Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

@ jeszcze nie ma. Nogi mi spuchly i jestem strasznie senna, zmeczona i nie wiem czy to przed @ czy moze brakiem @ :D Nie dziekuje, aby nie zapeszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu trzymamy kciuki i ci-cho-sza nie zapeszamy :D ... Ja dziś troszkę kiepsko ... senna jestem strasznościowo, non stop się pokładam i zasypiam w każdej możliwej pozycji :/ ... No i troszkę mnie mdli ... ale jakaś taka ciążka do wymiotowania jestem więc jakoś się trzymam :/ ... Cycuchy już mi urosły do rozmiarów olbrzymiastych i w staniki się nie mieszczę :/ Ja miałam duże piersi ... a teraz to już ogromniaste :o Relacja zdana, a teraz zmykam bo jedziemy do dziadków w odwiedziny ... 3majcie się ... miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nic... cisza, ale po kąpieli wrocily bole na @ Ide zaraz spac, bo ledwo siedze. Oczy mi sie same zamykaja. A nogi wchodza, hehe dobrze wiecie gdzie. Opuchlizna troche zeszla, ale mam strasznie ciezkie nogi, jakby ktos mi betonem oblal. Kolacja i lulu... Milego tyg zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej bez @. Ale muli brzucho strasznie. Zaraz jade na zakupy. Juz mnie kusi aby kupic test. ale poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie umorodwalam na tych zakupach :D Ale brzucho przestal bolec, ale teraz plecki zaczynaja jak leze. Jutro jak nie bedzie @ to kupie test, ale w srode wykonam przed prac:) Pzdr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................11.......... ......... 23.08.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 Fifi 140000................28.................1.................. ...17.07.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............21...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............4..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............5...............23.04.2010....... ...??????????????????? Patrząc na tabelkę widzę że jestem tu najdłużej starającą się osobą :( w tym cyklu mija rok starań o dzidzię a 23.08.09 mieliśmy z mężem rocznicę ślubu. @ przyszła także muszę zapisać się na kolejną wizytę do gina i zobaczymy jakie badania dalej zleci w kierunku mojego wrogiego śluzu, coś czuję że czeka mnie leczenie w warszawie :( NowaTu trzymam za Ciebie kciuki, kurcze już całkiem ładnie Ci się spóźnia, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu coś czuję że tym razem się udało :) Czekam z niecierpliwością na Twój teścik :) Martusia idź do lekarza ... najlepszym wyjście z tej sytuacji to chyba inseminacja ... trzymam kciuki ... za szybkie zwalczenie tego problemu :* U mnie wszystko oki ... dużo dużo dużo śpię ... tak między 10-16 mam małe nudności ale jakoś opanowuję sytuację :) Poza tym zalatana jestem ... organizacja ślubu i wesela w trybie extra szybkim jest naprawdę zabawna :D Na początku było przerażenie ... ale jakoś się wszystko udaje ... Minął zaledwie tydzień a mamy już załatwioną sale, kościół, suknia zamówiona, garnitur kupiony, buciki też już są no i obrączki w trakcie tworzenia ... fotograf ustalony ... w sumie kamerzysta też musimy tylko jechać obejrzeć nagrania i zdecydować .... zaproszenia po części rozdane ... Myślę, że całkiem sprawnie nam to idzie :D Tak się martwiłam tą całą organizacją ... myśląc o terminie sierpniowym ... a tu proszę hop siup i po strachu 17 października zostanę oficjalnie żoną mojego męża :D Trzymajcie się dziewczynki ... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieczynki u mnie wszystko dobrze zaczoł mi sie 26 tydzień. synek coraz mocniej i cześciej puka i fikołkuje do mamuśki. bedzy mnie od 3 dni okropna zgaga. martusiaa26 zobacz ile ja cykli sie starałam nie stety taki ten los jest czasami okrutny że na cud w postaci dziecka każe tak długo czekać. ale zobaczysz uda ci sie na pewno. NowaTu24 nie moge sie doczekac na dobrą nowine. pączkowa nie zapomnij czasami odpoczywac w czasie przygotowań. :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ .........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................11.......... ......... 23.08.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 Fifi 140000................28.................1.................. ...17.07.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............26...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............4..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............5...............23.04.2010....... ...??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam i zrobilam jedna kreska czyli znow nic, czyli jak juz myslalam ze @ mi sie wyregulowal a tu wychodzi, ze znow swiruje. Eh... nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu to smutasowo już myślałam że się udało ... kochana nie czekaj ... biegusiem do lekarza ... a sio... buziaki nie martw się ... na każdego przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
witajcie dziewczyny, wczoraj wróciłam z wakacji, byłam u lekarza zobaczyc jak moja dzidzia, serduszko bije ale dzidzia jest maluteńka, mam nadzieje, że jak za 10 dni przyjde na usg to bedzie juz duza i wszystko bedzie ok, lekarz powiedział, że teraz jest krytyczny moment bo albo nadrobi dzidzia i bedzie rosla albo...wierzę, że moje maleństwo jest silne i da sobie radę, trzymajcie za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate niech dzidzia rośnie zdrowo ... a który to tydzień ?? Ja już nie mogę się doczekać 8 września, wizyta u lekarza ... mam nadzieję że wszystko dobrze i usłyszę serduszko ... jakoś tak nie schizuję bardzo i nie dopuszczam myśli że coś może być źle Trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1025 i pączkowa zobaczycie że maluszki z dnia na dzień bedą rosły. u mnie na samym poczadku długo nie było widać maluszka i pozniej serduszka i już sie bałam że bede miał puste..... . a póżniej miałam USG po 6 dniach i maluszek był juz taki fajny i serduszko było piękne widać. a teraz 26 tydzień i maluszek juz taki fajniutki no i fikołkuje w brzuchu bardzo czesto. super uczucie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ .........03.03.2009 anetha....................26..................2......... ............10.04.2009 gabcia32..................32.................1.......... ...........14.04.