Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maseczki

jakich uzywacie maseczek -jakie skuteczne?

Polecane posty

Gość paulinnka
według mnie całkiem dobra jest maseczka z ziaji - nuno z zielonej glinki. jest do cery mieszanej i tradzikowej, fajnie nawilża i rzeczywiscie twarz się mocno nie swieci, zwłaszcza tuż po załóżeniu i zmyciu maseczki. jest tania no i przede wszystkim bardzo skuteczna, moze datego, że nie mam zbyt dużych problemów z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka 555
BARDZO FAJNA JEST MASECZKA Z avy - KAROTENOWA, DODAJE CERZE BLASKU, SWIETNA NA LATO....POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie bardzo dobre są z : * Dax cosmetics - miodowa - swietnie nawilza i cera od razu jest promienna, * Dermiki o nazwie \"przed pierwsza randką\" - to samo działanie :) a jak w sklepach braki to niezastąpiony jest poprostu sam miód :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaje najlepsze maseczki
jakie mialam -Argiletz wszystkie- -Himalaya wszystkie -Ziaja z serii profesjonalnej w sloikach -Bielenda seria profesjonalna w słoikach proszek do rozrabiania, jest ich sporo ja mialam algową, oczyszczajacą z glinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola335
Obowiązkowo maseczki do twarzy Kanebo. Kupisz je w najlepszej cenie tutaj http://www.coletia.eu . Dlaczego one? Po pierwsze opakowanie zawiera kwas hialuronowy, stosowany w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Po drugie ma elastynę i glicerynę. Super działanie odświeżające. Maseczka ostro wygładza. W kilkanaście minut doprowadzisz się do idealnego wyglądu. Używam zawsze przed najważniejszymi imprezami w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam maseczkę enzymatyczną firmy swissline AGELESS PURITY . Głęboko oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek i bardzo dobrze oczyszcza skórę.Pozostawia skórę oczyszczoną, odświeżoną pozostawiając skórę jasną i pełną życia. Delikatne złuszcza, działanie antybakteryjne i antyseptyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkaBUK
Myślę, że niektórych teraz zszokuję- mam zestaw do robienia maseczki, który podłącza się do smartfona:D zestaw dostałam od narzeczonego:) tylko mężczyzna mógł wymyśleć coś takiego. Naprawdę działa!! jeżeli chcecie to zobaczcie tutaj: https://sklep.playskin.pl/produkty-playskin/16-zestaw-playskin.html Play Skin to najbardziej rewolucyjna maseczka, jaką ostatnio używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z przetłuszczająca się cerą więc muszę szukać naprawdę „wyspecjalizowanych” maseczek bo po tych wszystkich nawilżających czy liftingujących to mi zaraz wszystko wychodzi na wierzch na buzi. Póki co najabradziej mi odpowiada maseczka sebu control z eveline. Po niej mam bardzo dobrze oczyszczoną skórę, jędrną i taka świeżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multi Masking z Eveline są bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram sie unikać tych najtańszych i bazować na naturalnych kosmetykach, to dotyczy również maseczek. Inna sprawa, że każda kobieta powinna zadbać o swoja cerę, korzystając z salonu urody, tutaj warto polecić denique.pl gdzie sama chodzę, naprawdę rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajnka
dostałam maseczki Playskin od siostry i szczerze mówiać bardzo pozytywne wrażenie! dawno nie miałam tak odświeżonej i wygładzonej skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirkaaa
Siostra podarowała mi w prezencie taką maseczkę https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Kremowa-odmladzajaca-maseczka-na-twarz%2C-szyje-i-dekolt-80g/105 z naturalnych skladników , nie ma tam żadnych barwników i świństw. Przetestowałam i rewelacja!! Moja twarz jest zupełnie inna czuję zmianę na ogromny plus. Po pierwsze skóra jest nawilżona, świetnie poradziła sobie z niedoskonałościami jakimi są moje zmarszczki :)Skóra jest jędrna i napięta. Super sprawa , polecam Wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez jakiś czas zbierałam pieniądze na zakup jakiejś lepszej pielęgnacji. Jako że nie ufam, aż tak tym wszystkim youtuberką postanowiłam poszukać czegoś na własną rękę. Moimi założeniami było kupić coś naprawdę dobrego, fantastycznie odżywiającego i nawadniającego, a także działającego na pojawiające się już delikatne zmarszczki. Padło na maskę na noc z Colway. Polecam jest niesamowita! Moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze Ciężko ją znaleźć, ale polecam zakup z tej strony: https://hedoni.pl/maski/1310-atelomaska-na-noc-120-ml-colway-5907441036887.html Szybka dostawa, oryginalne kosmetyki i niższa cena niż na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocha21
