Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

... Oj nockę miałam średnio przespana :( ... niby M już przeprosił, więc mam nadzieję, że troszkę zrozumiał z tego co mu powiedziałam i już będzie dobrze. Dziś babcia z dziadkiem przywiozą mi ciuszki Jaśkowe :D i gondolę od wózia :D W weekend pewnie zabierzemy od siostry też fotelik samochodowy bo Jaśko już dawno ma nowy, a im tylko miejsce zawala :D Reszę wózka później, bo na razie jest w stanie używalności :D Także dziś będę z wielkim uśmiechem na ustach oglądać i układać w mebelkach ciuszki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Cieszę się ja głupia :D Kate a ty masz możliwość przejąć od kogoś wózek ?? Bo to jednak większy wydatek. Kiedy masz teraz wizytę u lekarza ?? Jak ten telefon wymienili Ci ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Jaka pustka ... gdzie się podziewacie dziewczyny ??? Mam już ciuszki .... normalnie ledwo pomieściłam w komodzie, kilka rzeczy w szafie wisi ... a to jeszcze nie wszystko ... SZOK !!!! Chyba skupię się bardziej na kupnie kocyków, pościeli i różnych gadżetów ... bo ciuszków to mamy full. :D i wszystkie piękniusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa wpadlabym Ci pomoc :D... Ja tylko bede musialam wozeczek zakupic. Po bratanicy mam jak cos, ale juz byl kilka razy naprawiany wiec dlugo bym nim nie posmigala :D Za 3 tyg swieta, a my nie mamy prezentow dla dzieciaczkow. Latam po allegro, ale nic mi sie nie podoba :D No i wogole brak pomyslow na prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplecik fajny ... :) Ja jutro jadę do miasta kupić coś na mikołaja ... Jaśkowi mam kupić skarbonkę i wrzucimy tam co nie co :) ... Mai kupię może jakąś książeczkę, a na święta na pewno zamówię te literki nad łóżeczko i coś najwyżej dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej Kobietki!:) Temat prezentowy widzę:) Ja już zakupiłam dwa prezenty dla Państwa Młodych. W sumie zrbiłam to wcześniej i nie żałuję, bo teraz za bardzo nie mam czasu w związku z tym łazienkowym rozgardiaszem:/ Poza tym dla siebie z męzulkiem to raczej symbolicznie z prezentami na Mikołaja bo nie mamy na tyle kasy. żeby szastać:/ remont zrżera tyle, że słabo... Więc ja już mu kupiłam zestaw Lamborghini. Na pewno mu się zapach spodoba:) mnie podoba się bardzo. Ciekawe czy do mnie Mikołaj zawitam...? :) Pączkowa - super, że masz z odzysku ciuszki, ile kasyy zostanie Ci w kieszeni! Ja niestety nie mam nikogo bliskiego z małym dzieckiem:/ No chyba, że w rodzinie męża, ale specjalnie nie utrzymujemy kontaktów z nimi więc lipa... A wszystko kupić to bankrut! Zresztą o co ja się martwię, przecież niewiadomo kiedy zajdę i czy w ogóle... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by trzeba było to by się kupiło ... może nie aż tyle ale na te pierwsze najpotrzebniejsze rzeczy kasę by się znalazło :) Ja prezentów jeszcze nie mam, ale w tym roku to raczej pieniędzmi nie poszastam. Z M kupimy sobie jakieś drobiazgi. Chrześniaczce właśnie wyczaiłam śliczny różowy plecaczek z HELLO KITTY, a do plecaka może bym włożyła jakieś gadżety typu kredki i jakieś słodyczaki może, no i jeszcze jej młodszej siostrzyczce, zastanawiam się czy może też nie plecak bo jest też taki tylko troszkę mniejszy... akurat tu wiem, że będą się z tego dziewczyny cieszyć :) Co o tym sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Mnie się podoba ten pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
