Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate1025
no nieźle paczkowa, pelne szaleństwo:)a mówiłaś, ze zakupy w styczniu:P wiem, wiem nie mozna wytrzymac jak się widzi takie cudeńka, ja na razie się tym nie zajmuje, nie miałabym gdzie wsadzic tych rzeczy, najpierw przemeblowanko musimy zrobic Fifi zazdroszcze ci tej wanny:) nie cierpię prysznicu pączkowa zabawka bardzo fajna ale troszku droga, no chyba ze masz tylko jednego dzieciaczka do obdarowania to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis sie dowiedzialm, ze przedluza mi umowe. Ale na ile to nie mam pojecia. Narazie spokoj. Za tydzien @. Eh... nawet nie chce mi sie myslec. Wiec nie mysle. No, bo co tu myslec jak napewno sie @ pojawi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate zrobiłam składkę z rodzicami i dziadkami więc po 50zł ... dzieciaczków mam 4 więc ograniczenia są ... 22 stycznia Jaśkowy roczek mnie czeka więc trzeba się rozglądać za kolejnym prezentem ... NowaTu to dobrze, że przedłużą Ci umowę :) i oby @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pije kawke. Zaraz musze leciec do ubezpieczalni. Mam nadzieje, ze juz zakoncze te zalatwianie. No i trzeba postawic samochodzik na jakis warsztat i kupic zderzak. Paczkowa my tez czesto robilismy zrzutke jak zabawka byla drozsza. No, al w tym roku kupujemy sami wiec beda to tansze gadzety :) Dziewczyny odswiezac tabelke: STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 karla83....................26.................10 ................... 06.10.2009 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............30...............07.12.2009....... .... Filipek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? pączkowa...............19...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................19...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................16................31.05.2010.. . ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31.07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 Dla MAlej 30 juz zmienilam tydz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny moze wykasujemy dziewczyny ktorych z nami juz nie ma a sa na liscie. jak sie pokaza to sie dopisza... A tak tabelka bedzie bardziej przejzysta :) Taka propozycja z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................24................8........... ...........16.07.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna pączkowa...............19...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................21...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................16................31.05.2010.. . ........?????????????? xmonikax24..............4.......... ......31.07.2010......Mateuszek/Maja MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 Troszkę odkurzyłam tabeleczkę i wyrzuciłam dziewczyny które dawno nie pisały. Kate wpisz sobie tydz bo ja to już nie wiem w którym ty w końcu jesteś ... Ja cały czas pisze ten z OM, z USG wychodzi 1,5 tyg do przodu. NowaTu no my często robimy zrzutki tym bardziej jak wiemy co kupić i jest to droższa rzecz ... choć w tym roku się troszkę ograniczam budżetowo to i tak prezenty pochłoną troszkę kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko zalatwione. Dzis maja przelac pieniazki. Wiec w nastepnym tyg stawiam autko na warsztat. Oby do swiat zrobili. No i mamy z mezem mala sprzeczke. Bo co roku na swieta robimy sobie wspony prezent. I w tym roku nie mozemy dojsc do porozumienia. ;/ Wiec wyjdzie, ze zrobimy chyba oddzielne skromniejsze. A teraxz bede opychac sie spagetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Mam pytanko a mianowicie co sadzicie o witaminkach dla naszych panow PROMEN? czytalam ze sa dobre, poprawiaja jakosc nasienia, i ilosc ponoc tez ale i;le w tym prawdy?? Czy ktorys z Waszych Panow to stosowal lub stosuje?? Ciekawa jestem ;) Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że są dobre ... trochę witaminek na pewno nie zaszkodzi :) My niby kupiliśmy ten aparat jako nasz wspólny prezent gwiazdkowy, ale pewnie coś tam jeszcze sobie kupimy ... chciała bym dla M kupić koszule i krawat :) Zobaczymy jak to wyjdzie ... w pierwszej kolejności inne prezenty może uda mi się wyczaić gdzieś coś fajnego a tańszego i zmieścić się w budżecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Ale się nasprzątałam :) ... trzeba było zacząć pomału świąteczne porządki :) ... W końcu poukładałam w szafach, bo już mały sajgonik się zrobił i posprzątałam w kuchni... jutro wezmę się za łazienkę :) A na drugi tydzień zagonie M do mycia okien, chciała bym też pościągać żyrandole bo na pewno zakurzone strasznie tzn M pozdejmuje :) Kiedy ubieracie choineczki ??? Macie sztuczne czy kupujecie żywe ??? Ja w tamtym roku strasznie chciałam żywą, a wyszło na to że kupiliśmy sztuczną i to taką dużą pod sam sufit :D no i teraz zmieniliśmy foteliki które są większe i nie wiem jak ja ją zmieszczę ... będziemy kombinować :D ... Planuję ubierać w piątek za tydzień jak już będzie w domciu posprzątane na błysk :D Już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
