Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyt

zakochanie w starszym o 13 lat facecie

Polecane posty

Gość ankaskakanka24
Pyta się Ciebie 'czy to co robi i mówi świadczy o tym, że traktuje mnie jak inne' a traktuje Cię jak inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
tego nie jestem w stanie stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
mnie się wydaje że to jest forma bajerowania, z drugiej jednak strony gdyby tak było, nie powinien czuć się urażony tego typu tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka24
Jak na mój gust to urażenie też jest udawane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
hm... ciężko stwierdzić, może faktycznie macie rację, że powinno się olać, szkoda tylko, że taka próba okłamywania siebie bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli, ale pomyśl, jak możesz skrzywdzić siebie, pakując się na siłę w ten związek. Jeśli on ciągle nie wie, o co mu chodzi, to raczej się już nie 'dowie'. Po jakimś czasie mógłby Ci po prostu powiedzieć, że 'przecież nic Ci nie obiecywał, wiedziałaś, jaki jest". I, co najgorsze, będzie miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie wszystko popłynie swoim rytmem. Jeśli to on zacznie się starać, to on będzie dzwonić i wykaże zainteresowanie Tobą jako kobietą, to może daj mu szansę. Ale dla własnego dobra, nie pokazuj mu sama, że Ci zależy, a przynajmniej nie na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
to fakt, słuchajcie najgorsze jest to, że zawsze facet jest ten zły, a może poprostu życie mu dało kopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka24
minelo 7 lat od tamtego zdarzenia juz mu powinno przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
mnie się też tak wydaje, kiedyś mu powiedziałam, że któregoś dnia znajdzie osobę przy której zapomni o tym co było, jeszcze wtedy nie myślałam o nim jak o potencjalnym partnerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i tak jest, że życie dało mu kopa. Ale to nie znaczy, że on sam nie potrafi ranić. Uwierz, jak znajdzie kobietę, z którą chce być, to momentalnie mu cały 'strach' przejdzie. Nie lituj się nad nim, to dorosły mężczyzna i niezależnie od tego, co go spotkało, powinien już w tym wieku wiedzieć, czego chce. Ja się litowałam nad tamtym. Niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
Krycha dzięki za radę, włąśnie tak zrobiłam i od niedzieli się męczę, spasowałam i stwierdziłam, ze pierwsza nie wyjdę z inicjatywą jakąkolwiek, chociaż mam wrażenie, że on mnie raczej oleje. pomimo tego że wcześniej bardzo często rozmawialiśmy, to teraz mam wrażenie, że to będzie krótka piłka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak będzie. Ale nie przejmuj się. Jak to powiedział mój mądry znajomy: 'zostawisz to, co było, weźmiesz to, co będzie'. Myślę, że przejdzie Ci, kiedy spotkasz kogoś, kto będzie się o Twoje uczucie starał i okazywał, że mu zależy. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
jeżeli można zapytać jaka była między wami różnica wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
dziękuję za wsparcie i rady, jednak to co zrobiłam, chyba ma większy sens niż litowanie się non-stop, faktycznie jeżeli będzie chciał, to sam wyciągnie do mnie rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
cieszę się że tobie udało się pozbierać, ja jestem w trakcie :) szkoda tylko, że trzeba życie na nowo sklejać, jednak nie jestem odosobnionym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się tak do końca nie pozbierałam ;)) świeża sprawa. ale z każdym dniem jest coraz lepiej, czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyt
dziękuję za radę :) będę trzymać kciuki żeby wszystko i Tobie i mnie się poukładało, hehe a myslałam, ze tylko mnie takie bagno spotkało :) panów opanowuje kryzys wieku średniego, a młode laski cierpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×