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 jenny9779.................29.................3.......... ..........16.06.2009 agbr.......................32.................3......... .............19.06.2009 martusiaa26..............26................12........... .........19.09.2009 maja1981..................27...............9(3zCLO)..... ...27-30.06.2009 NowaTu24.................24................12.......... ......... 23.09.2009 karla83....................25.................9 (3zCLO).......... 04.09.2009 Fifi 140000................28.................1.................. ...17.07.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna malawronka............26...............07.12.2009....... .... synek....... ona0.....................23..............26.11.2009..... .?????????????????????? Nicole1234...............4..............28.03.2010...... ....... .......... pączkowa...............5...............23.04.2010....... ...?????????????????? Przyszla wstretna @ ;/ Martusia staramy sie obydwie tyle samo. Ja od czerwca 2008 roku kocham sie bez zabespieczenia i kcha. Czyli juz 15 miesiecy czy jakos tak. Eh ide polezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Poplątane to życie, nie ma łatwo ... NowaTu myślę, że nic innego tylko wizyta u gina. Wiem że to strach bo może dowiesz się, że coś jednak jest nie tak... ale zawsze można się leczyć, a może chodzi tylko o cykle bezowulacyjne dostaniesz leki i hop siup fasolka w brzucholku ... myślę że lepiej wiedzieć i po prostu wziąć się w garść i leczyć ... może to jest załamanie ale i nowa energia ... bo przecież coś robisz w kierunku poczęcia ... przyjdzie nowa nadzieja :) nie martw się i powtarzam biegusiem do lekarza. Martusia Ty też dasz radę to nie koniec świata ... uda Ci się zobaczyć ważne by nie tracić nadziei i walczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa26
Pączkowa dzięki za słowa otuchy, mam wizyte na poczatku wrzesnia u ginekologa pewnie umówi sie ze mną na drożność jajowodów i pozniej na IUI, ale insemke to chyba zrobie w wawie bo nie chce być tu królikiem doświadczalnym i o dziwo ten mój lekarz ma najdrozszą inseminacje w Polsce ....1000 pln + leki i monitoring wrrrrrr zdzirus. Mam nadzieje że Twoja fasolka w brzuszku będzie rosła silna i zdrowa NowaTu współczuje i znam ten ból, koniecznie idz do lekarza, tylko takiego który się specjalizuje w leczeniu niepłodności bo przynajmniej bedziesz miala zrobioną całą serię badan a nie tylko prolaktyne i monitoring jak u wiekszosci ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu tak mi przykro, a myślałam że tym razem sie udało. martusia bądź dzielna i trzymaj się. Pączkowa jak ja ci zazdroszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Może jestem szalona ale właśnie oglądałam filmiki z porodu :o Coś mnie naszło ... ale co tam najpierw muszę w szczęściu przejść te pozostałe 8 miesięcy później trochę pocierpieć aby znów zagościła radość :) Dziś zaczynam 7 tydz :) a dzidziuś ma już 4 mm :) Czuję się ogólnie dobrze ... oby tak dalej. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop ... jest tu kto ???? Ja się właśnie wyleguje ... w domu wieczny bałagan, a mi się nic nie chce ... tylko bym leżała i kręciła się z jednego boku na drugi ... Wszędzie stosy ciuchów ... tona prania ... nawet głupich naczyń do zmywarki nie chce mi się włożyć ... TOTALNE LENISTWO MNIE OGARNĘŁO !!!! ... Dobrze że nadchodzi weekend może z pomocą Dzióbka... albo raczej ON z moją drobną pomocą ogarnie ten chaos. Nie mam pojęcia jak sobie poradzić z tym nygustwem :( patrze się tylko na ten bałagan, mówię do siebie w myślach, że czas wziąć się do roboty ... ale wychodzi na to że to tylko takie gadanie ... ...No to przekręcam się na boczek i zamykam oczka ... może jeszcze tylko pół godz i naprawdę wstaje... obiecuje !!! przecież ktoś chociaż obiad musi ugotować :D I tak to jest w tej ciąży ... błogie lenistwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wizyte u gienia. Bede krzyczec jak sprobuje mnie splawic. Aha i co myslicie, aby powiedziec, ze sie staramy juz 2 lata. :) Takie lekkie klamstwo, zeby jednak stwierdzic ze czas na badania. Napiszcie czy zle zrobie jak sklamie. Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis juz 7 hbd! :))))))))))))))))))) Jeszcze 33... NowaTu24 ja nie radze klamac, wprowadzasz lekarza w blad i utrudniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol myslisz?? No ale przeciez on nie spr ile czasu kocham sie baz zabezpieczenia. A boje sie, ze jak powiem ze starania rok a bez zabespieczenia 15 miechow to mnie splawi ze za wczesnie na jakiekolwiek badania. Ja ide na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... NowaTu wreszcie ... już myślałam że nie doczekam się twojej wizyty u gienia :) Wydaję mi się że możesz powiedzieć lekarzowi, że staracie się dobrze ponad rok ... nie powinien Cię spławić bo niby lekarze dają rok czasu na staranka ... powinien zaproponować na początek badanie żołnierzyków :) no i twoje badanie hormonów ... Na pewno za badanie męża trzeba będzie zapłacić bo chyba raczej refundowane nie jest ... a co do badania różnego rodzaju hormonów to sama nie wiem ale to już powie Ci lekarza ... Trzymam kciukasy za owocną wizytę :) Nicole a Ty jak się czujesz ?? U lekarza byłaś już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×