Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

no wlasnie ja sie najbardziej boję poronienia i ciąży pozamacicznej... Naczytalam się na tym forum takich historii.. ehh A Ty bylas robic jakies specjalne badania po stracie? wiadomo czemu tak sie stało? Kiedys czytalam ze jedna ciąża na trzy ulega poronieniu i ze tak po prostu sie dzieje i nic nie mozna zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarze powiedzieli że straciłam z wysiłku fizycznego może ale to nie jest pewne pracowałam nie wiedziałam że jestem w ciąży. a o tym że straciłam dowiedziałam sie na USG że mojego maluszka serduszko nie biję. a badan po nie miałam mialam pożniej jak zaczelam się strać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam prace teraz wymagającą nieco wysilku fizycznego, mam nadzieje, że bedzie dobrze.. Tak w ogole to dziwne, ze udało ci się zajść w ciąże za 1 razem, a teraz są problemy.. Skomplikowane mamy te organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczełam sie starać w maju a w czerwcu 20 dowiedziałm się że jestem w ciąży. jest to dziwne ale wiedocznie ten na górze ma jakiś cel w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie :) może po prostu trzeba się wyluzować ;) U mnie chyba nic z tego w tym miesiącu.. Staralismy sie w pierwszy dzień z dni płodnych ( na dziewczynke ;) ale czuję sie zupełnie jakbym miala okres dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................4......... ..........22.03.2009 pączkowa.................23.................2........... ........16.03.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wprowadzić zmiany mo moj maz poprawił mnie ze się staramy od maja 2007 to jak dobrze licze to jest 22 cykle. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jedni starają się i muszą czekać na dwie kreseczki ze 2 lata i schizować a innym przychodzi to łatwiej. My nie staramy się aż tak długo ... ale jeśli sobie tak pomyśleć ... to dużo dużo wcześniej praktykowaliśmy kochanie się bez zabezpieczenia i jakoś nie było wpadki ... Czasem jak tak zaczynam myśleć, przeliczać itp. to mam doła i zastanawiam się czy może jest coś nie tak ... może nie mi pisana ta ciąża :( ale to tylko czasem złapie doła ... a w większości czasu staram się myśleć pozytywnie ... albo w ogóle nie myśleć ...aby się nie zablokować ... tak jak powiedziała malwronka \"widocznie ten na górze ma jakiś cel\" zresztą choć było by nie wiem jak źle trzeba wierzyć w CUDA !!! a ciąża i narodziny ślicznej kruszynki są przecież cudem :) Jak na razie jestem troszku chora ... ale tak troszku ... marze o wyleżeniu się ... wyleniuchowaniu ... jak na razie za to jestem zawalona pracą i nie zapowiada się aby do końca miesiąca miała czas na byczenie ... chyba dopiero w święta :) Miłego dzionka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................6.......... ..........14.03.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 Trochę poprawiłam, bo ja i pączkowa już robiłyśmy modyfikacje, a wy kopiowałyście starą tabelkę. Teraz już powinno być dobrze. A co z mają 1981, termin miała na 14.03???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozkrecilo :) Ale to dobrze, mowi ze w grupie razniej :) Wiem, ze kazdej z nas sie uda byc w ciazy. Wczoraj byla u mnie szfagierka z brzuszkiem :) wiec sie troche \"poprzytulalam\", mowi ze to niby pomaga heheh sprobowac nie zaszkodzi. Dobrze, ze nastepny cykjl dni plodnych zacznie sie u mnie w swieta. Bedziemy mieli z mezulkiem sporo czasu na staranka. Chyba, ze @ przyjdzie nie tak jak powinna. Ale juz 3 cykle mialam po 26-27 dni wiec mysle, ze juz mi sie unoromowala. Nie moge sie doczekac okresu, skonczenia antybiotykow i wogole brzuszka z maluszkiem :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 przytulaj się mocno i za nas też trochę, moze nam wszystkim się udzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0na0
