Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lokatorka

dwudziestolatki do boju! 10-15kg w dół

Polecane posty

zależy jak duże ale myśle, że nie miały więcej jak 60g także sumienie czyste kochana:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 sztuki małe ;) Bo wrzuciłam sobie do płatków kukurydzianych i mleka rano ;) A w ogóle z tego co policzyłam to wychodzi na to, że nie przekroczyłam 1000 kcal dziś :P Ale nie jestem pewna czy dobrze policzyłam :P Zaraz się za ćwiczenia biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
AHA TO MAM ROZUMIEC ZE JAK PANI LOKATORKA OD KOGOS WYCHODZI TO NIE MOWI DO WIDZENIA,MILO, A KAZDEMU MOZE NIE WSKOCZYC SPACJA PRZY WYRAZENIU DO WIDZENIA MILEGO ODCHUDZANIA DZIEWCZYNY PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo:):):):) ja tez spadam na orbitrek, tak z 40 minut wypadałoby zaliczyc!:D buzka, jeszcze wpadne rano mam nadzieje, ze mała Mi zastane:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdzie nie wychodzilam?? jezu co za przewrazliwienie ech..:/ e tam niewazne, nie bede sie przejmowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokoshiko
ja wychodzilam bo nie mam ochoty wiecej udzielac sie na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pocwiczylam, ale rozkrecil mi sie orbitrek musze pedał jutro dokrecic:) buzioł:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqque88 - ile masz wzrostu Ojjjj Kasiu:* to ja jużwiem czemu mi cieplutko było:) to nie chłopak tak grzał tylko buziak od Ciebie Kochana:) i mam nadzieję że mnie zastałaś ;* własnie wróciłam:))) dziś tak jak pisałam, nie przekroczyłam 1000 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:D brawo mala mi za kalorie, ja tez od jutro licze max 1100 i godzina ruchu dziennie:) tylko musze predko zreperowac orbi bo jak bede cwiczyc hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja juz bym miala tyle co ty: 67 kg to juz bym byla laska jak jasna cholera no!:( zazdrosna jestem o twoja wage bede cie gonic!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he;) beee Orbitek porządnego klapsa mu dac;) a ja się męczę ... jeszcze trochę ... jeszcze trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dam mu tego klapsa niedobry! mam nadzieje ze jutro wieczorem go jakos doprowadze do ładu:) zmyyykam robaczki:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszkodzi, ale wiesz to jest taka waga w ktorej przypuszczalnie czułambym sie niema jak bogini seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe;) jak bogini sexu powiadasz... he nieskromnie ... ale od wczoraj się tak czuję ... od wczoraj jak byliśmy z moim Kochaniem na basenie w każdym sms czy wypowiedzi słyszę ( piękna, ślicznotko, cudna, itp. ) normalnie szok:) jak spytałam skąd ta zmiana usłyszałam " nie doceniałem Cię" he;) faceci są zabawni:) no ale i kochani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj tez do mnie tak mowi.. to takie słodkie i podnosi na duchu:) mowi do mnie Moja Malutka.. mm no czy to nie słodkie:D fajnie, ze mamy podobnych facetów kochana:) ile z nim jestes juz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak około 164 cm. Poćwiczyłam już. Normalnie laski, mam doła, że szok. Wyglądam jak balon przez te hormony ;((((( Brzuch dosłownie jakbym była w ciąży ;(( Boże, jakie to jest straszne... Nie mam faceta, a musze brac piguly anty ;((( Wiem, ze troche nie na temat pisze, no ale w sumie to ma zwiazek z moim wypchanym brzuchem odstajacym, wiec w sumie jest troche na temat... Sorki, ze tak narzekam, ale jakos rozkleilam sie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee... już ... nigdy więcej nie opuszczę dnia ćwiczeń ... 