Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość martusiaa26
Ja wolałabym córunie ale najważniejsze żeby było zdrowe. Nie mam pojęcia jak to działa hehe myślę że takie przesądy o poczęciu dziecka są dalekie od prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
Witam serdecznie, czy można przyłączyć się do WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i zapraszamy. Co do tego poczecia chlopca czy dziewczynki to ja tez nie wierze. Wiadomo kto pierwszy ten lepszy. Jesli plemniczek y dojdzie pierwszy to chlopiec a jaesli x to dziewczynka. Niby zalezy to od sluzu czyli przed jajeczkowaniem x maja wieksza sile przebicia. A podczas jajeczkowania y. Stosunkowo najwiecej rodzi sie dziewczynek niz chlopcow. Ale to tylko statystyki. Buziaki. Dla mnie najwazniejsze aby bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
gratuluję wszystkim staraczkom osiągnietego celu, ja niestety jeszcze pracuję z mężem nad dzidzią. Coprawda tak z przyłożeniem się to od października. Wiem napewno już, że mam za niski poziom progestronu w ostatniej fazie. Biorę już 3 ostatni miesiąc Duphaston, ale jak na chwilę obecną mi nie pomógł. Ciężko jest u mnie wyliczyć dni płodne gdzyż okres jest nieregularny. Co prawda Duphaston troszkę mi go uregulował. Ostatnio nawet udało nam się kochać w momencie bolącego jajnika, podobno wówczas jest jajeczkowanie i zobaczymy na koniec miesiąca czy będzie okres czy też niee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a na ten progesteron to robiłas jakieś badania? z czego biorą się problemy z progesteronem, wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
Tak robiłam badania hormonalne zaczynając od 7 dnia cyklu co 7 dni. I wyszło z nich , że w ostatniej fazie wtedy kiedy progesteron powinien podtrzymywać ciążę ja mam go niestety przy mało, aby mógł się na 100% zagnieździć zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
a te badania zlecił ci lekarz czy gdzies sobie wyczytałaś?wiem że to może byc dziwne pytanie ale ja większość informacji znalazłam w necie, jedynie potem otrzymałam potwierdzenie ( mój gin ma przerąbane ze mną, własnie dziś do niego pedze więc popytam dokładnie:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia5
kochana poszłam do mojej Pani gin- którą poleciła mi koleżanka, bo też nie mogłam trafić na lekarza z prawdziwego zdarzenia, powiedziałam, że sie staram z mężem o dziecko i jakoś nie wychodzi nam to za bardzo , więc przepisała mi badania hormonalene,tarczycę LSH, progesteron i jeszcze jakieś nie pamietam powiem szczerze, ale te wszystkie podstawowe, aby wiedzieć co w trawie piszczy. Poszłam do spzitala i raniutko co 7 dni robiłam badania krwi. Niestety odpłatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
hej akinom-ka, a jak jest z tobą? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo!!! Witam nowe osóbki :) Misia5 ja właśnie zaczynam 3 miesięczną przygodę z duphastonem ... mam wiarę że się uda. Też mam problem z drugą fazą cyklu ... ale mój gin powiedział że nie mam owulacji :( Na początek duphaston gin powiedział że może zadziała już on i uda się zajść w ciążę a jeśli nie to po 3 miesiącach clo. Misia5 jeśli uda Ci się za 3 razem z duphastonem to będę miała większą wiarę że mi też się uda Powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ karla83....................25.................5......... .......... 08.04.2009 pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1........... .........22.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
dziewczyny przyznam Wam się, żechyba wcześniej oszaleje niż doczekam 22.04 a mój mąż przy mnie:):), już nie chcę nic przy nim gadac bo pomysli że zwariowałam :):) wiem, ze takie podejście jest niezdrowe ale cóż poradzić... a z tą beta Hcg to ja sama nie wiem, jak ciąża się przestała u mnie roziwjać to beta mimo wszystko wskazywała na ciążę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopiero na samym początku starań,tera czekam jak zbawienia okresu ponieważ nie miałam go ok trzy miesiące(myślałam może ze to ciąża ale niestety nie-znikną ot tak sobie i już) i byłam u gin który mi przepisał Luteinę 50 i brałam przez 7 dni.. jak już wreszcie okres się pojawi to będę wtedy mogła dopiero zacząć obliczać i kontrolować jak to jest ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano dostałam @, nie umiem okreslić następnej daty @, więc podam tak jak ostatnio po 35 dniach. Najwyżej mnie zaskoczy szybciej. Wyć mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1.......... . .........22.04.