Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość mmalgorzataa8
DROGA misiaczek_d0 :) CZUJĘ SIĘ PODOBNIE - TEŻ DŁUGO STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA, LEKARZE GADAJĄ O OBSERWACJI ITD ITP... ZAŁAMANIE JUŻ JEST ZA MNĄ ALE DO TEJ PORY CO MIESIĄC PRZED @ MAM CICHĄ WIELKĄ NADZIEJĘ...U MNIE JAK NA RAZIE NIE BADAŁ SIĘ MÓJ MĄŻ A JA MIAŁAM TYLKO WSZYSTKIE PODSTAWOWE BADANIA BO JAK POWIEDZIAŁA MOJA PANI DOKTOR - NIC NIE WIDAĆ TAKIEGO, ŻEBY SIĘ MARTWIĆ I NIE ZAJĄĆ W CIĄŻE...WIĘC JAK CHCE MIEĆ PANI DZIECKO TO WRACAĆ DO DOMU I SIĘ KOCHAĆ.... POMYŚLAŁAM SOBIE...NO NIE MOŻLIWE...CZYLI TRZEBA SIĘ KOCHAĆ...?? ;p A TAK NA POWAŻNIE TO USYCHAM JUŻ Z TESKNOTY ZA DZIDZIĄ... MOJE WSZYSTKIE KUMPELE JUŻ Z BRZUSZKAMI LUB MAŁYMI ANIOŁKAMI A MY...ECH.... ALE GŁOWA DO GÓRY - MUSI BYĆ DOBRZE I BEDZIE!! JESTEM Z TOBĄ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Dodam ,że na to ostatnie usg poszłam do innego specjalisty( podobno lepszy aparat ma) i on powiedział że w torbieli widać ogniska zwapnień więc to pewnie dermoidalna a nie endomertioza....tak tez napisał w opisie ca125 mam 12 norma to do 35 czyli niby mam ok.Słyszałyście coś takiego o tych torbielach? Czy można je usuwać dopiero po ew. ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
A i do tego dziś skok tempki:) więc trzymajcie kciuki by pozostał. Mężusia męczę już 3 raz z rzędu i boje się że dziś bidusia już nie da rady hahahaaaa...Zobaczymy co za 2 tyg z tego wyniknie-trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
temat odżył, mam nadzieję, ze za chwile posypią się kreseczki -dwie oczywiście i wybuchnie tutaj wielka radość tak jak ponad rok temu:) annaro imponujące, ze chciało ci sie przeczytać cały wątek dziewczyny ja nie wiem czemu rodziny zamiast wspierac zachowują sie tak dobijająco, a tekst, ze facet nie umie zrobic dziecka jet poprostu straszny, na takie słowa stac chyba tylko ludzi bez empatii :( Dziewczyny z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam aby spełniło się to największe marzenie!!!!!!buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Moj problem jest taki ze w pierwszą ciaze zaszlam ot tak :) byla dla mnie baaaardzo pozytywnym zaskoczeniem , duza zdrowa dziewczynka (2,5 roku) obecnie. Z mezem chcemy 2 dzidzi i tu sie pojawil problem...... od 5 mc nic....robilam badania niby ok tylko lekko podwyzszona prolaktyna od lekarza ktory prowadzil moja poprzednia ciaze dostalam bromergon na prolaktyne i clo 1 tabletke rano....... u mnie byl ten problem ze @ jak chciala przychodzila testy owulacyjne pokazywaly owulke ale chyba jej jednak nie bylo prawie sie zalamalam.... teraz jestem w okresie okołowulacyjnym i po pierwszej serii clo i bromku , intensywnie pracujemy wieczorami nad efektem, jednak nie nakręcam sie tyle łez juz stracilam ze nic nic i nic ze nie zdziwie sie jak znow bedzie nic........ w sumie dowiem sie juz za 15 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
nasturscja- a robiłaś lh i fsh ? u mnie z pierwszą ciążą jak u ciebie a teraz lipa.....bo chyba fsh mi daje w kość. . Monitorowałaś cykl by potwierdzić czy jest owulacja? to chyba podstawa do ew. leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrolla robiłam tylko progesteron,estradiol,testosteron,prolaktyna testy owulacyjne wskazywały na owulke wiec robilam tylko te podstawowe, no wlasnie nie monitorowalam cyklu bo moj lekarz nie ma USG w przychodni i musialabym robic prywatnie niestety jesli tym razem nic nie wyjdzie to od nastepnego cyklu sama na monitoring pojde, co najlepsze pierwszy cykl w ktorym jestem na tabletkach "Wspomagających" a test owulacyjny nie pokazuje mi