Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Ledwo nadazam za wasza rozmowa hehe :D Rzucilam sie w wir czytania ksiazek. Wczoraj przeczytalam Oddam moje dzieci super ksiazka a dzis katuje łzy na pustyni, tez ciekawa. Wy dziewuchy chociaz macie zajecie i jakos mozecie na chwile o tym wszystkim zapomniec. Ja natomist jestem osoba bezrobotna z zasilkiem hehe :/ Od 2 miechow szukam pracy, ale tak jaby wszyscy wyczowali, ze chce zajsc w ciaze. Odrazu kiedy byl slub, a planuje pani dzieci w najblizej przyszlosci. Jak oni tak kurna moga. No wiec mam duzo czasu na myslenie. A dzis to dobila mnie wiadomosc o mojej kuzynce, ktora poraz drogi wpadla z inym facetem. Pierwsze dziecko wychowuja jej rodzice, gdyz ona cpala podczas ciazy i dziecko urodzilo sie z uposledzeniem umyslowym, dotego wczesniak i wogole. Rodzice nawet niewiedzieli, ze byla w ciazy dopiero ze szpitala zadzwonil. Niewiedzieli, bo jak wyszla z domu tak nie przyszla. Teraz znow sie pojawila z brzuchem. I co pewnie urodzi i dalej pojdzie w trans. Az czlowieka szlak trafia. My tu jestesmy sklonne kochac bezwrunowo, oddac wszystko co mamy zeby byc mamusiami. A los splata figla i daje te wielkie szczescie osobom ktroe nie chca go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mówiłam że nie dam rady ale widocznie jestem silna. boje się tego cylku boje się @ boje się że się załamie . troszkę mam pozytywne przeczucie ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkowa czarownic robiłam ten sam test co kupiłaś :-) 4 dni przed okresem i nie wyszedł. W dzień okresu wyszła bladziutka kreseczka. Tyle co ja juz wydałam na te testy to wole nie liczyć ;-) A co do tych szkółw Anglii, to nie może i nie są złe ale ja mieszkam w Londynie i jak widze jakie tam są rozwrzeszczane i zgorszone dziciaki, a jeszcze strach że przyniosą jakaś chorobe od czarnych lub hindusów śmierdzi od nich na kilometr. Strach dziecko do szkoły puścić. 13 letnie gówniary z brzuchm chodzą, bzykaja się z kim popadnie no tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nie wiem jak to jest ze szkołami w Londynie, ale podejrzewam ze moze byc tak jak mówisz. Chociaz mysle, ze mozna i tam znaleźć dobra szkołe. W Polsce przeciez tez rozne rzeczy w szkołach sie dzieją, nie ma co uogólniac. Testy rzeczywiscie drogie, ale mam zamiar jeszcze ze 2 zrobic :D Ostatnio widzialam w poundlandzie testy za funta :D ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. właśnie wstałąm pije kawkę i jem śniadanko mieżyłam dzisaij temperature miałam 37. ide dzisaij do pracy na 12 godzine lubie swoją prace ale jak okaże sie ze udało sie to odrazu idę na L4 . życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
malawronka wiem że cięzko wytrzymac ale pomysl...zrobisz teraz test wyjdzie negatywny, zasmucisz sie tylko a w poniedzialek i tak zrobisz koleny :) Trzymam za ciebie kciuki, ja tez musze czekac do soboty, pobolewa mnie delikatnie podbrzusze, nie wiem czy to zle czy dobrze...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczynki widzę że wszystkie testujecie ... życzę aby wyszły 2 kreseczki ... Ja mam 12dc wczoraj były przytulanki :) Chociaż ja to nie czuje abym miała owulkę ... Dziewczyny powiedzcie mi po czym rozpoznajecie że macie owulację??? ... jak obserwować śluz ... mi to się wydaję że ja nigdy nie mam takiego jak powinien być :/ Nie raz to wydaje mi się że ja to chyba nie mam owulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
MNIE TEŻ I TO AKURAT DOBRY ZNAK TYLKO WIESZ...JA W PIATEK POWINNAM DOSTAC @ WIEC MOGĄ MNIE BOLEC ZE WZGLEDU NA TO. FAJNY BYSMY MIALY PREZENT NA BOŻE NARODZENIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
PĄCZKOWA JA TEZ NIE WIEDZIALAM KIEDY MAM OWULACJE, POSZLAM DO GIN NA MONITORING CYKLU USG, OKAZAŁO SIE ZE JEJ NIE MAM tERAZ BIORE LEKI I MAM WZORCOWO OWULACJE W 15 D.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączkowa śluz wydaje mi sie że powimien przypominac jajka bialko rościągliwe i przeżroczyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nieregularnie miesiączkuję więc dodatkowo nie wiem jak wyliczyć kiedy będzie ... we wtorek za tydzień idę do ginka i poproszę o monitoring cyklu ... miłego dzionka dziewczynki ja dziś mam wolny dzień i zaraz biorę się za sprzątanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
OD ZAGNIEŻDZENIA !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................7.......... ..........25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla83....................25.................5......... ..........08.04.2009 pączkowa.................23.................2........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... .........31.03.2009 ona0........................22.................3........ ...........19.03.2009 maja1981..................27.................7.......... ..........25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................7......................27.03.2009 juz jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............IMIĘ ..........D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg malawronka....Ewa.........3.03........malawronka1@wp.pl...16260954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE Nick...........tydzień ciąży..........t. porodu..........dł. starania ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
malawronka ja wole pozostac anonimowa i nie podawac maila ani nr gg, duzo jest świrków w sieci, oczywiście nie piszę o was staraczkach, ale kazdy moze wejsc na to forum a nie chciałabym dostawac poźniej glupich wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja tam tego sie nie boje od 2 lat podałam te dane na innym forum i ne mialam żadnych problemow a jak by co mogę zmienić mejla czy gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
ja wolalabym nie zminiać nic bo mail i gg mam od welu lat takie samo. Mam nadzieje ze w przyszlym tyg dołaczymy do tabelki zaciążonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ale sie rozpisalyscie:) a ja czekam na dni plodne:)) dzis czwarta tabletka CLO, czuje sie swietnie, tzn nic mi nie jest:) testy czekaja na dni plodne:) mam nadzieje, ze za 30 dni napisze, ze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja dopiero teraz, troche spalam po pracy :) U mnie dobrze, pobolewa mnie brzuch jak na okres.. dziwnie tak, ale moze tak ma byc. Do lekarza ide za kilka tygodni. Poza tym wiosna juz u nas, ciepło i pachnie pięknie- skoszoną trawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×