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Im nas więcej tym raźniej :) Karla znam to dobijające uczucie kiedy czekasz z nadzieją a tu nagle @, Wczoraj mąż wziął mnie na kolana i uśmiechając się podpytywał czy będę w tej ciąży czy nie....ehhh jakby to zależało ode mnie to już dawno bym byla... Na majówkę wybieramy się nad morze....mam nadzieję że będziemy się cieszyli pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Życzę tego Wam wszystkim kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
malawronka daj znać jak tak po dzisiejszej wizycie u gin? Jak tam z Twoją fasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
Dziewczyny musi się udać, ja jestem bardzo optymistycznie nastawiona ( do niedawna to jeszcze mialam doła)trzeba myśleć pozytywnie!!!!! martusia trzymam kciuki za owocny weekendzik, za resztę dziwczyn też ...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Witam dziewczyny. Chciałam się przyłączyć. Jestem na samym początku starań, raz nie wyszło... razem zawsze łatwiej czekać.. Więc mówię miło "dzień dobry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Dopisuję się do listy STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1.......... . .........22.04.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.....................14.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u lekarza na USG jest wszystko ok maluszek rośnie i bije mu sliczne serduszko. na następną wizyte idę 8 maja . tylko teraz nie wim czy szybciej sie nie umowić ponieważ powimno się niby mieć kartę ciąży przed 10 tygodniem poniewaz póżniej może być problem na uzyskanie becikowego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
no własnie czytałam tez o tym becikowym, nieźle to wymyslili cwaniaczki, masakra jakaś człowiek musi byc na bieżąco non stop bo inaczej go wykołują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetha
Hejka. Też się dopisuję. Staram się drugi cykl a planuję już od około pół roku ale zawsze było coś ale teraz postanowione, koniec kropka. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ pączkowa.................23.................4 .......... ..........06.05.2009 NowaTu24.................24................7.......... ......... 26.04.2009 maja1981..................27.................7(1zCLO)... .......25.04.2009 martusiaa26..............26.................8........... .........28.04.2009 kate1025..................25.................1.......... . .........22.04.2009 karla83....................25.................6......... .......... 21.05.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 anetha....................26..................2.....................10.04.2009 ZACIĄŻONE ............ tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka.............6...............07.12.2009......? ????????????????????? ona0.....................8................29.11.2009.... ..?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. dziewczyny nie martwcie sie o becikowe. Ta ustawa wchodzi od listopada. Wiec kobiety zaciazone do konca pazdziernika nie maja co sie bac :) Robilam w tym tyg testy owulacyjne i powiem tak albo ja cos nie halo albo te testy. Niegdy mi nie wyszly takie same kreski. Jedna jasniejsza jedna ciemniejsza. Nie wiem co o tym sadzic. No ale nie zwazajac na to kochamy sie jak kroliczki :D W dlugi weekend majowy mamy 3 imprezy. Ur tesciowej, 30lecie tesciow i ur szwagra 30. Maz sie smieje, ze bede za fajera bo kobieta w ciazy nie pije. Oby!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że ta ustawa bedzie wchodziła od 1 listopada to od tego dnia słyszałam ze bedzie już problem z odebraniem becikowego bede musiała dowiedzieć sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
malawronka masz rację, lepiej przesunąć sobie wizytę niż później mieć problem, napisz nam jak Twoje samopoczucie, masz mdłości lub zachcianki? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×