owulacji !! wczesniej jej faktycznie nie bylo, a test wskazywal ze jest a teraz na tescie NIC ! fakt dwie kreski ale druga blada, wiec owu nie ma wdg testu, ja głupieje powoli i juz po prostu nie wiem co robic, tarczycy napewno nie mam , nic juz nie wiem:( i zaczynam sie powaznie zastanawiac czy kiedykolwiek dam rade i bede miala dwoje dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Nasturcsja- popierwsze dziwne te wspomagacze jeśli nie miałaś monitoringu.....i w mojej klinice niepłodność d.J lh i fsh zleca jako pierwsze i najważniejsze.A w jakim dniu robiłaś progesteron? I jaki był wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
A i nasturcja, piszesz że wcześniej owu na pewno nie było...a skąd wiesz skoro monitoringu nie miałaś? inaczej raczej tego się nie da stwierdzić chyba że po owu ok 7dni był bardzo niski progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za ruch się zrobił :) Fifi moja siostra zaszła w ciążę po pierwszej inseminacji ... a jak tam się sprawy mają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaarolla pwszystkie badania w 20 dc progesteron 10,31 (miary podane 5-15 w II fazie), biorę Bromergon na prolaktyne troche mialam za wysoką 1340 na 5-15 przedział (badania robilam w Dermedzie jedna z najlepszych prywatnych gabinetów w Łodzi.i biorę Clostylbegyt na owulacje wiele dziewczyn ktorych nie moglo zajsc po tym leku bez problemu zachodzi.Z pierwszym dzieckiem zadnych problemow a tutaj prosze:( , no wlasnie nie robilam monitoringu ale od teraz bede robic jesli nadal nic nie wyjdzie dzis owulacja ......... oby podzialalo pozdrowionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Hmmm nasturcsja to trzymam kciukasy:) Ten progesteron w 20dc to wychodzi 7-8 dni po owu? Niby jest oki ale mój lek mówił że powinno być powyżej 15 by potwierdzić owulację.Więc może twoje pęcherzyki nie pękają i kuracja jest nie efektywna.Jeśli tak to wyjdzie ten fakt w monitoringu i dostaniesz coś na pękanie i powinno być lepiej. A i badanie e2 wskazuje czy masz prawidłowe pęcherzyki do owulacji badane w 2-3dc i 2 dni przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie okej. Moja bratowa tez po tych lekach co ja biore bez problemu zaciazyla w pierwszym cyklu a starali sie 1,5 roku , dzis własnie urodzila ciesze sie ale tez mi smutno:(....bo tez bym chciała:( a jak u ciebie kaaraolla ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Ja na monitoringu we wtorek miałam pęcherzyk 21mm a w piątek już nie było po nim sladu.Staranka w niedzielę,wtorek i środę i we środę bolał mnie brzuch-może owu? Tak czy siak do next week powinno się wyjaśnić.Bardzo,bardzo bym chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaarrolla u mnie to samo do nastepnego weekendu bede juz wiedziec..... az sie boje ale jajniki bolą wiec chyba pracują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Nastursja to cykle mamy podobnie ustawione! Dziewczyny trzymajcie kciuki ....a jak nie to coś na otarcie nosków....A i u mnie szwagierka jest już w 4tej ciąży raz po razie.Za każdym razem mówi że to nie planowana i myślała że nie zajdzie...szkoda słów.A ja tu marze,liczę,leczę się i czekammmmmmmmmmm-trochę to nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony mam nadzieje cicha ale z drugiej boje sie tego zawodu kiedy na tescie zobacze jedna kreche:(......moja sis cioteczna ma 5-cioro!!!:( i ona tez bez problemu jedno za drugim :(((((( Karolcia bedzie dobrze:( wierze ze pochwalimy sie swoimi 2 krechami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Zawsze myślałam ,że jak jedno się już ma to przy drugim nie będzie problemów a tu lipa. Jak i to ze pragnienie