2 serie to katorga;) kapiel ... nauka ... sen:* Moja Kasia chyba poszła, to wyłączam komp:D aaa Tiii tam wyżej nie przesadzaj ;p chudzino buziole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam dziewczyny bo weekendzie i muysze sie wziac za siebie bo sobie za bardzo pofolgowalam:P no ale weekend z ukochanym to jest cos:) od jutra ostra dieta i cwiczenia, ale tez zaczyna sie nowy semestr, a tak czlowiekowi sie nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj ja to nawet w weekend i z ukochanym ... i jak je bóg wie co smacznego;) to trzymam się diety ... niestety ... ;) teraz idę się polozyc, dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniqque- kochanie nie rozklejaj sie..:(:* kilka miesiecy cwiczen na pewno pomoze w znacznym stopniu. ja tez mam brzuch doslownie jak kobieta w ciazy i chodze z wciagnietym:( niestety rzeba duzo cwiczyc.. nie alamuj sie kochana! ja zrobilam sobie zdjecia swojej sylwetki i za 10 kg zrobie znowu i zobacze czy jest poprawa a najbardzej interesuje mnie brzuch!:) do bju słonko i z UśMIECHEM! Mała Mi ja ze swoim to niedługo 4 lata hehe:D juz takie stare małżenstwo:) ale kocham go niesamowicie;) I wanna be perfect fajnie ze wróciłas, mam nadzieje, ze ze zdwojona sila i zarazisz i nas swoim optymizmem i motywacja:) 🌼 dla Ciebie na udany start:)🌼 dziubasy udezwe sie dopiero popoludniu bo cały dzien na uczelni:/ ech.. ale to juz drugi semestr.. i za 4 miesiace wakacje a my szczupłe:D a przez wakacje ciagle przez 3 miesiace biegam!:D a co!:) trzeba utrzymac forme:) a w ogole w drugiej czesci semestru wiec gdzies pod kwieciec mam zajecia lekkoatletyczne raz w tyg wiec na pewno mi to pomoze przy odchudzaniu:) na śniadanko jogobella:) całuje was mocno:) paaa:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to pogratulowac i pozazdroscić Kasiu:) dziś : Śniadanie : 0,03 kcal 2 wafle ryżowe - 2 * 35,55 kcal = 71,1 kcal 4 plasterki szynki - 100 kcal 1 ogórek korniszon - 20 kcal II śniadanie - jogurt - 304 kcal ( na szczęście max 2 g tłuszczu ;) ) - zjem na uczelni ale pisze zeby nie zapomniec;d lecę na uczelnię ... do 15.15 ... buuu całusy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki 🌻 Przepraszam, że wczoraj nie zajrzałam na topik, ale @ mnie męczyła i miałam ochotę cały dzień spędzić w łóżku pod kołdrą :o Ale dziś jest już o wiele lepiej i mam dobry humorek :):):) Ja wczoraj trochę za dużo sobie pozwoliłam z jedzenie, bo na samo śniadanie zjadłam wielki jogurt i tym samym prawie 500kcal :o:o:o ... ale potem zjadłam już tylko miseczkę musli z owocami i mlekiem ... zresztą przez móje parszywe samopoczucie nawet mi się jeść nie chciało. Widzę, że mówicie (piszecie) o swoich facetach :) ... Ja ze swoim jestem już prawie 7 lat ( w maju minie) i najbardziej pamiętam jak w czasie ciąży słodko mi wmawiał, że nie jestem gruba (w 9 miesiącu!) .. a ja chciałam tylko krzyczeć, że wiem jak korzysta się z lustra i się widzę :D:D:D ... ehh teraz wydaje mi się to śmieszne, ale wtedy okropnie się czułam w tym wielkim ciele. Aha ... dziś na koncie mam tylko jabłko i banana :) Też muszę zaostrzyć dietkę, bo w weekend pozwoliłam sobie na trochę słodyczy :( Ok zmykam się wyprysznicować i zabieram się za obiad :) Potem zajrzę na pewno :) Buźka 👄 PS. Czy ja się mylę czy tu do jakiejś kłótni doszło ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj: sn.: jogobella sn II: jabłko + grahamka obiad: 2 grahamki i jogobella kolacja: salatka z warzyw i 3 krążki ryzowe witajcie glamour i perełka:) 😘 doszło do kłótni ale to stare dzieje nie ma sie czym przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad : - 3 kotleciki sojowe - kasza jęczmienna - surówka ------ dziś z 900 kcal ;) --------- jeszcze mam 100 kcal, ale chyba już nic nie zjem bo bardzo się najadłam:) dziś basen + ćwiczenia jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×