hej:) ja wózek, ubranka i mnóstwo innych gadzetów dostnę od szwagierki:) więc tez jakis wydatków mega chyba nie bedzie:) u lekarza byłam wczoraj, wszystko ok:) co do telefonu, gośc w salonie tak mnie wkurzył, ze strasznie byłam do niego niemiła, miedzy innymi spytałam go czy często wciska szajs swoim klientom?okazało się ze telefonu na nwoy mi nie wymieni, więc napisałam reklamacje do plusa, czekam na odpowiedź, szlag mnie trafia bo nie uzywam tego telefonu a w sumie to jakbym wiedziala, ze tak bedzie to bym, jeden dzien poczekała i kupiła w salonie firmowym no ale sie napalilam i mam:( co do prezentów to my na mikołaja kupilismy słodycze a pod choinke jeszcze nic ale juz mam zaplanowane, poza tym jeszcze siostra i siostrzenica męza mają w grudniu urodziny więc wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Hym ... no to popiszę sama do siebie :) ... normalnie zaszalałam i pomalowałam sobie pazury na czerwono :) jak nigdy bo ja to raczej tylko jakiś blady róż, beż lub french ... hihi no i teraz mogę sobie najwyżej postukać w klawisze, aż wyschną :) Musimy w tym weekend zrobić sesję brzuchola ... bo coś dawno nie było, a brzusio już całkiem okazały. Miałam kiedyś kolczyk w pępku po którym została mi blizna, ale nie była jakaś super widoczna, a teraz się już rozciapała, bo skóra się rozciągnęła i jest duża. Nie wiem czy czasem dziś rano Olek nie miał czkawki, bo brzusio jakoś tak dziwnie skakał :) Poza tym rozkopał się już mój synuś na dobre :) Wczoraj wieczorem tak dawał czadu, że aż się zaczęłam śmiać w głos, a M się pytał co mi się stało :D Dziś jedziemy do babci na imieniny :) normalnie obiadu nie robię, musimy z pustymi brzuszkami pojechać bo babcia szalona kobieta pewnie nastawia samych smakołyków ... z odwiedzin u babci zawszę wychodzę o 5kg cięższa tak się najem :D ach te babcie :D:D:D:D:D No to się napisałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to super że wszystko oki :) Ja też mam w grudniu urodzinki :) a dokładnie 21 więc przed samymi świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
oj ale mnie lenistwo ogarnia, straszne to, aha paczkowa napisałam, ze wszystko ok ale zapomniałam o tym, ze mam powtórzyc mocz bo wyszły bakterie ale lekarka powiedzioała, ze możliwe, ze źle oddałam próbkę , tak na prawdę to nie był pierwszy mocz bo zapomniałam a drugi i to wyciśniety na siłę więc moze przez to, zresztą powiedziała, ze gdyby cos było nie tak to miałabym niemiłe dolegliwości więc na razie się nie denerwuje poza tym poleciła zeby bolace plecy traktowac silnym strumieniem wody z prysznica, powiem wam ze ja juz wysiadam na kręgosłup i w dodatku miednica strszliwie mnie nawala po dłużzszym staniu czy chodzeniu pytałam tez o nacięcie krocza, normalnie jak tylko pomyslę to mi słabo i powiedziała, ze mam sie nie denerwowac , ze lepiej naciąc niz ma pęknąć i ze to zależy jak dziecko jest duze, a mężowi radziła zeby mi znalazł zajęcie bo chyba za duzo na internecie siedze i się nieportrzebnie nakręcam:) juz chyba się zdecydowałam na szpital w którym pracuje moja lekarka mimo, ze opinie krążą rózne ale pracuje tam rewelacyjna połozna, którą poleca całe moje miasto, pytałam czy trzeba rodzic na leżąco i lekarka powiedziała, ze przy tej położnej to mogę rodzic nawet na suficie, więc sie troszke uspokoiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moczu to ja znowu mam za wysokie ph i to od początku ciąży najpierw miałam 7 a teraz to już 8, muszę zakwaszać, dużo witaminy C teraz tonami pochłaniam mandarynki i pomarańcze :) Co do szpitala to ja też już postanowiłam, że będę jechała do innej miejscowości tam gdzie ordynatorem jest mój ginek ... mam nadzieję, że zdążę dojechać :D bo to jakieś 40min w drodze. Kręgosłup też mnie boli, szczególnie jak się nachodzę lub się biorę za sprzątanie (a ja jak już zacznę sprzątać to tak na błysk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