pączkowa nie szalej ze sprzątaniem, ja poszalałam i efekt był cudowny:( choinkę przez dwa lata miałam żywą ale od dwóch lat mamy taka wielką sztuczną, fajnista jest:) ja tez się muszę jutro wziąc za sprzatanie ale takie malutkie, trochę czasu jeszcze zostało więc nie będę się spieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie szaleć za bardzo ... Ja w tamtym roku się wykosztowałam na ozdoby świąteczne ... tak to jest jak pierwsze święta w nowym domku ... Zmykam spać papa miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. dawno nie zaglądałam do was. u mnie wszystko dobrze. Filipek jest grzeczny czasami marudzia , ale ma problem kupkowy. dlatego meczy sie i ja też. przyszłam sie przywitać. ale poczytam co tam u was jutro . buziaki pa. wczortaj miałąm termn porodu a moj Filipek ma już 3,5 tygodnia. :) jet wspaniały i kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka no to szczęśliwa mamuśka z Ciebie :) ... Co do kupkowych problemów, to ponoć częsta dolegliwość dzieci karmionych sztucznym mlekiem ... mojej siostry Jaś też miał z tym problem, strasznie się prężył i nadymał a nie mógł zrobić, wiem że pomocne były kropelki espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niewyspalam sie. Nocowala u ans szwagika z dziecmi. I rano poszla do pracy. Z dziecmi zostala tesciowa i od kad poszla do pracy starsza dawala jezzu, ze mama poszla. Czyli pobudka o 5 rano. Tydzien przed @ i juz piersi daja o sobie znac :) Nie jest jeszcze tak zle, ale pewnie powoli sie rozkrecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 14000
Oj ja też dziś jestem niewyspana aż mnie głowa boli:/ Ten remont i ta robota z nim związana mnie chyba wykończy... Ponoć zima idzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysial55
cześć dziewczyny... moze wy mi pomozecie:) Staramy sie o dzidziusia... jak narazie to pierwsze podejście. Trzy dni juz spoźnia sie okropna @... oby nie nadeszła:) a testy ciągle wychodza negatywne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie marzy snieg, mrozik -5 i wielkie slonce... A nie ta paskudna pochmurna szara pogoda. doluje tylko!!! Milego popoludnia, pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysial55 to może idź na bete wtedy będziesz miała pewność ... wiem jaki to dobijające kiedy @ nie ma a i testy wychodzą negatywnie ... A @ zawsze masz regularnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysial55
mniejwięcej tak albo dostaje @ wieczorem albo nast. dnia rano. a tu nic.... z badaniem jeszcze poczekam do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innej rady nie ma, jeśli przez weekend nie przyjdzie, spróbuj powtórzyć test lub zrób bete ... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co mam kupić siostrze M i jej mężowi ... może macie jakiś pomysł ?? mógł by być jeden wspólny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja własnie wróciłam z zakupów oto co zdobyłam: *kamizelke pikowaną w kolorze fioletu dla 10-letniej pannicy pod choinkę), *zestaw pysznych herbatek na wagę, akcesoria do parzenia, pudełeczka na herbatę , ciasteczka cynamonowe, cukier trzcinowy, muszę tylko kupic dzbanuszek i wszystko ładnie zapakowac i to będzie prezent urodzinowy dla siostry M, wczesniej kupiłam :*zabawkę grającą interaktywną dla rocznej chrzesnicy, *dla chrzesnicy M sukieneczkę śliczniutką i grającą ksiązeczkę, *dla chrzesnika M robota z serii Bionicle, *dla drugiej siostrzenicy M zestaw do robienia tatuazy kolorowych, * dla taty M kijki do nordick walking, dla babci M kosmetyki, dla mojej babci kolczyki srebrne, z resztą rodziny umówilismy się ze prezentów sobie nie robimy , może się komuś przydadzą pomysły pączkowa nie wiem może coś z agd sobie zyczą, albo jakis fajny album, bilety do teatru albo do kina, zależy ile chcesz wydac i co ich interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
my w tamtym roku kupiliśmy jeden parze toster ( bo chcieli) a drugiej domowe urządzenie do wyrobu czekoladek, poza tym moze książka-kamasutra albo masaz erotyczny czy coś w tym rodzaju, albo jakas fajna płyta nastrojowa ( jesli mają podobny gust muzyczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie im to ciężka sprawa coś kupić ... teraz głównie zapatrzeni są w swoją miesięczną córeczkę :) z agd raczej wszystko mają ... w tamtym roku kupiłam komplet pościeli bo wiedziałam że chcą, a teraz pustka w głowie ... Jutro idę buszować po mieście może wpadnę na jakiś pomysł ... Zjadłam chyba z 10szt ciasteczek holenderskich z czekoladą :| doszły już chyba do Olka bo szaleńczo kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tych "kopniec" od srodka:O Nie moge sie doczekac kiedy beda w ciazy, o ile bede:( Wpisalbym sie do tabelki ale nie wiem czy mnie tu chcecie? Jakis czas mnie tu jednak nie bylo, znacie sie juz dobrze. krysial55 ja teraz w tym miesiacu mialm dokladnie tak samo. @ mialm dostac 1.12 spoznial mi sie 3 dni, zrobilam test i wyszedl negatywny, chociaz bylam pewna w 100 % ze jestem w ciazy, no i niespodziewanie 4 wieczorem przyszla ta nieszczesna @ :( Kolejny miesiac stracony😭 ale u Ciebie nie jest powiedziane ze skonczy sie tak samo:) Zycze Ci z calego serca zebys zobaczyla dwie upragnione kreseczki:D a najpewniej isc na pete tak jak paczkowa pisala jest szybszy niz test z moczu:) Pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o prezent to ciezka sprawa, ja mam tak samo:( nigdy nie wiadomo co komu kupic zeby byl zadowolony?? ja np bardzo lubie ksiazki i dobra ksiazke tez chcialabym dostac, jakies ladne swieczki bo mam hopla na tym punkcie:P mysle ze takie zestaw herbatki z calym zestawem do zaparzania jest super prezentem jesli ktos jest smakoszem herbat:) mnie sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×