Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trtr

Lepsze kształty dzięki siłowni - kiedy efekty?

Polecane posty

Gość trtr

Pytanie zabrzmi naiwnie ale trudno a może coś mi odpowiecie. Chodzę na siłownię od miesiąca. Najpierw chciałam się pobawić, potem mnie wciągnęło. Wyznaczać więc sobie cele, chcę coraz więcej. No i widzę dziewczyny ćwiczące na siłowni, takie o kształtach do pozazdroszczenia. Widać że prócz tego że z natury są zgrabne, to jeszcze wypracowały wiele, ze świetnym efektem. No więc i ja chciałabym mieć kształtniejszy tyłek, podciągnięte pośladki, wymodelowane nogi... (Na szczęście jestem w formie i nie muszę zwracać uwagi na kilogramy). Po jakim czasie ćwiczeń mogę się spodziewać że osiągnę cel? Na razie byłam na siłowni kilkanaście razy, zawsze po godzinie, no i zmieniły mi się uda, trochę tyłek i ciut łydki ale dopiero zaczynam widzieć ile mi brakuje. Jak to u was było, kiedy uznałyście że macie sylwetkę optymalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
("wyznaczam", miało być wyżej :S )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ból
jak patrzę na dziewczyny na siłowni to aż zazdroszczę, znam to uczucie, to samo jak oglądam gazety. chciałam cellulitu się pozbyć ale marni mi to szło, te wszystkie żele są nic nie warte, dopiero jak kupiłam tabletki zaczęło się poprawiać, ale staram się cwiczyć często żeby wymodelować figurę ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Ty wyżej, przyjdź na siłownię i popatrz. "Znam ten(...)", no więc właśnie. A tymczasem ja zaczęłam ćwiczyć i wkrótce będę miała problem... zbyt rozbudowanych ud a reszta będzie wciąż koślawa i rachityczna. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anywere you want me 2be
ja chodziłam kiedyś na siłownie żeby się cellulitu pozbyć... hmm same ćwiczenia niestety na niewiele mi się zdały... teraz planuję przejść na dietę, wykonywać inne ćwiczenia niż do tej pory no i może zdecyduje się na jakieś tabletki. Tylko chciałabym żeby były sprawdzone i bezpieczne... które z dostępnych mają jakieś udokumentowane badania? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku w czerwcu zuzylam poltora opakowania cellasenu i efekt byl swietny, bez zadnego stresu wbilam sie na urlopie w kostium kapielowy a nogi byly gladkie i ladnie sie opalilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagakrak
Witam Ja chodzę na siłownię z przerwami od lipca ub.roku.Konkretnie: 15.07.-23.10.2008,od 05.01.2009 do teraz.Różnie, jak mam czas 5 razy w tygodniu , jak nie mam to co najmniej dwa po min.godzinie.Orbitrek , rowerek, wiosła, trochę "maszynek" z ciężarkami , i ciężarki ok.2 kg na ramiona.Co się da ,trochę chaotycznie ,bez trenera , ale widać juz efekty.Zmniejszyły się obwody , trochę spadła waga i ciało zaczyna się zmieniać.Zaczęłam od dwoch tygodni brać CLA +green Tea+ lkarnityna.Mam 46 lat i tylko mogę żałować ,że tak póżno odkryłam siłownie.Obwody zmniejszyły mi się już po 3 tygodniach.Teraz staram się ćwiczyc poszczegolne partie po kolei co drugi dzień i sporo ćwiczeń kardio.No i jedzenie małych porcji 5 razy dziennie.Widać ,że ciało się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu.89
tabletki na cellulitis? no nie wiem, nie wiem... jakoś wole tradycyjna siłownię. Lepiej się pomęczyć niż faszerować chemią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoliinkaaaa
ja łykałam w zeszłym roku tbletki na cellulit. Pożegnałam się z pomarańczową skórką :) na mnie celasene podziałały. Ale nie tylko to... sama też włożyłam w to sporo pracy, bieganie, sauna, dieta... nie ma nic za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagakrak
Maksiu tabletki plus ćwiczenia plus kremy na cellulit . Działa.Tak jak napisała Karolinka nic za darmo duzo własnego wysiłku i przyjemność z kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojka
Ja cellulitisu pozbylam się w około 3 miesiące. chodziłam na siłownię, do tego miałam lekką dietę, brałam celle i po cellulicie nie mam dziś śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allienn
Ja walczę :) nie daję za wygraną, bo do na lato chcę mieć super gładkie nogi. Mam nadzieję, że mi się to uda tym bardziej, że sporo ćwiczę ( zwłaszcza w domu), o tabletkach nie myślałam, ale może jak działają to też bym sobie kupiła jakieś cella czy coś takiego. Tylko jakby mnie mógł ktoś oświecić na jakiej zasadzie one działają?? Są wchłaniane? Czy jak :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka 18nastka
i jak dziewczyny ktoras kupila i uzywa te tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elva
ja kupiłam i ja biorę :) jak dla mnie to świetna sprawa, jeszcze za bardzo efektów nie ma, ale nóżki mam lżejsze i wierzę, że wypięknieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allienn
sama się chyba na nie skuszę. Wpisałam sobie nazwę w wyszukiwarke i sporo pozytywnych opinii widziałam. W sumie to faktycznie może i mnie by się tabletki przydały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbohdan
Pierwsze widoczne efekty prawidłowego treningu po 6 miesiącach... chyba, że ktoś regularnie ćwiczy i chce rzeźbić i doskonalić szczegóły. Wtedy zajmuje to więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minister
ja chodze na silownie juz 6 miesięcy. staram się jak najczęściej - min. 2 razy w tygodniu, ale bywa, że pojawiam sie nawet 4-5 razy ;) Po ok. 2 miesiącach zauwazyłam mega zmiany - samopoczucie rewelacyjne, do tego skóra zrobiła sie napięta i pojawiły się zarysy mięśni. Jak wytrzymasz pierwsze 2 miesiące to potem będziesz żądna kolejnych efektów...ja jestem juz uzalezniona... uwielbiam ten wysiłek :d Powodzenia kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia251
dziełczyny a wiadomo ile trzeba te tabletki brać? czyli - jak kupię cztery opakowania to mam pewność że mi cellulit zejdzie, ale czy nie wystarczyłyby na przykład trzy albo dwa albo jedno opakowanie?? czy to w ogóle szkodzi jakoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batana
jedno opakowanie starcza na miesiąc. Ja jestem w trakcie trzeciego i muszę przyznać, że mnie zamurowało. Chodzę jeszcze na masaże i ćwiczę, cellulit znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelllla
ile was kosztuje taka całkowita kuracja?? i jaka jest różnica między ceną w aptece internetowej, a takiej normalnej?? duże są różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagakrak
Koszty: opakowanie Bio Cla+lkarnityna+green Tea 60 kaps.w necie ok.25 zł( w normalnej aptece ok.40 i więcej).Ja ściagam to dla siebie i kolezanek , koszty przesyłki dzielimy.Siłownia - znalazłam niezłą za 70 zł( mieszkam w Bielsku-Białej) , no i kremy też z netu.NIvea my silhuette.Koszty w sumie niemałe, ale zaczęłam kremy i tabletki stosować od lutego , siłownię już wczesniej ćwiczyłam i teraz bez skrupułów sie mogę rozebrać.a jeszcze sporo czasu do lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
jakie ćwiczenia są na pośladki dobre? łykam cellasene i chodzę na masaże, ale siłownia też by mi się przydała. A i czy wie ktoś może jakie jest działanie jodu na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anominek
Mam 15 lat ćwicze 7 miesięcy i widać efekty . Ale żadnych odżywek nie biorę ,ale wkładam w to dużo serca chce osiągnoć jakiś dobry cel i będę ćwiczył jak najdłużej :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja efekty widzę już po miesiącu :-) Ale stosuję też dietę o obniżonej ilości kcal w stosunku do zapotrzebowania. Zjadam 1700 kcal, chodzę na różne zajęcia aerobowe: Shape, TLC, ABT, ABS, Spinning, do tego też na Pilates. Schudłam w ciągu miesiąca 5 kg i ciało zrobiło się jędrne :-) Ale wymarzone efekty osiągnę po około pół roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dream girl
kurcze, ale mnie zachecilyscie :) przeczytalam wątek i od razu mi sie chce cwiczyc..we wtorek ide na silownie, tylko musze namowic kolezanke zeby z emna chodzila bo razem razniej , fajny artykułm o siłowni dla kobiet: http://www.we-dwoje.pl/silownia;pod;znakiem;kobiety,artykul,21696.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness dziewczyna
Przyłącze się do tego tematu. Autorko, ja chodziłam kiedyś na siłownię przez rok, 3x w tyg i efekty były, ale myslałam, ze bedzie lepiej:) Jestem szczupła, schudnąć to może z 3 kg bym chciała, boczki, troche uda... też zależy mi na lekkim umięśnieniu ciała. Z tym, że siłownia mi się znudziła. Miałam sporą przerwę, teraz od 2 tyg chodzę a fitness 3x w tygodniu, bardzo mi sie podoba. Oprócz tego zaczełam ćwiczyć w domu. Zaczełam od pośladków:) jak się wkręcę wezmę się za brzuch. Kupiłam sobie balsamy ale mam problem z regularnąścią ich uzywania:/ Myslałam też o zakupie tabletek na cellulit, niestety troche go mam, naprawde pomagaja te tabletki? które są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvfdxvbfdbf
bierzecie sie za skorke pomaranczowa i pakujece w siebie tabletki inna chemia a nie odrozniacie CELLULITU od CELLULITISU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! głupie jestescie tyle wam powiem na callulit tylko ruch ! zmiana diety! nie opychanie sie na noc, nei zjadanie pustych kalorii i zabiegi kosmetyczne! bańka chińska itp. masaże domowe prysznic ciepły/zimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bańce znikł mi cellulit :) teraz stosuje ja tylko profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic prostszego wystarczy trenować. Trener z Saturn Fitness na Bielanach bardzo fajnie mi to wytłumaczył ale mówiąc swoimi słowami to dzięki treningom ciało przyzwyczaja się do większego wysiłku i po pewnym czasie zwykły dzień przez który teraz nie mamy siły potem będzie "pestką" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty są zależne od Twojego zaangażowania, diety I treningów. Na pewno po kilku miesiącach będziesz widziała już pierwsze fajne efekty. Ja chodzę na siłownie http://enjoyfitnessandgym.pl/ od 4 miesięcy i schudłam już ok. 5 kg przy czym ładnie wyrzeźbiłam sobie uda i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×