Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość jabluszko
o ja salse tez jeszcze niedawno tanczylam i chyba musze do tego wrocic, jest dobra na bioderka;D od jutra dodaje do moich cwiczen 8min legs, robila moze ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
eh pora spać... powodzenia w nowym dniu dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry lasencje!!!!!!!!! Chciałam iść biegać ale leje jak z cebra :( ale i tak chumorek mam świetny (oby tak pozostało co najmniej do wieczora) a miedzy innymi dlatego że dziś na wadze 55,6 kilosów :D Jabłuszko jak tam miłość? kwitnie? :D Toss_and_Turn ale ty późno chodzisz spać :D nocny marek z Ciebie co? Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej dziewczyny :) dzisiaj zmodyfikowałam troszke placek proteinowy dodając kawałki jabłek i cynamon :D pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! U mnie jednym słowem porażka zaczęłam dietę 2 mraca i wczoraj stanełam na wadze i nawet nie drgnęło a nawet kilogram więcej, i jakoś po tym warzeniu już mi przeszła ochota na odchudznaie ale czytam wasze wypowiedzi i to mnie mobilizuje. Tak sobie mysle ze przyczyną może być zbliżająca się miesiączka. A dlaczego tak jest przeciez ćwicze starm sie i nic mam nadzieje ze to przejściowe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj na śniadanie kromka ciemnego pieczywa z serm żołtym i świeżą papryką szklanka kefiru i herbatka a teraz w pracy kawa ale niestety z mlekiem. Mam dzisiaj szczególny dzień mija rok jak zmarł mój tata i jakos mi wszystko wróciło :-(( Przeprasza za moja osobista refleksję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawusie... oczywiscie z cukrem i mlekiem :/ Nie mam pomyslow co dzisiaj zjesc...:( Od soboty na biurku lezy mi wielka czekolada z milki z orzechami.... mniammm,,,, ale jej nie rusze :P:P ja chce wiosne juz, wyciagne sobie rowerek i wszedzie na rowerku bede jezdzic. Przynajmniej zaoszczedze na paliwie i na zdrowie mi to wyjdzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obliczen wynika ze kawa jaka ja pije ma 100 kcal :P Rozpuszczalna, z 2 lyzeczkami plaskimi cukru i 50 ml mleka skondensowanego light :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem baaaardzo glodnaa.... ;( Dzisiaj kawusia i 3 wafle ryzowe (po 35 kcal) o 12 w pracy ugotuje sobie szparage bo ma malo kalorii Pozniej udko z kuraka jakies duuuze bo padne z glodnu :P Kefirek maly i kawusia i nic wiecej dzisiaj. aaa i oczywiscie buteleczka pepsi :P 60 brzuszkow juz dzisiaj Zrobilam i brzusioo boli, ale to dobrze ze boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
trzymajcie się, trzymajcie i mobilizujcie! Ja dziś niestety zjadlam nieplanowany obiad, otóź schab pieczony ze śliwką i brokuły ;/ ale teraz już postaram się być do wieczora tylko o płynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
ch******** jasna!!!!!!!!;/ jak chce biegac to musi caly dzien ten snieg padac!wrrr;/ Cosmopola>> hehe no na milosc to stanowczo za wczesnie;p ale wiesz...sluby wesela maja swoj czar wiec kto wie....;) wazne ze mnie to motywuje w odchudzani;D Aga208 nie martw sie waga bo przed okresem zawsze jest wieksza, ja twedy warze 2kg wiecej!minie miesiaczka i waga spadnie!:) przykro mi z powodu twojego taty:( Tequilka_84 ani sie waz ruszyc ta czekolade;p powtatrzaj sobie "czekolada to zlo";D hehe widze ze ty tak samo jak ja uwielbiasz kawusie z mlekiem...no coz wszystkiego w zyciu odmowic sobie nie mozna!:) ja sie trzymam dietki, jem tak 500-550kcal, dzis zrobilam pycha salatke, zjadlam niewiele a jestem pelna, zoladek juz mi sie troche skurczyl:) ide pokrecic hula hopem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeee.... zjadłam 3 plasterki jakiegos boczku zwijanego pieczonego... Ale pocieszam sie bo wypolerowalam dzisiaj z 300 kufli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwczyłam 8 min legs bardzo fajne jest :) nie męczące ale działa. ja dzis zjadłam kanapke jabko i kotleta mielonego. moze w końcu schudne zaraz lece na twisterka :) cwicze od 4 dni i juz widze ze brzuszek jest prawie płaściutki i boczki mniejsze :). jestem przed miesiaczka moze dlatego mi kg nie leca? wiecie co kiedys mialam tak ze największy głód przychodził 18-21 a teraz 9-12 alle sie ciesze bo po 16 wogóle mi sie jeśc niechce nic :) teraz jem o 9 kanapke 12 jabko 15-16 malutki obiadek ciesze sie bardzo ze moj \"głód\" przestawił sie na godziny poranne :) ale mam motywacje teraz :) twister jest super:) a te ćwiczenia na łydki też fajne miescie bola strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bardzo mi przykro z powodu twojego taty. Trzymaj się. Kilogramy na pewno z powodu miesiączki ja nie dawno miałam to samo okres się skończył i od razu kilo w dół. Jedz magnez z B6 bo inaczej na pewno wchłoniesz coś słodkiego w tym czasie. Dziewczyny byle do przodu!!!! Damy radę! Chwile słabości