Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Biednemu to zawsze wiatr w oczy ;/ Witam nowe kolezanki. Probowalam na necie znalesc ile takie leczenie trwa. Zeby sie troszke moze pocieszyc, albo bardziej zdolowac. Eh, a dzis zamowilam testy owulacyjne. Niestety bede musialy poczekac. Gdyby nie ci wstretni lekarze pewnie juz bym byla dawno wyleczona. Ale oni zawsze maja racje. I kij po pol roku i tak wyszlo na moje. A tak jakby odrazu dala mi skierowanie do specjalisty albo chociaz na krew to juz by bylo po sprawie. Bo ciagam sie z tym od listopada. Dopiero jak laryngolog rozlozyla rece nad moimi wezlami dala mi skierowanie. Ale jak prosilam od razu to nieeee ;/ Ale i moglam sama isc zrobic prywatnie szybciej a nie tyle czekac. Ah a tyle sie mowi o robieniu badan i wogole. Ale jak co do czego dochodzi to guzik. Eeee do bani to wszystko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja sie kiedys staralam przez pol roku ale nic z tego. Teraz juz sie zabezpieczamy bo za piec miesiecy slub. Mialam od jakiegos czasu upławy i lekarze \"leczyli\" mnie czym sie tylko dało, w koncu wybralam sie do gin do innego miasta i wykryl u mnie nadżerke. Teraz zbieram kase na zabieg. Myslicie, ze nie moglam zajsc w ciaze przez ta nadzerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram już 5 lat . Wszystkie badania u mnie OK. Mąż nie miał odwagi. Jednak teraz mam prawdziwą traumę i bardzo chcę mieć małego bąbla i nie wiem co robić. Mam 29 i najważniesze dla mnie jest teraz urodzić dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia84
Widze że nie tylko ja mam takie problemy jest nas tu więcej. Ja dzisiaj mam 13 dc przewidywana @ 24.03 narazie trawją staranka i zobaczymy co z nich wyjdzi. mam takie małe pytanko ostatnio robiłam testy na hormony i prolaktyna mi wyszł 22.7 czy to dobry wynik bo do gina ide dopiero w przyszłym miesiącu i nie moge się doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
KODO, koniecznie trzeba przebadac sperme Meza!!! koniecznie!!! ja rozpoczelam leczenie na PCO (jestem w Anglii) i drugie pytanie bylo o partnera, jeszcze w tym samym dniu dostal sloiczek:) Nie zabralam go ze soba do gabinetu i jak mu o tym powiedzialam, co go za chwile czeka, to zbladl:) po 10 minutach bylo po krzyku, a nasienie poszlo do laboratorium:) za kilka dni spodziewam sie okresu (mam nadzieje, ze sie pojawi) i zaczynam brac CLO przez 5 dni, kuracja 3 miesieczna:/ mam nadzieje, ze cos pomorze, czy ktoras z Was to brala? czy pomoglo. Na forum Ciaza jest watek o polskim odpowiedniku tego leku, ale nie ma nic o ewentualnych skutkach ubocznych, ktorych sie boje, np tycie, ciaza mnoga, chociaz blizniaki nie bylyby zle;p pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! Jestem tydzień przed okresem a tu patrze śluz z domieszką krwi. Według moich obliczeń jest to 8 dzień od jajeczkowania. Czyżby to było zagnieżdżanie zarodka??????? Nigdy czegos takiego nie miałam, ostatnio przestłam mysleć nakręcać się i znowu zaczełam mysleć :-) Jeszcze tydzień i teścik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 nie łam się ... Trzymam kciuki ... moja znajoma z toxoplazmozą normalnie zaszła w ciąże i właśnie nosi sobie dzidzie ... czyli nie musi być wcale tak źle. U mnie bez większych rewelacji ... niestety nie udało mi się zrealizować mojej wizyty u ginekologa ... ale na pewno pójdę we wtorek i zobaczymy. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa nie lamie sie :). Wiem, ze wykryta toxoplazmoza jest niegrozna. Moja bratowa mial. Wykryta ja u niej w ciazy i przez nia cala byla na antybiotyku. Cora urodzila sie juz z przeciwcialami. Tylko ja nie wiem co teraz robic dalej sie starac i jak cos leczyc sie w ciazy, czy moze zabespieczac sie az do zaleczenia. Tylko ile takie leczenie trwa. 19 ide do lekarza i wszystkiego sie dowiem. Dzis dostalam testy owulacyjne, ale chyba poczekam z ich uzyciem :)Pzdr i piszcie co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom chyba najlepiej jak spytasz lekarza ... Ja w tym cyklu robiłam testy owulacyjne i podsumuje to tak ????????????? w sumie to w czasie gdy niby powinnam mieć owulkę pokazały się dwie kreseczki ... ta kontrolna była praktycznie taka sama jak testowa .... więc chyba miałam wtedy tą owulację ... następnego dnia kreseczka już zbladła .... były przytulanki .... ale chyba nic z tego nie czuje żeby sie udało :/ We wtorek do lekarza .... :) zobaczymy co tam ciekawego mi powie ... byle same dobre rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................4......... ..........22.03.2009 pączkowa.................23.................2........... ........16.03.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 Coś tak smutnawo tu u nas .... hop hop dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, muszę poprawić tabelkę. @przyszła. Cykl 23 dni. Nie bardzo wiem jak wyznaczyć date nastepnej, może jakąś średnią wyciągnę STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... ........16.03.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 mała załamka. Już nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, coś cicho ostatnio tu u nas. Dzisiaj pojawiła mi sie drobna czerwona wysypka na jednej piersi. Troszke zwędzi ale nie za bardzo, wiecie co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia od czego może być taka wysypka .... może jakieś uczulenie?? Dziś rano chyba dostałam @ chyba bo trochę poleciało i już nie leci ... i szok!!! bo trochę za wcześnie 26dc niby było by normalnie gdyby nie to, że raczej mam długie cykle 32 dni to rzadko się zdarza .... więc już sama nie wiem ... zobaczę czy się rozwinie ciąg dalszy @., a jeśli się rozwinie to nici z wizyty u lekarza .... no ja to mam szczęście .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 Zmieniam wpisik w tabeleczce :( Czasem wydaje mi się że nigdy nie uda mi się zajść w ciążę.... wcale to nie jest takie proste jak by się wydawało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie o \"naprotechnologii\"! Może okaże się pomocne. Ja usłyszłam o tym na naukach przedmałżeńskich i pomyslałam, że może akurat - kogoś zaintersuje. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
Ja chialam Was poprosic tylko o jedno: NIE DRAMATYZUJMY !!! ja wiem, ze jak ktos sie stara juz kilka lat to moze sie podlamac, ale gleboko wierze, ze duzo zalezy tez od naszej psychiki...idzie wiosna, musimy naladowac pozytywne akumulatory, bo jesli bedziemy tak ciagle martwic sie i narzekac, to jak zajdziemy w ciaze to sie bedziemy ciagle martwic czy czasem nie poronimy, a jak urodzimy zdrowe dziecko to dalej sie bedziemy wiecznie martwic o nie:):):) wiec wyluzujmy troche, seks to czysta przyjemnosc, a te nasze testy owulacujne, tabletki i inne cuda- to wszystko ma nam pomoc. GLOWA DO GORY!!! bedziemy miec dzieci!!! cieszy mnie to, ze planujemy to swiadomie, nikt nie bedzie kochac tak dzieci jak MY :):):) pozdrawiam WaS!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację maja19811981 .... może rzeczywiście jak za dużo o tym się myśli to może jakaś blokada jest ... @ jednak się rozchlustała :/ może mi się regulują te cykle skoro już przyszła :) a po @ przytulańce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka17011977
witam was wszystkie .Mam 32 lata i jestem 9 lat po slubie.Staramy sie o dzidziusia ok.7 lat z przerwami. Na poczatku bardzo chcialam chodzilam po lekarzach ,na usg,bralam tabletki ,zastrzyki ,robilam badania krwi i tak w kolko calkiem niedawno odpuscilam dalam na luz moze to pomoze bo od ciaglego myslenia oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
