Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AngelikaWrocławianka

Pierwsze buty dla dziecka

Polecane posty

Przymierzam sie do zakupu pierwszych butów dla dziecka. Moja pociecha zaczyna coraz pewniej chodzic wiec wkrotce nie utrzymam jej w wozku i musze poszukac butow. Tak samo jak musze jej kupic odpowiednie kapciuszki po domu. I tutaj pytanie do mam majacych dosiwadczenie. Jakie buty polecacie? I gdzie je mozna kupic we Wroclawiu?? Nie zawsze najdrozsze znaczy najlepsze. Wiem mamy Bartka...Ale jakie inne firmy mozecie polecic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapcie polecam befado, u nas zetpol sie nie sprawdzil bo obcieral stope, moze zwyczajnie trafil nam sie wadliwy model ale z befado nigdy nam sie to nie zdazylo a przerobil juz kilka par, a co do butow kupujemy Bartka albo Obex, mamy polecaja takze ecco ale to juz drozszy wydatek a wg mnie wcale nie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie patrzałam na markę butów. Dla mnie najważniejsze było: -sztywna piętka -lekki but -podeszwa by się nie ślizgała po podłodze -środek ,,obity\" skórką -dzięki temu nóżka się tak nie poci i nie ma odcisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tez raz fajne skorzane buciki z firmy Kornecki, byly naprawde rewelka a duzo tansze niz Bartek czy inne znane firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a wiecie może gdzie teraz warto kupić buciki przez internet? Możecie polecić jakiś sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiPfKZHgbc83u2JlpSLHxjEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×