Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ku przestrodze

ku przestrodze

Polecane posty

Gość vnvvnvn
bez przesady widzialam gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
zazdroscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze
jak mozna zrobić sobie taka krzywdę? Wrzucic na siebie wszytsko co mozliwe? Welon, szal, rękawiczki (jeszcze te paskudy na jeden palec), diadem, koronkę, tiul, kolczyki, naszyjnik... O rany! A sukienka nawet ładna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt trochę przesadziła, ale ja też widziałam gorsze przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam w zyciu wieksze dramaty..na to nie ma rady...problem w tym,ze wiekszosc z tych przypadkow mysli,ze wiecej znaczy lepiej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, suknia nawet ladna, tylko szal i rekawiczki mi nie pasuja, reszta ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze
No właśnie w tym jest przesada. Suknia jest ładna, ale co z tego jak pannica wszystko popsuła dodatkami? Nie chodziło mi o krytykę sukni, tylko o pokazanie jak można przerobić się na koszmarka nie stosując umiaru w dobierniu dodatkow. Ale pewnie nie jedna z was też by wystroila sie tak na swoj slub. Bezguścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, pomysł na topik średni, ale w natłoku innych równie głupich - ujdzie. Ale w ostatnim zdaniu powyższej wypowiedzi pokazałaś całą swoją \"klasę\". A feee:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Diaz dobrze piszesz!nie wiem co zalozycielka tematu chciala osiagnac?Na pewno jest duzo takich osob na forum,ktore dorzucilyby jeszcze futro na te kiecke,ale jak tak chca niech maja.co przezywasz dziewczyno?mnie tez sie to nie podoba,ale juz nic nie pisze.brak slow zwyczajnie.ja stawiam na klasyke i ewentualne oryginalne pomysly.raczej mniej niz wiecej.o gustach sie nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbfsubesr
Autorka topiku przedstawia żenujący poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze
Nie zrozumialyście przeslania mojego postu. Co do poziomu mojej wypowiedzi - chcialam do was dorownac, dlatego moze nie jest gornych lotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bardzo zlym stylu jest wrzucanie czyjegos zdjecia i zlosliwe komentowanie go. Szal pewnie byl zalozony do kosciola, bo nie wypada wejsc z golymi ramionami, powinnas to zreszta wiedziec skoro robisz tu za wyrocznie dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku przestrodze co Ty taka anty jestes?:)ja juz przyzwyczailam sie,ze odbiegam od normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska24...
Kazdy robi tak jak lubi. Slub ma sie tylko raz w zyciu i niech kazda wyglada wtedy tak jak chce, najwazniejsze zeby sama sie dobrze czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze
Dobra dajmy już temu spokój, chcialm się tylko z wami podzielić moim znaleziskiem. Temat brzmial "ku przestrodze" Nie musiałyście komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku przestrodze
Aska24... "Kazdy robi tak jak lubi. Slub ma sie tylko raz w zyciu i niech kazda wyglada wtedy tak jak chce, najwazniejsze zeby sama sie dobrze czula. " A nie sadzisz że to rodzina narzucila jej tę kaszankę? Z tego co wiem to często tak wlasnie jest. Dalam to zdjecie jako przyklad, bo tu ewidetnie jest jakas dziwna rozbieznosc. Suknia ladna, dziewczyna ladna, a tu....same widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkrytyczna
..popieram zdanie poprzedniczek - każdy w tym wyjątkowym dniu wybiera strój w którym czuje się WYJĄTKOWY - mnie osobiście suknia i cały strój bardzo się podoba,jak również panna młoda!!!...jeżeli ktoś ma inny gust - to tylko i wyłącznie jego sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku przestrodze,ja to nie jestem zwolennikiem diademow,welonow,rekawiczek bez palcow,bolerek,kolii,futerek ale co zrobic...?jak dla mnie niech na siebie zalozy to wszystko na raz.najwyzej sie osmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5N3BRchLypsjX7XIfEOb3m6E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×