się zdarzają ważne by nie trwały zbyt długo :D Ja dziś zjadłam musli z mlekiem-śniadanie, obiad activia i o 18 zupa grzybowa z kaszą grzyczaną i 3 łyżki rizotto i na tym koniec w ogóle nie chce mi się jeść z czego się bardzo cieszę. :D U mnie też leje więc dziś nie biegałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polecam znalezienie sportu który da wam satysfakcję że coś osiągacie, jesteście silniejsze, robicie coś z czego jesteście dumne, który da wam zadowolenie z siebie i frajdę. Wtedy jest dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko nie chwyce sie jej...:P Jak facet przyjedzie to ja zje, on jest taki chudyy a wpieprza wszystkoo co sie da, to co on zje przez 2 dni u mnie to ja mam na caly tydzien :D:D Tez bym tak chciala :( ja dzisiaj ok 700 kcal... Kefirku nie ruszylam... ale jutro zrobie se uczte, kupilam mrozone truskawki, zrobie sobie koktajlik tylko z cukrem....:/ a za kare -za ten cukier odmowie sobie kawusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata ma dziś urodziny i w kuchni stoi serniczek polany czekoladą :P a ja staram sie go nie ruszyć :P wiecie jakie to trudne :P serniczek z czakoladą... :P niby nie chce mi sie jesc ale serniczek z czekoladą. pomocy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
cucarach zjedz jakiś serek z lodowki :) może Danio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zjadła ten serniczek w końcu urodziny są raz w roku odbijesz sobie na ćwiczeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjem sobie jutro na śniadanko :P :P teraz się nie odważe :P narazie waga stoi w miejscu wiec wole nie ryzykowac a jak zjem rano to spale grajac w siatkowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mama zrobił dzisiaj pierożki na obiad i nie mogla sie oprzec i zjadłam 3, a co d wagi to napewno macie racje a ja mam nadzieje ze cos w końcu drgnie. Tequilka to prawda ze znalzieni odpowiedniego sportu to połowa sukcesu ja chodze na aerobik dwa razy w tygodniu lubie te ćwiczenia i sa efekty lepsze samopoczucie i jędrniejsz skóra wiecej energii a jak już bedzie taka ciepła wiosna i lato to na rowerek i do pracy przyjemne z pożyteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
jestem dziś po godzince ćwiczeń i tańca i czuję się jak nowo narodzona :)) Zmotywowałyście mnie :) Włączylam też kilka ćwiczen z 8 minute legs. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zrobiłam 250 brzuchów więcej mi się nie chciało :( Pierwsza powiedz czy w Poznaniu albo okolicy jest jakiś paint ball (sorki nie wiem czy dobrze napisałam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie!!!:-))) Tak kobietki przyłączam sie do was z tym naszym cudownym odchudzaniem. MOj plan to rano o 8 sniadanko obiadek dopiero o 14 i potem owoc i tak 6 latek temu tym sposobem schudłam 20 kg tak w ciągu jakiś 4 miesiecy i nie miałam efektu jo-jo nic podobnego. :-)Potem po 4 latach zaczełam kosztowac kebab-y itd i przytyłam ale 10 kg. Ważyłąm 75 schudłam do 53.Natomiast teraz waże 63 i moj cel to 50 kg. Nie jest łatwo a wrecz jest zajebiscie trudno a jedzenia cała pelna lodówka wszystko co tylko chce......zaczynam od JUTRA CZYLI 12.O3.09 mOJ WIEK 23 WAGA:63 WZROST 168 DAMY RADE BO WARA CZYNI CUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witaj ladonna :)) Fajnie, że się dołączyłaś! Dopisz się do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszych szeregach ladonna! Pewnie że damy radę! 20 kg to ogromne osiągnięcie!!! A czy miałaś potem obwisłą skórę zwłaszcza w okolicy brzucha? Pytam bo to mój największy problem po ciąży. Nikt nie zna na to recepty :( no poza chirurgiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ladonna... Macie jakies sprawdzone cwiczenia na uda i posladki ?? Myslałam o tym http://www.szczuplej.pl/330/cwiczenia-na-biodra-i-posladki-oraz-uda-i-nogi/ lub o tym http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 Bo z samych brzuszkow to efektu nie bedzie... Od dzisiaj musze zaczac cwiczyc, chociaz nie wiem czy bede miala siłe po całym dniu w pracy.... W sumie to sie w pracy nalatam i ciagle cos robie.... Moja nowa motywacja hehe http://www.allegro.pl/item573425172_mini_morgan_nowa.html Teraz w nia wejde, ale bym sie zle czula...:( Ciekawe czy kiedys uda ubrac mi sie taka miniowe... Marzeniaaaaaa............... ehh........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Witajcie w nowym dniu! Ja już po śniadanku :) Polecam sereg wiejski twarogowy z Piątnicy 'lekki'. MA 0% tłuszczu, 3,5 g węgli i aż 18g białka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie wiejski serek.... uwielbiam... ale pozniej cale rece i nogi mam wysypane w jakies krostkach. skaza bialkowa :( a jak wypije szklanke mleka to zoładek moj wariuje i szpital wita :P Uroki... ehh.... lece z piesem na spacer.... U nas znowu białooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×