Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

i ja wiem ze powinnam jesc sniadania, ale nie potrafie nic w siebie wmusic rano... tylko kawe pije, dopiero po jakis 3-4 godzinach moge cos zjesc... Nie chce stosowac jakiejs ostrej diety bo pozniej jojo murowane.... Jeszcze bym zrozumiala jakbym siedziala caly dzien na dupie ale ja ciagle cos robie i moze przez caly dzien lacznie ze 2 h siedze. Tak jak wczoraj 4 godziny sprzatalam kuchnie-w koncu to tez jakis wysilek-pozniej praca, ciagle cos robilam,,, nie wiem co jest nie tak... Moze powtorze sobie badania na tarczyce.... Tabletki anty jem, ale juz 4 m-ce i po nich mi nic nie przybylo. Ratujcie.....!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie zwazylam... 63 kg!!!! Tyle samo co tydzien temu :( Zaczynalam od 65 czyli te 2 kg to tylko jelita oproznione :(:(:( i to nie jest wina okresu bo dopiero za 2 tyg sie spodziewam.... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zła.... ehh... na pocieszenie odwiedziłam solarium :P Od dzisiaj skacze na skakance rano 100 i wieczorem 100 przez tydzien, pozniej bede sobie dokladac... Tak samo z brzuszkami,,, w tym tyg robie po 30 rano i wieczorem, co tydzien 10 bede dokladac ,,, Jak sie cos nie ruszy z moja waga to załamka:/ ide sie poruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila to ja mam podobnie od 2 tyg jem malo i dalej tyle samo waze. widze ze mi brzuch spadl i boczki ale waga taka sama dziwne. a okres powinnam miec za 5 dni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cucarach może mięśnie wyrobiłaś :)) grunt, że widać efekty, to chyba ważniejsze od tego co pokazuje waga :)) Ja dziś założylam koszulę z Vero Mody, w którą niedawno nie wchodziłam, a teraz jest luźna! Hurra :)) Zrobiłam dziś pyszną sałatkę z tuńczyka, na dworze świeci słoneczko, żyć nie umierać! Wytrwałości dziewczyny! Waga na pewno Wam zacznie spadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
hej dziewczyny:) waga moze wam nie spada dlatego ze cwiczycie i wyrobilyscie juz troche miesnie, one tez waza!ja ostatnio sie nie warze tylko mierze, centymetr nie klamie:) a efekty widze wiec mam mobilizacje;D Toss_and_Turn gratuluje!a co to za pyszna salatka?podasz przepis??;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka nie martw się tylko zmień pare rzeczy. 1. mimo że jesteś ciągle aktywna to za mało żeby efektywnie spalać tkankę tłuszczową. zeby to nastąpiło musi być porządny wysiłek fizyczny aerobowy skakanka to idealny pomysł bo angażuje całe ciało ale 100 to za mało musiałabyś skakać min 20 minut i to naprawdę minimum. Mi waga zaczęła spadać gdy zaczęłam biegać intensywniej po 35-40 min aerobik był dla mojego organizmu zbyt lajtowy. 2. nie chciałam wam tego wcześniej mówić bo nie chciałam wyjść na taką zołzę co tylko krytykuje, ale te wafle ryżowe to kiepski pomysł. Kalorii mało ale za to duży indeks glikemiczny, szybkie wchłanianie węgli a co za tym idzie niemożność ich natychmiastowego spalenia a więc kończy się magazynowaniem na bioderkach. 3.spróbuj tych ziółek o których wcześniej pisałam, bo to może być zmagazynowana woda. 4.wyluzuj i znajdź coś co naprawdę sprawi ci OGROMNĄ FRAJDĘ u kobiet tłuszcz magazynuje się też na skutek stresu więc trzeba się wysypiać i wrzucić na luz. 5. naprawdę polecam niejedzenie po 18 zobaczysz że ci się uda nie poddawaj się!