Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie umiem wyjść

nie umiem wyjść z długów

Polecane posty

Gość do marta 30
pracuję w banku a pierwsze słyszę żeby w banku isniało coś takiego jak "umowa wstępna" możesz wyjaśnić? co do tematu autorki - na jakie kwoty są te karty i kredyty, bo skoro jesteś tak bardzo zadłużona jak piszesz dziwię się, że bank nie chciał zgody męża na zadłuzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua rius
nie sądzę, żeby autorka zaglądała na ten temat po 1.5roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej78
Najlepszym sposobem jest wykorzystanie dźwigni finansowej inaczej grozi Ci pętla zadłużenia, błędne koło w które wpada bardzo dużo ludzi. Nie wiedzą jak sobie z tym poradzić, a banki wykorzystują tą niewiedzę klientów. Wiem, bo sam kiedyś byłem w takiej sytuacji, na szczęście przeczytałem tą mądrą książkę, dzięki której spłaciłem dług i kasy mi nie brakuje: http://zlotemysli.pl/ebooktk,1/publication/show/4838/inwestuj-we-wlasny-dlug.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w wyjściu z finansowego dołka pomógł rytuał przyciągnięcia pieniędzy ze strony energiaduchowa.pl , obecnie nie borykam się już z żadnymi problemami z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też z tego niestety nie umiem wyjść..Niby kwota jest mała ale i tak się u mnie zdarza, że nie mam na pewno z czego oddać. Trochę to jest dziwne ale musiałabym się zdecydować na pewno na wyjazd jakiś za granicę gdzie po prostu tam bym zarobiła jakąś kasę porządną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benderd
Witam serdecznie, ja polecam firmę ECPU (www.ecpu.pl). Pomagają w uzyskiwaniu upadłości konsumenckiej w Anglii. W Polsce są inne warunki do tego. Nie trzeba wcale mieszkać na wyspach, żeby z takiego rozwiązania skorzystać. W UK są bardziej korzystne przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja polecam ogłosić upadłość w UK. Całością zajęli się prawnicy z centrum postępowań upadłościowych ze strony www.ecpu.pl. Dało rade, teraz już wychodzę na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlosckonsumencka
Szanowni Państwo, jeżeli ktoś ma na głowie komornika lub inne pożyczki i zwyczajnie nie jest w stanie tego spłacać, a odsetki rosną, to być może dobrym wyjściem w tej sytuacji będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To rozwiązanie, które pomaga wyjść z długów i daje drugą szansę zaczęcia od nowa. Wszystkich, którzy są zaciekawieni tym pomysłem, zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji. Polecamy wypełnić formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na każde pytania. Serdecznie zapraszamy, a rozwiążemy Państwa problem http://upadlosckonsumencka.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hght
Każde długi można spłacić - w UK jest to akurat bardzo łatwe, o wiele łatwiejsze i szybsze niż w Polsce. Po prostu powinieneś skorzystać z usług firmy ECPU, a będziesz zadowolony. Ich adres to http://www.ecpu.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorthy
Nie ma sytuacji, z której nie byłoby wyjścia, więc nie warto się na wstępie poddawać. Pomagałam mojej przyjaciółce w wyjściu na prostą po tym, jak wpadła w spiralę długów i nie było możliwości ich spłacenia. Wybrałyśmy kancelarię http://www.wyjsczdlugow.pl/ która pomaga w osiągnięciu upadłości konsumenckiej w UK. My, a szczególnie przyjaciółka jest im bardzo wdzięczna, bo naprawdę zaczyna żyć na nowo. Chociaż wiadomo, łatwo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przemyśleć czy nie zrobić upadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, upadłość konsumencka jest wcale niegłupim rozwiązaniem, tylko przeprowadzenie jej najlepiej powierzyć w dobre ręce, o czym napisała Dorthy. Wspomniana przez nią Kancelaria Wyjsczdlugow.pl ma na swoim koncie liczne sukcesy w oddłużaniu firm i osób fizycznych (sprawy na naprawdę grube pieniądze), więc warto byłoby sprawdzić, co oni w przypadku konkretnej osoby proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystałam z usług ECPU. Bardzo mi pomogli , jestem zadowolony z pomocy jaką uzyskałem w kancelarii ECPU. Udało się pozbyć zobowiązań dotyczących nieruchomości i w końcu jestem wolnym człowiekiem bez długów. Konkretniej o ofercie i całej procedurze jest na www.ecpu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzss
Duży kamień spadł mi z serca odkąd zostałem oficjalnie bankrutem ;)) W ogłoszeniu upadłość pomogła mi grupa ECPU (Europejskie Centrum Postępowań Upadłościowych). Zajmują się upadłościami w Anglii, ale chodzi o długi, które są zlokalizowane w Polsce. Dlaczego w Anglii akurat? Bo tam prawo jest po stronie obywatela, a w Polsce po stronie urzędnika. Jak to wygląda od technicznej strony to na www.ecpu.pl jest dobrze wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo. weź powystawiaj pare rzeczy na allegro. Sprzedaj, c o możesz... I trzeba iśc na odwyk. MOdlitwę pompejańską polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertwww
Duży kamień spadł mi z serca odkąd zostałem oficjalnie bankrutem ;)) W ogłoszeniu upadłość pomogła mi grupa ECPU (Europejskie Centrum Postępowań Upadłościowych). Zajmują się upadłościami w Anglii, ale chodzi o długi, które są zlokalizowane w Polsce. Dlaczego w Anglii akurat? Bo tam prawo jest po stronie obywatela, a w Polsce po stronie urzędnika. Jak to wygląda od technicznej strony to na www.ecpu.pl jest dobrze wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ForumOddluzaniePL
Zachęcam do zapoznania się z treściami zawartymi na tym forum: http://forum-oddluzanie.pl Dzięki temu bezpłatnie dowiesz się o kilku sposobach na łatwe i bezbolesne wyjście z długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam trudności ze spłatą rat i od pewnego czasu tonę w długach. Poczytałam dużo w internecie jak wybrnąć z tej sytuacji. Znalazłam platformę LendOn, która działa na zasadzie pożyczki refinansującej. Polega to na tym, że ta platforma spłaca za mnie ratę pożyczki a ja mam więcej czasu na zebranie pieniędzy. Na prawdę mi to pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxssdaa
Mogę dobre słowo napisać na temat tego jak pracuje kancelaria ECPU – www.ecpu.pl. Duże doświadczenie przy oddłużaniu firm poprzez ogłoszenie bankructwa w UK. Dla mnie to była ostatnia deska ratunku i cieszę się, że się jej złapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbujcie upadłości konsumenckiej, chociaż tak jak napisała Dorothy "łatwo nie było". Babicz słusznie zauważyła "najlepiej powierzyć w dobre ręce". Ja z Rodzicami trafiłam do do Krzysztofa Oppenheima (biuro w Warszawie). Dziś mogę stwierdzić , że dostaliśmy się w naprawdę dobre ręce. Upadłość ogłoszona, powoli wychodzimy na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkurka
I znowu zaśmiecają forum reklamami , nikt tego nie czyta i nikt nie skorzysta z waszych usług frajerzy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćkurka , obyś nigdy nie musiała korzystać z usług tych "frajerów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianka5
W ostatnim czasie coraz więcej osób ma problemy finansowe, moim zdaniem to przez to, że powstaje coraz więcej placówek pozabankowych, które udzielają pożyczek nawet takim osobom, które nie mają zdolności kredytowej. Niestety nie potrafimy dobrze zarządzać swoim budżetem. Jeżeli macie problemy ze spłatą kredytu czy pożyczki warto szukać wsparcia w sieci. W ostatnim czasie powstało sporo stron i blogów, gdzie można znaleźć naprawdę przydatne informacje na temat oszczędzania oraz wychodzenia z długów np. strona jakwyjsczdlugów.pl Pani Iwony, która poradziła sobie z zadłużeniem w wysokości 500 tys. zł. Mnie było trudno spłacić 10 tys. zł więc jestem dla niej pełna podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla osób które mają problemy z wyjściem z zadłużenia podpowiem o takiej możliwości a mianowicie o upadłości konsumenckiej https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka. Jest to możliwa wyjścia z zadłużenia z pomocą specjalistów. Wystarczy tylko zadbać o zebranie dokumentacji dot. zadłużenia, zgromadzenie materiału dowodowego dot. okoliczności powstania zadłużenia, wskazanie osób, które mogą wystąpić w charakterze świadków, aby potwierdzić naszą ciężką sytuację finansową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wziąć się za robotę i oszczędzać,dobry sposób to wypisywanie wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej jak się pożycza na spłatę długów. Jedyny sposób to nauczyć się oszczędzać i postarać się o dobre dochody. Nasz kraj już jest na etapie pożyczania na spłatę długów, nie brać przykładu z naszego rządu, który mówi pieniądze można pożyczyć, a ze spłatą jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze pojawił się Pan Mariusz ( doradca prawny ), który rozwiązał wszystkie moje problemy finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się znacznie lepiej. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje wskazówek jak wyjść z długów to zostawiam tutaj numer telefonu do Pana Mariusza 797-286-225 oraz maila : wyjsciezdlugow@gmail.com Proszę śmiało dzwonić albo pisać, wszystkie porady są oczywiście bezpłatne. Pozdrawiam, Mariola z Bytomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×