posiadania kolejnego maleństwa jest takie wielkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co:( straaaasznie boli mnie podbrzusze:( i mam taki brzuch jakbym miala jakis balon wewnątrz, do tego ból jajników... dzis jechałam z męzem samochodem i mała dziura w jezdni a tak zabolały jajniki ze szok, nie wiem co sie dzieje na @ za wczesnie bo powinna byc 16 stycznia o ile przy cyklu 28 dni i o ile w ogole przyjdzie bo mam tak pieknie cykl zaburzony ze szok, czyatalam o tych moich lekach byc moze po CLO, a byc moze cos tam sie tworzy.... ale martwie sie poczekam do przyszlego tyg i zrobie test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam do was pytanie,może mi pomożecie.a mianowicie od 2,5roku staramy się z mężem o dzidzię,męża badania lekarz ocenił na 4+ ,u mnie było robiona obserwacja cyklu przez 3 miesiące podawany duphaston,pregnyl i clo,pęcherzyki rosły i pękały lekarz stwierdzil ze jest wszystko ok w pazdzierniku mialam hsg oba jajowody drożne i tu moje pytanie co dalej lekarz zasugerował inseminacje ale sama niewiem,może jakies jeszcze badania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze problem tkwi w psychice?:)..... skoro bierzesz tyle leków +monitoring????........... mysle ze najlepiej bedzie jesli pojdziesz do swojego lekarza.... :) Ja dzisiaj umieram po tym clo tak mnie boli prawy jajnik ledwo dotarłam do pracy:(:(:( nie wiem co sie dzieje i co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Nasturcsja- jak dla mnie to biegiem do lekarza ale takiego co ci usg zrobi ! Może to nic nie jest a może torbiel po clo,zwłaszcza ,ze nikt cię nie monitorował co się dzieje po podaniu!!!!!! Jednak nawet jeśli to torbiel się zrobiła po clo to raczej nie groźna i one się raczej same wchłaniają po jakimś czasie.jednak powinien to sprawdzić lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
helenka-poczekaj jeszcze, czasem potrzeba więcej cykli niż 3 stymulacje.Mam przyjaciółkę ,która zaszła w 8mej! i ma teraz ślicznego synka:)Ważne ,że się ładnie stymulujesz i masz pękanie.A M się badał???Bo może to tu jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Helenka- teraz doczytałam ,że mąż ma badania ok-sorki.A ty robiłaś lh :fsh? bo to ważne badanie....?+ tarczyca,progesteron 8 dni po ow, prolaktyna ,no i test na wrogość śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulacje mialam pierwsza w lipcu,sierpien,wrzesien póżniej to hsg i tsh,wszystko ok.zastanawiam się wlaśnie nad chlamedia ,progesteron i wrogosc śluzu ale lekarz twierdzi że to niepotrzebne juz sama niewiem?:(sama zaczynam myśleć że to psychika ale z tym nieumiem walczyć a leku jescze niewynależli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Hej Pączkowa No niestety, nic z tego:/ Odpuszczamy póki co, muszę odpocząć i finanosowo a przed wszytskim psychicznie od wizyt u lekarza. Wyluzowywyujemy się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziambelek
cześć.staramy się z mężem o baby. 3 dni temu skończyły mi się dni płodne. a od 4 dni mam bóle w okolicach macicy/jajników.czy może to mieć jakiś związek w zajściem w ciąże?jakiś cień nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolla
Cień nadziei - ból implantacyjny....jednak on pojawia się ok 5dnia najwcześniej od zapłodnienia....ale jak wiadomo nie ma nic w naturze NA PEWNO więc może u Ciebie wystąpił wcześniej:) np. krótsze jajowody=krótsza droga zapłodnionego jaja do macicy=wcześniejszy ból implantacyjny:) tak to wymyśliłam! Może być? Pozdrawiam K Ale na ochłodę dodam ,że w mojej głowie co cykl roi się taki ból a w ciąży niestety nie jestem:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×