Na ichemia masz naprawdę spory wybór maseczek do twarzy, czy też do włosów itd. W sumie ja już teraz maseczki kupuję tylko w tym sklepie zamawiam większą ilość i mam na kilka mce nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cera jest dość problematyczna. Muszę bardzo uważać z doborem odpowiednich kosmetyków i bardzo uważać na ich skład. Dobrze, że odkryłam emulsję miceralną Cetaphil https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ , która delikatnie ale i skutecznie oczyszcza skórę i pozbywa się łatwo mojego makijażu . Dzięki substancji myjącej która jest w nim zamknięta w miceli i uwalnia się jej tylko tyle ile potrzeba do oczyszczenia skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cere dosc problematyczna, szybko sie przetluszcza, a jednoczesnie jest sucha i wrazliwa. Uzywalam ostatnio demaglin maseczka z glinka kambryjska i musze powiedziec ze jest ok. Ladnie koi cere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma genialne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim zarąbista maszeczje ściągająca , absorbująca brudy , toksyny i łoj w zaczopowanych porach! Ja używałam juz troche lekarstw do twarzy problemowej ale dopiero tutaj zobaczyłam so ze cos działa , i wypryski stają sie znacznie mniejsze, San zapalny sie zmniejsza i szybko skóra w tych miejscach wraca do normalności. Maseczka jest z firmy ZaoMedic . Ja kupuje na Allegro , bo tak na nia trafiłam ( sprawdzałam rożne kosmetyki , i zamawiałam raz na czas ) Ciekawy jest tez skład tej maseczki, jakiś wulkaniczny minerał. Nie wiem w szczegółach w każdym razie działa i gorąco POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam , teraz zerknęłam dokładnie na maseczkę :-) , firma nazywa sie dokładnie ZEOMEDIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaka
Ja bardzo lubię maseczki z tkaninie, są szybkie i wygodne. Zazwyczaj używam tych z eveline, lubię węglowy rytuał rozświetlający, ta maseczka dobrze oczyszcza, zmniejsza zaskórniki, wygładza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to nie pomogło, bo już dawno znałam tę recepturę i jakoś worki czy cienie mi nie zniknęły a skóra też jakoś lepiej to wcale nie wyglądała. Dopiero tak naprawdę jak zaczęłam szukać odpowiednich kremów w aptece to zauważyłam znaczną poprawę. A mam tutaj na myśli krem Remescar, który jednocześnie wygładza, ujędrnia i nadaje odpowiedni koloryt skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maseczka dokładnie się nazywa.. komórki macierzyste mikrodermabrazja.. Nie wysusza buzi, koi i wygładza.. Jak dla mnie produkt warty uwagi , kupiłam ostatnio chyba 4 opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać, że jest ze Starej Mydlarni :) Można zamówić śmiało przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaskat
Wypróbujcie sobie dziewczyny maskę w płachcie węglowy rytuał rozświetlający, one oczyszcza i rozświetla skórę, naprawdę dobra i ekspresowe efekty. To maska firmy eveline, mają spory wybór takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Każda kobieta jest w stanie zrobić wiele, aby mieć zdrową i piękną cerę. W tym celu kupujemy mnóstwo kosmetyków, nasza buzia była nieskazitelna. Ciekawy post na ten temat znajdziecie tutaj ->http://emef.com.pl/nawilzajace-dzialanie-mase czki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona to floslek anti aging ze złotem, a zabójczo skuteczna jest lifting - działa natychmiast :classic_ninja:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Dobre maski https://e-naturalne.pl/pl/p/Maska-algowa-peel-off-w-zelu-z-witamina-C/1025, dorwałam przez koleżankę kosmetyczkę. Nie robi się twarz czerwona, można normalnie z domu wyjść po aplikacji, a jednak efekt oczyszczający ogromny. To jest jednak duża różnica z kosmetykami naturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×