Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka1234

Za 1500 zł netto sami sobie pracujcie DO PRACODAWCÓW

Polecane posty

Gość malinka1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Brawo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Zaraz się odezwie ktoś, kto napisze, że jestem głupia i ze on nawet za 800zł netto będzie pracował. Nie szanujemy się i dlatego tak mało nam oferują!!! I taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Minimum 3000zł brutto dla osoby z wyższym wykształceniem + języki obce bez doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Cieszę się bulb, że się ze mną zgadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Bo chamy sami mają po 6 - 10 tys miesięcznych dochodów i myślą że życie ratują ludziom. A tu weź i się utrzymaj za 1500 zł, opłać rachunki, miej co jeść i w co się ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StiVeQ
co do wykształcenia i języków to oczywiście ale chyba niepiszemy też o osobach które mają średnie i na sam początek chcą 3 tys ?? Ja np zatrudniam osoby starsze (krawcowe) i oferuje im 1500zł brutto + premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Prawda jest taka, że mamy ceny jak za granicą, a wynagrodzenia duzo niższe, teraz mieszkam z rodzicami, bo nie stać mnie aby mieszkać z narzeczonym, wykształcenie wyższe, znajomość BARDZO DOBRA dwóch języków obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Ale zaczynam szukać pracy lepiej płatnej, teraz pracuję, ale za 2000zł brutto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak sie niepodoba to won do posredniaka lub M.O.P.S.nieroby.,a skoro jestescie tacy obrotni,wyksztalceni i madrzy to zakladac wlasne firmy i do dziela zobaczycie jak panstwo skubie naród pracujacy i jak pomaga polskim przedsiebircom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Pracodawco - bardzo Cię proszę o napisanie jakie są Twoje miesięczne dochody netto, wtedy będziemy mogli dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Nie napisze, bo się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Tak się składa Drogi Pracodawco, ze ja właśnie zamierzam otworzyć coś własnego. Nie mam zamiaru być wykorzystywana przez takich jak Ty. Jestem na to za inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
NIE PODOBA pisze się OSOBNO. Widać jaki poziom reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Najlepsze jest że człowiek zapiernicza jak szalony, zasuwa za 3, wymaga się od niego cudów i dostaje te marne pieniądze. Nie mówię tu o zawodach czy miejscach pracy gdzie faktycznie kwalifikacje są nie zbyt potrzebne, tylko o tych gdzie potrzeba dwóch fakultetów, 12 godzin pracy, pełnej dyspozycyjności itd. Niestety zdarza się tak że pracodawca zapomina że motorem jego firmy są pracownicy często gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
10 tyś. netto to nie jest dużo, ja będę zarabiać 20 tyś. netto, ale ja nie robię błędów ortograficznych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Pracodawco - dużo. Wyobraź sobie sytuację przykładową - 4 osobowa rodzina, dzieci w wieku szkolny, małżonkowie oboje mają 3 - 4000 zł netto RAZEM. Dał byś rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Bulb zgadzam się z Tobą w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
On i tak tego nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Swoją drogą pracodawca i w godzinach pracy na kafeterii? A pracownicy zarabiają na te jego 10 tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko pieknie. Tylko tyle, że gdzie znajść pracę za godne pieniądze. Mam przepracowane 20 lat i zarabiam 1.247 zł. Wykształcenie średnie i stanowisko kierownicze. Córke na utrzymaniu i dom. Bardzo fajnie..... bo ja też chce więcej zarabiać!!!!!!!!!!! i lżej żyć. Daj odpowiedź tylko jak to zrobić!!?? Szukanie i stawianie warunków pracodawcy??!! że niby nie będe zarabiać mniej niż.... Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Ja też jestem w pracy:-), ale za tak marne wynagrodzenie i durne obowiązki nie chce mi się palcem kiwnąć. Szukam ludzi, którzy myślą podobnie jak ja:-).Trzeba się wspierać przeciwko nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
MTKAWA - współczuję. Ale drażni mnie właśnie takie stawianie sprawy przez pracodawców - dużo wymagam, mało dam bo i tak nie mają wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Jakbyśmy zaczęli zmieniać podejście, to można by było coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Malinka - niestety, to pobożne życzenia. A teraz gdy jest "kryzys" jeszcze bardziej można obniżać pensje bo i tak ludzie nie mają wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Ja spróbuję, nie wiem, czy się uda, wątpię, ale przynajmniej spróbuję, bo mam dość pracy za takie wynagrodzenie. Postaram się też sama otworzyć własną firmę, pomysł już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1234
Z tym kryzysem fakt, ale ja mam wrażenie, ze w tym kraju CAŁY CZAS jest kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
O, a kasę masz na rozkręcenie? Tylko czy wtedy jak już będziesz pracodawcą to będziesz lepiej płaciła w stosunku do wymagań i kwalifikacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulb
Malinko - nie tylko Ty masz takie wrażenie niestety. Ale wreszcie jest dobre usprawiedliwienie - kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×