biologii nie przeskoczymy, musimy ja wspomoc...ale z drugiej strony, urodzic dziecko...to czysta biologia...wsluchajmy sie w te nasze cholerne maszyny;) czyli organizmy i DAMY RADE!!! dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Ja właśnie od tego cyklu próbowałam się wsłuchać w tą swoją maszynę ... ale coś nie daje mi za jasnych znaków :/ Ja to na razie nie wariuje ... po prostu łykam kw foliowy, witaminki i przytulankuje się do mężulka ... :D no i czekam ... staram się na razie za bardzo nie bzikować. Choć wiecie pewnie same jak to się myśli ... gdy @ nie przychodzi w oczekiwanym terminie, mała główka już sobie tam swoje myśli... Miłej i spokojnej niedzieli kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja19811981
wiem cos o tym, wydalam fortune na testy ciazowe, ktore pokazaly jedna kreske:/ to byla ciaza urojona hehe:/ powinnam dostac okres okolo 14 marca, a ze mam cykle 40-45 dniowe to wszytsko sie moze zdzarzyc. Wczoraj wieczorem bardzo bolal mnie lewy jajnik, a dzis boli mnie podbrzusze, wiec moze zaraz bedzie @. od 2 dnia cyklu CLO. zycze Wam milego, wiosennego dnia. U mnie slonce i cieplutko, no ale na Wyspach zawsze wszystko na odwrot:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka17011977
a ja mialam wczoraj ten dzien ale watpie ze sie udalo tyle bylo juz tych prob u mnie sloneczko swieci 16 stopni sliczna niedziela sie zapowiada jade do mamci z mezem na obiadek ,a tam u niej moja 3 letnia chrzesniaczka bedzie uwielbiam ja i siostrunia z brzuniem pod nosem to sie do niej przytule poglaszcze brzusio moze fluidy ciazowe na nmie przejda pozdrawiam dziewczyny i slicznej niedzielki wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Widze ze znow rozmowa sie ruszyla :) Ja nie uzywam narazie testow owulacyjnych. W czwartek do lekarza i zobaczymy co powie. Jak narazie dalam na wtrzymanie, ze wzgledow zdrowotynch. Mam nadzieje, ze to wszystko dlugo nie potrwa i juz nie dlugo znow staranka, a potem radosc pdo konca zycia. Pzdr was i milego tyg. zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już się nagłaskałam brzuszków i napatrzyłam na malutkie bobasy ... od pewnego czasu mam małego skarba bliziutko, i ponoszę go nieraz i nakarmię .... może od tego patrzenia coś będzie :) :):):):):):):):))):):):):):):):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 Cichutko .... Nikogusio nie ma ???? A u mnie nadal @ ... czyli wyciszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a mnie troszkę bolą piersi i są nabrzmiałe ... raczej nie miałam żadnych dolegliwości w czasie @ rzadko kiedy bolał mnie brzuch ... a może będę miała teraz jakiś super cykl hihi //;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie kreski udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Nie mogę w to uwierzyc normalnie to do mnie nie dochodzi. Rano zrobiłam test i blada kreseczka, myslałam że jeszcze śpie zrobiłam drugi i to samo, po pracy kupiłam test innej firmy zrobiłam teraz i tez jasna kreseczka :) dziewczyny ale sie ciesze. Wogóle olałam ten cykl, nie dbałam zbytnio o siebie byłam , praktycznie zero objawów byłam pewna że sie nie udało. Poprostu przestałam mysleć i sie nakręcać a tu taka niespodzianka. Dwa dni temu test i nic, dzisiaj powtórzyłam w dzień @. Tylko troszke mnie piersi bolały po bokach i nieco sie powiększyły, ale miesiąc temu miałam nabrzmiałe więc stwierdziałam że to żaden objaw. No i ten śluz z krwią, zagnieżdżanie, wtedy mi troche zaczeło chodzi po głowie że może sie udało ale szybko przeszło. Nie doszło to do mnie jeszcze :-) Czekam na mojego faceta kupiłam buciki :-) Będzie w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka17011977
strasznie sie ciesze ze niektorym sie udaje szczerze gratuluje pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze razem z Toba. Ta wiadomosc daje i nam wieksza nadzieje. Wspaniale. :) Gratulacje. Fasolka pewnie wyrosnie na zdrowe przecudne dziecko. Wiem, ze i nam sie uda, tylko musimy byc cierpliwe. Buziaczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×