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola na raz tyle nie dam rady skakac, nie chce sie rzucic a na drugi dzien zdychac. Wole powoli stopniowo sobie dokladac.... tak samo jak z brzuszkami, dokladam co tydzien po 10, ale nie robie brzuszkow byle sie nazywalo ale konkretne brzuszki :P No to wafle ryzowe pojda w odstawke. Po 18 i tak nic nie jem... dzisiaj ok 1000 kcal :(:( i ciotka mi sznycla przyniosla i go zjadłam :( Jutro mam w koncu wolny dzien to sie wezme za cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę! zobaczysz! przecież już ważysz 2 kg mniej jak na 3 tygodnie to i tak dużo. Zalecane jest 0,5 tygodniowo. Ja dziś zjadłam rano musli, obiad jabłko, kolacja zupa pomidorowa z makaronem i na dziś koniec. Żeby jutro nie padało chcę już biegać uzależniłam się chyba. U nas śniegiem wali co rano a potem jak jestem w pracy to klara na 102 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle w piątek wieczorem cisza w eterze :) miłej zabawy dziewczyny! Do jutra! Obyśmy ważyły jutro mniej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja właśnie wróciłam z imprezy :)) od 17:30 nic nie jadłam poza wypiciem red bulla i wody :)) w ogóle rozpiera mnie energia :) Cucarach co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Pora spać... Udanej soboty dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko
hej dziewczyny!nie spac!chudnac!;D ja wstalam godzine temu, wypilam kawke, pocwiczylam 6weidera, zaraz zjem serek wiejski i ide na zakupki. kurde trzeba sie trzymac ostro swoich postanowien bo 20 marca zbliza sie wielkimi krokami!!!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj wywialo do krakowa :P Ale nic juz nie jadlam,,, Przed chwilka wrocilam i pije druga kawa zeby na nogi stanac.... i biore sie do roboty. u nas wiosna,,, ale tylko dzisiaj i jutro,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
a ja wróciłam z zakupków :)) nabylam śłiczne czerwone szpilki i czerwoną torebkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie wiem czy dzisiejszy dzień nazwać dobrym czy złym :( rano przebiegłam 9 km które do teraz czuję w nogach. Potem zdarzył się wypadek mój synek spadł z krzesła na plecy chyba nie wiem bo byłam w innym pomieszczeniu płakał ponad 30 min. i skarżył się że go plecy bolą więc pojechaliśmy do szpitala kawał drogi bo do Ligoty (mieszkam w Tychach) w samochodzie maluch się uspokoił i lekarz też stwierdził ze wygląda na to że wszystko ok ale ja i tak będę w stresie przez najbliższe 48 godzin :( A teraz ciekawostka po powrocie z biegania zwarzyłam się i pprzed chwilą też i pod wpływem tego stresu zleciało mi 300 g ale nie życzę nikomu takiego odchudzania, a zwłaszcza sobie. Teraz jestem w stanie uwierzyć że ludzie potrafią osiwieć w ciągu chwili po traumatycznym przeżyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzisiejszy szczyt głupoty : -2 kawy z cukrem i mlekiem -pepsi 0.2 L I jeden wafel ryzowy :D:D:D Jade do sklepu cos kupic jesc normalnego zebym wieczorem sie nie rzucila na zarcie, a co najlepsze to nie chce mi sie jesc:/ I o dziwo (!!!) pierwszy raz od nie wiem ilu lat pije wode niegazowana... Wypilam moze szkalnke ale dobre i to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zjadlam serek wiejski i ugotowalam sobie kalafiorka... i uciekam na basen i saune tez odwiedze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
