro jadę zobaczyć czy pęcherzyki pękły (miałam 2). Nie miałam pregnylu, tylko robiłam testu owu i na tej podstawie umawiałam się na inseminację. W 11 dc na monitoringu większy miał 19 mm, mniejszy chyba 17 jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 17 i 19mm w 12 tym dniu cyklu.... a jak dlugo sie staracie?na cale szczescie jestesmy zapisani na inseminacje na marzec...wiec jak sie nie uda za tym razem to ide zaraz po ò po "dopalacze":)bo teraz mialam bez rzadnej kuracji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraliśmy, to może za duże słowo :) bez zabezpieczeń już 5 lat:( ja brałam teraz clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim mezem od 2,5 roku....ale wczesniej z moim ex...pare lat temu jakies 2 lata.....badania sa ok....wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram od 6 lat z tego ponad rok z pomocą gina.W sobotę miałam pregnyl a w poniedziałek iui. Stymulowałam się Fostimonem ale miałam tylko jeden pęcherzyk ( jak ta iui nie wyjdzie to w następnym cyklu pewnie mocniejsza stymulacja).Od dziś biorę Duphaston 2 x dziennie i czekam na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście ściskam za Was kciuki żeby ta pierwsza IUI się udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też za was trzymam, dziś byłam na usg i okazało się że oba moje pęcherzyki pękły :) dostałam luteinę i zostaje mi tylko czekać do 1 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toszi - ja się czuję ok, tylko w dniu inseminacji i dzień po bardzo bolał mnie jajnik, na którym miałam pęcherzyki. Ale teraz już w normie :) my chyba testujemy podobnie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się. Ja pewnie zrobię pierwszy test 01.03 a 2.03 pewnie na betę pójdę (o ile nie dostanę @ ). Ja w sumie nic nie czuję oprócz tego że od 2 dni bolą mnie piersi i śpię na stojąco. Ale tak czasem mam przed @ więc się narazie nie napalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie myślę 1 marca, chyba ze wcześniej się rozczaruję; ale cóż próbować będę znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki...ja testuje za tydzien!!!!progesteron odstawiam we wtorek.....i w czasie 2 dni powinna sie pojawic@....mam nadzieje,ze jej nie zobacze.ale jak cos to w marcu mam nastepna inseminacje..... a jak tam u Was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki Pola żebyś @ nie zobaczyła. U mnie jak nie wyjdzie to w marcu też podchodzę jeszcze raz. Samopoczucie narazie ok. Bolą mnie tylko piersi i czasem czuję brzuch i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 3 inseminacje i nie udało się :( Na szczescie stał się cud i zaszłam w ciąże naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze to...
to moze to plamienie inplantacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×