Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

witam. NowaTu dzieki za przypomnienie o programie " mam talent" bardzo go lubie a zapomniała dziisaj o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A ja w sumie to nie wiem :) ... ode mnie z miasta jest Kaczorex ... a podobali mi się Kruk i Blacha :) i Marcin Wyrostek :) Niby z sądy onetowej wynika że wygrają Ci operowi bracia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby te 2 panny co spiewaja nie wygraly mi jakos nie przypadly do gustu. Patenciarz jest ok i chyba ten od akordeonu. No, ale ja trzymam za swoich Bialostoczan..,. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech skoncza sie te reklamy, ja to niecierpliwa :D DObrze, ze mezus zajety robota nie przeszkadza mi, bo on tego nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to mi sie podoba!!!! Akerdonista wygral!!!! Super Ale szczerze wkurzylabym sie jakby ci braca wygrali... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny buciki pełne dziś rano były ?? :D:D:D:D:D Miłej Mikołajkowej niedzieli Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie Mikolaj nie zawital. Ale moze dla tego ze siedze na wsi, a to takie zadupie, ze Mikolajek znalesc mnie nie moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma was?? :( Wyslalam meza dzis do sklepu, dalam mu karte, bo nie mielismy kasy. On przychodzi bez zakupow i co, babka nie chciala przyjac karty, bo on na bank nie jest Anna :) No wiec poszlam z nim. I powiedzialam, ze jakos ja robie tu zakupy i place karta meza, a na Grzegorza nie wygladam. Baba tylko leb spuscila. Powiedzialam, ze powinni sie zdecydowac czy przyjmuja czy nie... :P No, a teraz lece sie kapac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Widzę, że wczoraj pochłonęły Was te mikołajki ... tylko biedna NowaTu monolog jak zwykle prowadziła :) ... Dziś idę do fryzjera, ale tylko obciąć te moje kudełki bo straszne już są oj straszne ... plączą mi się, a przy wyczesywaniu to wyrywam sobie garść włosów :/ tak to bywa z takimi kręciołami ... a więc obcinam i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero się zwlekłam z łóżka ... w żołądeczku już burczy, a więc trzeba coś zjeść :) ... Właśnie słuchaliśmy piosenek z telefonu leżąc w łóżeczku ... Olkowi spodobały się FASOLKI, tak kopał, że aż brzuchol skakał :) hihi a więc pierwsze wizualne kopniaki już mamy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale mam farta. Wyslalam CV. I dzis zadzwonili. W srode na szkolenie i od poniedzialku do pracy. No wiec dzis musze sie dowiedziec, czy mi przedluza ta umowe, bo jutro z rana mam dla faceta potwierdzic. Wiec jak cos problem z praca minal :D Ciesze sie jak dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już obmyślam dalekosiężne plany, że jak urodzę no to oczywiście macierzyńskie, a później zacznę wychowawcze (nie ma mi się kto zająć małym szkrabem, a do żłobka nie mam serca takiego maleństwa ... chociaż przez zimę jeszcze sobie odchowam troszkę, a jak już będzie większe to przejdzie pod opiekę prababci) no i tak już sobie pomyślałam, że jak będę na tym wychowawczym to wezmę się za szukanie jakiejś lepszej pracy, może mi się uda, a jak nie to wrócę na stare śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez nie mialby kto sie zaopiekowac dzieckiem. Wiec albo zlobek, albo wychowawczy. No chyba, ze nie bede pracowac :P Ale dla mnie to bardzooo odlegly czasssss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×