wiecie co? mnie się już naprawdę odechciewa jeść od popołudnia. Po prostu mnie nie ciągnie, to co jeszcze niedawno było niemożliwe, teraz stało się faktem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co się tak cicho zrobiło? Ja dziś na wadze 55 kg więc nie jest źle (dobrze wcale :D no ale to jeszcze nie koniec) A jak Wam idzie? Ja dziś rano zjadłam musli oczywiście :D no i do obiadu nie zamierzam niczego ruszać z lodówki. Sądzę że to nie będzie trudne bo tak jak części dziewczyn na tym topiku - odebrało mi apatyt. Nie wiem czemu to zawdzięczam, ale byle tak dalej :D może się zakochałam czy co? :D tylko dlaczego nic o tym nie wiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dlugi spacerek z piesem zaliczylam + zaliczylam glebe na błocie :( Brzuszki zrobione i uciekam do pracy.... Ja dzisiaj kawusia i 2 wafle ryzowe :/:/ Nic innego nie mam do jedzenia... i mysle co tu w pracy zjesc, ale chyba pozwole sobie na normalny obiadek o ile mi ciotka przyniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooonika
witam. Jesli ktoś jest zainteresowany to chetnię odsprzedam adipex (sama kupowałam w czechach na receptę więc nie ma mowy o chińskich podróbach kupowanych w sieci...zresztą 2 razy juz kupiłam od oszustów sprzedających zwykła witamine C a nie adipex.. Z kuracji 3 miesiecznej zostały mi 60szt 2x30 Jesli jest któras chętna to pisac: gg: 3006462

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze ze nasza kolezanka cucarach sie bardzo się załamała tylko dlaczego??? Odpowiedz do Cosmopola nie jak wcześniej schudłam 20 kg to nie miałam brzuszka jak dentka bo zawsze jezdziłam rowerem 2 h i cwiczyłam i balsamy do ciała 2-3 razy dziennie. Jak pieknie sie obiadać i nie patrzec na kalorie ale wydaje mi sie ze jeszcze piękniej jest popatrzeć w lustereczko i zachwycic sie swoja figurka. Dziewczyny mam pytanko czy uwielbiacie jak inni faceci oglądaja sie za wami i zwracają na was uwagę (oczywiscie tą pozytywną) Mojego męża to denerwuje co oczywiscie jest chyba normale....ale mi to sprawia radosc bo wiem ze jestem antrakcyjna. Ważyłam się dzisiaj i 61.5 wow dobrze jest ale nie jest łatwo bo żyjąc w świecie makaronu trzeba sinej woli...DAMY RADE Jesć aby żyć, a nie żyć aby jeść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeśli któraś chętna na zespół efektów ubocznych to pisać. Radzę podejść najpierw do apteki i poprosić o ulotkę do przeczytania i wtedy zdecydować co się wybiera figurę czy zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladonna pytasz a wiesz :D ja oczywiście uwielbiam ten stan kiedy widzę że działam na mężczyzn jak magnes!!!!!!!!!! ... i wiesz co dla tego stanu (nie dla facetów) warto się odchudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka_84 nie przejmuj sie waga z nia to jest tak jaki ma humorek :-))) ja przez 2 tyg tez nic a nic juz prawie myślałam ze zwariuję i postanowiłam,koniec wagi na min 3tyg. Za każdy razem kiedy w łazience popatrzyłam na nia tak mnie kusiło sprawdz no sprawdz ale NIE!!!! Ja postanowiłam ze nie robię przysiadów bo robią mi sie mięśnie w nogach z którymi mam największy problem.... ćwiczę tylko biodra i pośladki i krem l'oreal SCULPT UP najprawde od razu skóra gładka i delikatna i szybko się wchłania to co uwielbiam. Nie stosuje tabletek teraz ale wcześnie kupowałam i zauważyłam ze mam silne bóle głowy tak trwające 3-4 dni, nawet najsilniejsze tabletki ne pomagają więc ja generalnie odradzam...ziółka myśle że oki a wy kobietki jakie balsamy i jakie inne rzeczy.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola mądra z ciebie kobietka prawdziwe słowa bo moj męzuś zawsze tak samo ze pięknie wygladam mając niecałe 23 pasuje wyglądąć jak lachonik a nie jak pasztecik Sama wiem po sobie lepiej wolniej a na zawsze i Polecam zawsze i wszedzie herbate zieloną co każdy wie ze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×