Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Wow, cisza na forum, a tu taka niespodzianka. Gratuluję i zazdroszczę, tak szczerze. Trzymam kciuki za nas wszystkie, aby więcej było takich dobrych wiadomości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaO gratulację !!! ... :D:D:D:D:D:D:D Super jednej z nas się udało ... czekamy na następną :)Napisz jak tam reakcja twojego faceta No i oczywiście nie zapomnij o nas .... mamy nadzieję że będziesz nam pisać wszelkie relację z przebiegu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba oznacza że będziemy ciociami. Nasze pierwsze maleństwo. OnaO pisz czasmi znami, fajnie będzie poczytać o pierwszych objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta83
Czesc dziewczyny! Pisalam tu kiedys do Was, ale pozniej jakos tak przestalam - brak czasu. Ostatnio przestalam sie przejmowac staraniami - wrzucilam na luz. W sobote wybieralam sie na narty a w niedziele mialam dostac @ i cos mnie tknelo zeby zrobic test, patrze a tu 2 kreski- co prawda ta jedna bledsza ale widoczna! Nie uwierzylam! Poczekalam do wtorku zrobilam 2 kolejne testy i kreski juz wyrazne! W srode rano na beta hcg z krwi i tak tak potwierdzilo sie!!!!! Takze OnaO - nasze dzieci beda rowiesnikami!!!! Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki!!!! Wyluzujcie sie, odstresujcie a reszta sama sie potoczy!!!!!! Jeszcze raz mocno trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta gratulacje :-) Mi cały czas wychodzą blade kreseczki ale są :-) Jak mój kochany M. wrócił z pracy, dałam mu malutką paczuszke z buciakami, ucieszony że prezent i to bez okazji. O jak miło kupiłaś mi preznet z jakiej to okazji?? Ale miał mine jak zobaczył bucicki zamurowało go!!! Chodzi teraz dumny jak paw że będzie tatusiem, wogóle jakos go to nie przeraża. Troche się dzidzius za wcześniej pcha na świat bo planowalismy tak żebym do slubu była na poczatku ciąży, a tu będę już jak balonik wyglądać. Mi to nie przeszkadza mogę iśc i w 9 miesiącu :-D W poniedziałek mam wizyte u lekarza, wiem że to troche za wczesniej ale mój mi nie dał spokoju żebym sie upewniła czy na pewno jestem zdrow itd. Chciał mnie wysłac już dzisiaj ale nie było miejsca. A sama sie troszke boje czy na pewno jest wszystko oki, dopiero co zaczełam mieć normalnie okres, niedawno przestałam brać dufaston więc wole iśc za wczasu. A co do objawów to jak narazie zero, tylko troszke brzuszek czasami pobolewa ale tak delikatnie. Az mi się samej nie chce wierzyć że jestem w ciąży, nie czuje jakoś tego nieodszło jeszcze do mnie. Co idę do ubikacji to sie boje czy czasem @ nie przyszła. Trochę się rozpisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wlasnie wrocilam od lekarza. Przypisal mi antybiotyk rovamycine, mam brac 20 dni potem znow badania krwi i wizyta tyle ze dopiero 27 maja :( Spytalam sie o ciaze. Powiedzial, ze najlepiej bedzie jak nie zajde do konca leczenia, ale jak juz zajde to poprostu bede brala je do konca ciazy. A potem znow bedzie czekalo mnie leczenie. Wiec stwierdzilam, ze narazie odpuscimy. Zdrowie maluszka jest najwazniejsze. :) WIec pozdr. nowe mamusie :) i ciesze sie z wami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka17011977
Ale fajowo bedziemy ciociami im wiecej tym lepiej GRATULUJE trzymajcie sie i dbajcie o siebie bo to najwazniejsze. U mnie cos nie tak krwawienia jakies mam i pobolewa mnie brzuch 13 dni po@ zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dziewczynki ??? taka cisza... Jak tam nasze brzuchatki się mają???? U mnie bez rewelacji ... dziś 8dc a ja jeszcze trochę mam plamienie :( dziwacznie już sama nie wiem co ja mam z tymi cyklami ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza... paczkowa bez stresu a napewno wszystko sie unormuje :) Ja lykam wielkie tabletki i tak czekam na skonczenie ich chociaz dopiero 3 dzien brania ;/ A potem lece znow robic prywatnie badania bo pierdziele czekac do 27 maja. I jak wszystko bedzie ok no to znow zaczynamy starania. A wiem, ze bedzie dobrze bo innego wyjscia nie ma... :) Jak tam nasze mamusie, pewnie usmiech z twarzy wam nie schodzi, i dobrze jak ja bede w ciazy to chyba juz nic mnie nie zasmuci i juz tylko beda same dobre i szczesliwe dni :) Garaca pozdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaq
no właśnie mam pytania czy blade kreski na treście ciazowym to juz 100% ciąza bo mi dwa dni po kolei takie ywszły i nie wiem co mam o tym myślec nie mam też @ ale to dopiero jeden dzien po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i odrazu życze wam powodzenia w starankach. ja też w tej chwili się staram z mężem . staram sie od grudnia 2007 rok. sraciłam maluszka w 9 tygodniu ciąży w lipcu 2007. w tej chwili jestem pod opieką dobrego lekarza z Wrocławia . w lutym tego roku miałam laparoskopie ponieważ badanie HSG wykazało 2 niedrożne jajowody i jeszcze u mnie wychodzi na wysoka prolaktyna cały cas biore leki na obnirznie jej. ale powiem Wam że jestem dobrej myśli . że ten los uśmiechnie sie do mnie i da mi upragnionego szkraba. 30 marca bede wiedziała czy sie udało w tym miesiący czy znowu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiaq z tego co ja wim to dzień po spodziewanej @ i wyjdą 2 kreseczki to w 99% oznacza że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaq
jej nie moge w to uwierzyc! dlatego szukam potwierdzenia gdzie sie da :) dzięki za odpowiedz ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ae powiem ci jeszcze jedno że mi kobietki widzimy 2 kreseczki bo chcemy je zobaczyć ja tam jak robie test to każe mojemu facetowi odczytać wynik bo bylo tak kiedyś że ja widziałam 2 kreseczki a on jedną. ja bym na Twojim miejscu zrobiła 3 test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on0
Mi 4 testy wyszły z bladymi kreseczkami, wczoraj wyszedł normalny :) Jutro ide do lekarza ale juz kilka dni mineły i @ nie ma :) wiem że tam dzidiza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Ach jak ja bym chciała zobaczyć te 2 kreski ... Jak na razie to jestem trochę przeziębiona ... mam nadzieję że nie rozchoruję się na maxa ... nawet na igraszki nie mam ochoty :/ takie to wstrętne choróbsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................4......... ..........22.03.2009 pączkowa.................23.................2........... ........16.03.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 malawronka...............25.................16....................30.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................4......... ..........22.03.2009 pączkowa.................23.................2........... ........16.03.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 malawronka...............25.................16....................30.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam sie strać za 1 razem to zaszłam w pierwszym cylku ale nie stety aniolka straciąłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×