Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Ja mam obecnie loreal ale przymierzam się do powrotu do vichy bo byłam bardzo zadowolona. Biorę CLA z L-karnityną żeby mieć większy power przy bieganiu ale dziś nabawiłam się kontuzji :( boli mnie kostka i trochę spuchło więc jutro nie biegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie moge biegać bo mam problemy z kręgosłupek i po każdym bieganiu następnego dnia moge miec problemy ze wstaniem z łóżka...tak to juz bywa :-(((( ale jak sie cos bardzo bardzo chce osiągnąc to zawsze sie szuka takiej drogi i sposobu by marzenie stało się realią.. Nie ma co się dołować, bo nie ma na to czasu trzeba zawsze isć pod prąd i nigdy się nie poddawać- być zawsze sobą... i nie patrzeć co inni mówią, i robic to na co się ma ochote (z wyjątkiem jedzenia) kochac i byc kochanym Ja jak sie najem tak ze mam dosc wszystkigo -zawsze spac mi sie chce, zaraz mam doła z niczego, taka smutno mi, ale jak normalnie sobie zjem i zostawie cos tak wolnego miejsca w żołądku czuje się lepiej, wesoła i pełna optynizmu co powinno byc zawsze i u każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej chudzinki! Ale mam dziś humorek, nakupowałam mnóstwo super ciuchów, na obiadek zjadlam rybkę doradę z warzywkami, żyć nie umierać :) a w najbliższym tygodniu mam zamiar ostro podietkować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
ej kobiety co to za doly?! wiosna idzie trzeba chudnac i wygladac pieknie!;D pomyslcie jak beda ogladali sie za wami faceci gdy bedziecie chodzic ulicami w minioweczkach z super zgrabnymi nozkami!;D u mnie maly kryzys w diecie, zapilam wczoraj u kumpla na urodzinach (upilam sie szybko bo malo zjadlam) i dzis musialam ugotowac sobie rosołek bo na nic innego nie mialam ochoty;/ kurcze dziewczyny czuje i widze ze schudlam!!!i juz mi to inni mowia!;D super!!!;D w sobote sie zwarze, jestem strasznie ciekawa ile schudlam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś na wadze miałam równe 55 kilo i bardzo się z tego cieszę :D mam nadzieję że jutro będzie mniej, bo zgodnie z planem 20 marca powinnam mieć 54 czuję że wtedy będę naprawdę czuła że schudłam, bo na razie to wszyscy mi mówią że schudłam no ale ja jeszcze nie jestem zadowolona. dziś obiad jadłam o 15,30 i od tego czasu nic tylko płyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
hehe pewnie ze wypilam;) hihi pilam na pozegnanie... z kilogramami ktore stracilam i jeszcze strace;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
mam glupawke;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
gratuluję jabłuszko i cosmopola!!! Ja ostatni posiłek jadlam dziś ok 13.30 i od tej pory tylko płyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Jakos mnie dół złapał :( Mam barek pełen ptasiego mleczka, nutelli, chipsów, prince polo i mam ochotę to wszystko wtrząchnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
Cosmopola a chcesz jutro warzyc kg wiecej??;>;p;p w biodra ci pojdzie!nie jedz;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hehe ja też mam peeeeeeeeeeeeełno jedzenia, ale nie mam na nie ochoty... Cosmopola pomyśl sobie, że niebawem ejdziesz do Poznania i tam skoczysz na jakąś imprezkę i wszyscy facecii padną jak zakręcisz zgrabnym tyłkiem na parkiecie ^^ Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z sibie dumna > jutro mam ważenie od rana:)od 4 tyg nie zjadłam nic słodkiego i bardzo kalorycznego. Jem LInea i to mi tez chyba pomaga no i silna wola bo bez tego ani rusz. Czytam tu i dziwię się że dziewczyny tu sie odchudzaja Ja marze o 55 kg;) jeszcze 20 przede mną/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj 4 kawy,,, 2 wafle ryzowe... nic zjesc nie moge :( Rozstalam sie z facetem :(:(:(:(::(:( Do dupy to zycie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny nie tknę nic! Toss_and_Turn masz rację z tym Poznaniem!!!!!!!!!!! dzięki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka nie martw się tego kwiatu jest pół światu wiem może to nie jest pocieszające ale czas leczy rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Zaczynamy nowy tydzień :) dzięki wam nie tknęłam zawartości moego barku :D dzięki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
brawo Cosmopola!tak trzymaj;D ja wlasnie jestem na zajeciach, na szczescie mam w sali komputerowej i buszuje po necie;) czekam na 9.30, mam wtedy przerwe i zjem sniadanie, jestem taka glodnaaaaaaa;/ jak zwykle musze ponarzekac na pogode!;/ wczoraj bylo juz tak ladnie, dzis sie budze i co?deszcz!!!!;/ wrrrr;/ milego dnia dziewczyny;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
hej :) u mnie też deszczowo ;/ ja zaczęłam dzień od szaleństwa ;/ zjadlam ciasto marchewkowe, stałow lodowce już od poniedziałku i mama 'kazała' je wreszcie zjeść ;// mam nadzieję, że nie była to bomba kaloryczna, ale i tak mam wyrzuty. Na obiad zjem trochę polędwicy sopockiej z surówką i koniec. Powodzenia w nowym tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nawet brzuszkow nie zrobilam, dzisiaj tez nie :( Pije druga kawe, siedze w pracy i wariuje, nic nie moge zjesc :( Tylko kawa i papierosy....:(:( Wybral inna................ zastanawiam sie czy ja mam takiego pecha czy taka do dupy jestemmm:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Tequilka nie warto jarać fajek! JA palę, ale bardzo okazyjnie. Mówię Ci, nie pal, zwłaszcza póki nie urodzisz dziecka! A co do faceta, to tudno mi doradzić, jak czujesz, że jest jeszcze szansa, to może próbuj, albo odczekaj, nie zamartwiaj się, może się jeszcze zejdziecie. A jeśłi nie, to widocznie nie kochał Cię i nie jest Ci pisany, znajdziesz innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
co tu tak cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja humorku nie mam zeby pisac... Moze jutro sie cos poprawi... Dzisiaj 3 kawy i butelka mala pepsi...:( zoladek mi tak sciclo ze nic nie przelknac do jedzenia....:(:( Wieczorem ide do kumpla pookladac worek bokserki zeby sie wyladowac, dobry sposob jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Ja dziś rano zjadłam jak zwykle musli ( chyba nigdy mi się nie znudzi :) ) potem kanapkę z serem i ketchupem potem cztery orzechy brazylijskie, o 16 sałatkę grecką i sok pomarańczowy teraz piję kawę i się zastanawiam czy jeść jakąś kolację czy nie. Wolałabym nie, nie jestem nawet głodna, ale tak mi jakoś smutno :( Tequilka nie warto opierać życia na facetach! Jesteś zajebistą dupą a jeśli on o tym nie wie to jest niepełnosprawny umysłowo więc po co Ci taki intelektualny inwalida? Zobaczysz jeszcze spotkasz takiego który świata nie będzie poza Tobą widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja sobie piję kawkę (oczywiście bez cukru i mleka) i pracuję przed kompem... pewnie mi zejdzie do północy... wcześniej wmasowałam antycellulit w uda, biodra, etc i wymasowałam taką specjalną rolką z gumowymi wypustkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się masz że możesz tak sobie posiedzieć ja biegam od kuchni do mojego malucha a w międzyczasie zajrzę do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wiecie co? Chcę wam coś powiedzieć: lubię tu z Wami rozmawiać :D fajnie gdy tak można z fajnymi dziewczynami swobodnie porozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×