Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Hejka. W tym cyklu znow zaczynamy staranka. Antybiotyk konczy mi sie w srode wiec mozemy spokojnie dzialac. Zobaczymy jak sie sprawdza te testy owulacyjne. Ale jakos w ich dzialanie watpie. Wole stosowac metode seksu co 2 dni. :) No ale ich tez uzyje co maja lezec i sie marnowac :) Poczekam jeszcze 2 cykle jak sie nie uda to nic nie zostanie jak ginekolog. Po co odwlekac. A teraz ide sobie wziac ciepla kapiel. Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczynki. byłam dzisiaj na USG jest wszystko dobrze w sobote znowu musze iśc do lekarza ponieważ wtedy kończy mi sie L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez wlasnie wrocilam od lekarza :-) Slyszelismy juz bicie serduszka, dzidzia ma juz 6 tyg i 4 dni. I wszytsko jest ok, juz jestem spokojna. Trzymam kciuki za was, wiosna bociany latają i wogóle uda się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj byłam odebrać wyniki z HCG oraz z Toxo. bede musiała pamiętac o nich żeby je wziąść w sobote jak bede jechała do lekarza. bede musiała pamietac o poproszenie lekarza o zdjęcie z USG. i licze na to że usłyszę bicie serca maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
ehhhh...az i ja się wzruszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 17dc, starania w pelni -co drugi dzien:):):) dzis zaczely mnie pobolewac jajniki, mam testy owu, mysle ze ten tydzien bedzie plodny, przy cyklach 40dniowych. juz niedlugo sie okaze:)....... za jakies 2 tyg ehh, zebym i ja uslyszala bicie malego serduszka:) milej i owocnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie 28 dc, 14 dzień podwyższonej temp. Czuję się tak jakbym @ miała zaraz przyjść, tylko prawy jajnik bardzo mnie boli. Nigdy tak nie miałam przed @. A biciem serduszka też się wzruszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no to teraz cała strona poświęcona jest na emocje usłyszenia bicia serduszka. tak sie nakręciłam że w sobote bardzo chciała bym usłyszeć. ale zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam kolezanki ja tez sie staram z narzeczonym @ mam dostac dzis lub jutro zobaczymy mam stracha za duzo sie naczytalam chyba o ciazy i teraz widze u siebie wszystkie no prawie wszystkie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur nie przejmuj sie dziewczyna jak pragnie dziecka ciąży to zawsze widzi u siebie wszystkie objawy jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Az milo was poczytac takie szczesliwe :) My z mezusiem sie staramy jak mozemy. Czyli co 2 dni. Na swieta znow zlapie dola wszystkie kobiety w rodzinie albo z dziecmi albo w ciazy :( Ale chociaz znow bede miala okazje poprzytulac sie do brzuszkow :) Pzdr was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu24 nie załamuj sie Aniu na pewno nie dlugo zobaczysz też upragnione 2 kreseczki. tego z całego serca ci życze i wszystkim które tego pragną a tym juz zaciążonym żeby było wszystko dobrze i Wasza dzidzia szybko rosła i była zdrowa. pozdrawiam życze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię stanowcze NIE łapaniu doła na święta !!! Choć czasem jest ciężko. Ja łapie już wszystkie możliwe doły ... nie tylko te związane z niemożnością zajścia w ciążę. Jakoś tak ostatnio wszystko jak krew z nosa... zamówiliśmy fotele, miały być na święta \"miały\" ale nie będą :( miały być również brakujące 2 krzesła do stołu \"miały\" :( Święta u nas, tak bardzo chciałam mieć te krzesła i fotele :( Ale trudno przeżyjemy. Poza tym nie mam nawet kiedy jechać po zakupy, tyle spraw do załatwienia i nie ma kiedy a są to ważne sprawy ... idzie się załamać i popaść w depresję. Ale ja tak łatwo się nie poddam, spróbuję pozałatwiać jak najwięcej a resztę po świętach ... w końcu nie trwają one wiecznie. Tak poza tym dziś dostałam @ ... jestem zaskoczona bo przyszła jak nigdy jak w zegarku. Cieszę się bo zaczynam teraz działać 23 kwietnia pierwsza tabletka duphastonu. :) Mam nadzieję że wszystko się dobrze ułoży ... wszystkie sprawy da się pozytywnie załatwić ... no i w brzuszku zacznie się dziać tak jak się dziać powinno. :) Jeszcze 2 dni i pełna świąteczna relaksacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze dolowanie sie nic tu nie da a moze zaszkodzic. Ale dobrze wiecie same jakie to jest dolujace. Na dodatek wszystko sie wali. Mamy troche problemow, ale staram sie myslec pozytywnie. Paczkowa zgadzam sie z toba, ze w takiej sytuacji to nawet malo wazne zeczy doluja. A teraz lece na zakupy bo swieta zapasem, a nawet jajeczek w domu nie ma :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale tu cicho... u mnie 19dc wczoraj i przedwczoraj test elektroniczny pokazal ze mam dni plodne, w koncu:) tak czy siak, caly cykl staralismy sie co drugi ,co trzeci dzien, mam dlugie cykle nawet 40 dniowe, wiec na wyniki jeszcze poczekam:( zrobie test za okolo 15-16 dni, a nawet pozniej... ...albo @ albo dwie kreseczki:) piszcie co u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... ......... 31.03.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)..........25.04.2009 malawronka...............25.................22...................30.03.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 ponawiam tabelke, tak zeby przypomniec co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 Zmulka... deszczyk pada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24.................6.......... ......... 31.03.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 A o to propozycja tabelki, do ktorej juz wkrótce kazda z nas sie przeniesie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wesolych swiat dziewczynki !!!!!!!!!!!:*:*:* ZACIĄŻONE:)............Który tydz....................chlopiecCZYpanna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 aktualizacja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009......??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................3........... .........14.04.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 ona0........................22.................3........ ........... 19.03.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 malawronka...............25.................22.......... .........30.03.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..????????????????????? Zmieniam tabeleczkę bo mam @ (czytaj małpeczkę) :) się zrymowało Tak poza tym to mam tą @ ale coś taką tyci tyci może się troszkę rozhlusta. miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nastał czas świątecznych porządków w tabelce. U mnie dzisiaj 29 dc, 16 dzień z podwyższoną temp. Jak rano zauważyłam ze temp nie spada, to zrobiłam test, a tam nic, jedna okropna krecha. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Czy któraś z was też tak kiedyś miała tzn. podwyższoną temp i test negatywny?? Jak dlugo to moze jeszcze potrwać, niech ta @ w końcu przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos chyba swiateczne porzadki was zawalaja, ze tu taka cisza jak nigdy. :) My z mezusiem juz posprzatalismy. Jutro na cmentarze, i jeszcze troszke pichcecnia. :) No, ale nam to nie przeszkadza w starankach. Uzywam tych testow owulacyjnych. Narazie ciagle 1 kreska. Ogolnie dzien plodny powinien mi wypasc w poniedzialek-wtorek. Wiec zobaczymy czy testy wykarza. Najsmieszniejsze jest to ze wczoraj ogladalam jakis film na dwojce i tam tez byla mowaz, zeby sie kochac 2 razy dziennie. Mam nadzieje, ze to nam pomoze. No i dzis uslyszalam super nowine, moja sasiadka z rodzinnego bloku zaszla wreszcie w ciaze. Starali sie 3 lata. Wesolych Swiat dziewczyny. Oby te swieta wypelnily was nadzieja, miloscia, radoscia i wielkiego optymizmu. A dla naszych zaciazonych duzo zdrowka. Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×