Hej własnie wróciłam od lekarza mam pierwsze zdjęcie dzidziusia ma juz 2 mm :-) tak się ciesze ze wszytko oki. Denerwowałam się tą wizytą. Dziewczyny głowa do góry myśmy się przez rok wogóle nie zabezpieczali, stosunek przerywany i tez w pewnym momecie sie zaczełam zastanawiać czy aby cos nie tak tyle czasu i żadna wpadka??Widocznie nasi mężczyźni mają dobrze wyrobiona precyzje :D Czuje się dobrze poza bólem brzuszka i ogromnym apetytem, cały czas chodze głodna, w nocy nawet się budze z głodu! Powodzonka trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona0 to super, az glupio sie przyznac ale ci zazdroszcze tej fasolki w brzuszku :) Trzymam kciuki za ciebie i wasze szczescie. Karla za nas wszystkie sie bede \"przytulac\". Ale tak wczoraj sobie myslalam, ze juz wiosna, ze wszystko zaczyna sie budzic do zycia. Wiec i moze nasz jajeczka i plemniczki dostana energii. :D Wiadomo, ze pogoda ma duzy wplyw na nasze samopoczucie i wogole. Wiec za tydz przestawiamy zegareczki. Dni bede dluze, no mam nadzieje, ze cieplejsze pojedziemy sobie z mezem na wycieczki i jak za starch dobrych czasow na lonie natury postarmy sie o Szczescie. Niech juz ten snieg znika, tem rosnie, a my dziewczyny w tej napiekniejszej porze roku dzialajmy jak za mlodu. Bez oporow, spontanicznie i z glupimi pomyslami w glowie, a napewno latem juz nie polezymy plackiem na sloneczku, co wcale nas nie bedzie smucic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0na0
Eee tam głupio rozumiem co czujesz, jeszcze nie dawno przechodząc koło ciężarnej lub matki z dzieckim robiło mi się smutno i dopadała mnie zazdrość. Jeszcze się nie przyzwyczaiłam nie dociera to do mnie, dopiero dojdzie jak mi chyba brzuch urosnie a mały mnie kopnie :-) Nie czuje się jakoś zaciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i jeśli nie macie nic przeciwko to dołącze do waszego forum. Chciałam pogratulować koleżance 2mm fasolki, to musi być super uczucie :) Ja staram się zmężem od września. Po kilku miesiącach bezowocnych starań poszłam do gin i poprosiłam o monitorowanie cyklu usg, które wykazało, że nie mam owulacji a na pewno nie przy każdym cyklu i oczywiście po badaniach podwyższona prolaktyna. Obecnie biorę Bromergon, Clo i Luteinę - przytyłam 4kg w 3 miesiące, podejrzewam że po Bromergonie. Owulacja się pojawiła...tylko ciąży nadal nie widać. W sobotę robię kolejny test ciążowy, bolą mnie piersi i siusiam 3 razy w nocy co mi sie nigdy nie przytrafiało. Zapewne główka wariuje bo przecież kobiety potrafią sobie coś ubzdurać ale w głębi duszy mam nadzieje, że w końcu się uda, czego i Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla jestem jestem:):):) mam cykle 35-40 dniowe, wiec okres dostalam oczywiscie po terminie: 21.03 i wczoraj wzielam pierwsza tabletke CLO...kupilam testy owulacyjne, od 8 dnia cyklu bede robic testy i bedziemy dzialac...za 30 dni zrobie test...3majcie kciuki ja tez za Was trzymam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................7.......... ..........25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzię i czytam i nie bardzo wiem co to jet to CLO?? Oswiećcie mnie dziewczyny, bo głupio się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ja też biorę Bromergon i Luteinę, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak do końca kwietnia mi się nie uda to ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, clo to tabletki wspomagajace jajeczkowanie. To wlasciwie pierwszy lek, ktory jest przepisywany, kiedy cykle sa bezowulacyjne. Ma wspomoc jajeczkowanie, a faceci biora to na silowniach jako wspomagacz-steryd;) ale na kobiety nie dziala on w ten sam sposob. Jest o nim duzo informacji na necie, jesli wykluczy sie te sterydowe rewelacje dla miesniakow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko dodac, ze ja biore lek, ktory przepisano mi w Anglii i nazywa sie on Clomid (Clomifene Citrate) firmy Aventis (50mg) jedna tabletke dziennie, od 2 do 6dc. Jestem po pierwszej, dzis wieczorem kolejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
U mnie były efekty juz po 1 tabletce dziennie od 3go do 7go d.c. rósł jeden pęcherzyk zawsze w prawym jajniku :) i na szczeście zawsze pękał bo czasami zdarza się że nie chce pęknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
mowa oczywiście o clo, karla trzymam kciuki, a czy masz monitorowane cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam monitoringu, dlatego troche sie boje, jutro jestem ostatni dzien w Polsce, a wizyte u ginekologa w Anglii mam za 2 miesiace. W 21 dniu cyklu mam isc na badanie krwi, nie wiem po co:/ mam po prostu nadzieje, ze to bedzie moj pierwszy i ostatni cykl z CLO:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
MAJA A SKAD WIESZ ŻE NIE MASZ OWULACJI? MIAŁAŚ JAKIES BADANIA? BO SKORO PRZEPISALI CI CLO TO MUSIELI MIEC POWODY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyni. 0na0 mam pytanko pisałaś coś na temat plamienia i napisał że liczysz na to znak że się zagnieżdza. 18 dnia cylku bardzo mało plamiłam byla to krew ze śluzem i zastanawiam sie co to moglo być. może toś inny mi odpowie na to pytanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×