tak zastanawiam się nad szkołą rodzenia, pewnie pojdziemy ale jakos ceny są tez powalające:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U mnie cisza przed burza. A dokladnie za tydz konczy mi sie umowa. dzis pytalam szefa co dalej. Ale tylko machna ramionami i powiedzial, jeszcze nic nie wiem. Wiec dupa... Napisalam na nowo CV i wysylam... Nie moge sobie pozwolic na siedzenie w domku. A teraz w okresie swiat nie ma zbyt ofert. Jutro do pracy... A po pracy do mezulka... Dzis juz nocuje w domku bo mialam kilka spraw do zalatwienia i juz nie oplacalo mi sie jechac o tej porze. Aha, lekarz zmniejszyl mi dawke duphastonu, biore teraz 2xdziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny powiedz ie jak to jest z tym wzrostem u malych dzieci, bo ja sie nie orjentuje. 98cm to na ile miesiecy. No kaplica :P Ale patrze, ze u was weekend w pelni. Cicho.. A mi sie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No znalazlam tabelke rozmiarow. No i nie ma tego kompletu w tym rozmiaze co mi trzeba. Wiec trza szukac dalej... Jak ja lubie prowadzic monologi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
NowaTu Bidulko gadasz sama ze sobą:D Może to się da jeszcze jakoś podleczyć? :D Ja zamowiłam witaminki dla męża i testy owulacyjne... Czas na kolejne dopalacze:) a czy pomogą to się zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Oczywiście od babci wyszłam najedzona za wszystkie czasy :) Prezenty na mikołaja kupione Jaś skarbonka, a Maja 2 książeczki (bo mama zaczęła zbierać zapas) :) Kate u mnie w mieście są 2, jedna jest w szpitalu i tam koszt to 100zł. Drugą mam pod samym domem i tam koszt to 200zł więc u mnie nie tak źle, ale to małe miasto... a u Ciebie dużo wyższe ceny??? Planujecie w ogóle poród rodzinny??? NowaTu ja też czasem prowadzę monologi :) Duphaston będziesz brała cały czas, tylko w razie co od następnego cyklu odstawiasz CLO tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś myślałam, że posikam się ze śmiechu w urzędzie miasta ... a mianowicie, nie było nas w domu i posłaniec z urzędu zostawił kartkę, że mamy odebrać pismo. M zwolnił się dziś wcześniej z pracy abyśmy tam poszli odebrać i zobaczyć cóż to takiego. W piśmie chodziło o zapłacenie podatku w kwocie 16zł, poszliśmy od razu do kasy zapłacić. Pani z okienka gdzieś zadzwoniła i mówi do nas, że tu nie będzie opłata 16zł tylko 1zł ... tak tak 1zł ... no myślałam, że padnę ... no i nie pozostało nam nic innego jak zapłacić owy podatek hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi niestety nie da sie juz u mnie tego leczyc. Stan bardzo zaawansowany, nieuleczalny. Niestety musze jakos z tym zyc :D HAha... Paczkowa, tak narazie jedziemy na duphastonie tyle, ze na mniejszej dawce. Clo narazie odstwimy. Zobaczymy czy jajniku juz pracuja bez wspomagaczy. Oczywiscie na USG bede dalej smigac. No chyba ze 2 II sie pojawia :P Nom, ale do @ jeszcze daleko. Narazie nie mysle... Naszczescie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa jakby oni tobie byli winni 1 zl to by nawet cie nie poinformowali, ale ze ty to nawet o grosz sie upomna. Fifi a jakie testy owul kupilas. Ja kiedys uzywalam i co pokazywaly owulacje, a nawet jej nie mialam naprawde. Mam nadzieje, ze Ci pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ide spac :) Nie chcecie ze mna gadac :P Milego weekendu odezwe sie w niedziele... (ale pewnie znow sama do siebie :D) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz ja będę prowadzić monolog :D Ja jak zwykle ranny ptaszek ... zaraz się szykuję i idę do rodziców i do Jasia :) jak już pisałam maja go przez weekend pod opieką :) Od 15 min z brzuchola wydobywają się burczące odgłosy ... co ten Olo tam za gimnastyki wyczynia :) Miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na wsi. Z mezulkiem :) Ogladam Mam talenta :P Trzymam kciuki za naszych chlopow ze wsi Bialystok :D Kruk i Blacha... :D Nom... a dzionek mina... Fifi ja tez zamawialam na allegro, ale u innego sprzedawcy. Mam nadzieje, ze Ci pomoga. Nie myslala jednak o miezeniu tem. i wogole. To naprawde jest ok, jesli chodzi o staranie sie o ciaze. Bo jako antykoncepcja nie jestem przekonana. Ale jako staranka... Nie zaboli, nie zaszkodzi a moze pozytywnie pomoc :) A gdzie nasza reszta dziewczyn... Weekendowo odpoczywacie... A jak trzeba kozytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×